Nie musisz dzisiaj dokonywać depozytu, by odebrać prezent na Mikołajki od bukmachera Forbet. Po prostu zaloguj się na konto i zgarnij środki na obstawianie!

10 PLN bez depozytu dla każdego w Forbet!
10 PLN bez depozytu dla każdego w Forbet!

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie w dniu 6 grudnia. Przypominamy, że na Mikołajki nie tylko Forbet ma dla swoich graczy wyjątkowe promocje. Oto lista aktywnych ofert, o których już do tej pory pisaliśmy:

W ramach mikołajkowej akcji organizowanej przez Forbet każdy gracz zarejestrowany u tego bukmachera otrzyma dzisiaj na swoje konto zupełnie darmowy bonus 10 PLN bez depozytu!

Mikołajki dostępne są jedynie dla tych graczy, którzy w ciągu ostatnich 30 dni dokonali przynajmniej jednej wpłaty na swoje konto w Forbet.

Kalendarz adwentowy Forbet 2018

Paczka gadżetów Forbet dla graczy!

Żeby nie było, to jeszcze nie wszystko! Zagraj dzisiaj kupon za co najmniej 20 PLN, dodaj do niego specjalne zdarzenie „Paczka gadżetów od Forbet„, a jeżeli okażesz się jednym z dziesięciu najlepszych, otrzymasz pocztą specjalny prezent w postaci wszelkiego rodzaju gadżetów bukmacherskich z logotypem Forbet!

Nie masz konta u legalnego bukmachera Forbet? To żaden problem – założyć je można w każdej wolnej chwili. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

Aktywny kod promocyjny „BETONLINE” – do wykorzystania na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

10 PLN bez depozytu dla każdego w Forbet!
5 (100%) 2 votes
etoto