Wchodząc na amerykański rynek zakładów sportowych, a dokładnie do New Jersey,  australijski bukmacher PointsBet „zwerbował” do pomocy legendę NBA Allena Iversona.

Swoje usługi bukmacherskie w stanie New Jersey PointsBet ma zacząć oferować w listopadzie. Będę to zakłady internetowe.

Zanim jednak do tego dojdzie, operator przygotował do swoich potencjalnych klientów loterię o wartość 1 mln $. Fani NBA będą wybierać ośmiu finalistów sezonu 2018/19 we Wschodniej i Zachodniej konferencji.

Przygotowując się do premiery w NJ, w zeszłym tygodniu firma PointsBet wydała pierwszą amerykańską kampanię reklamową „The Answer” z udziałem Allena Iversona.

Były gwiazdor z Filadelfii i NBA Hall of Fame uznawany jest za jedną z najbardziej kontrowersyjnych i pionierskich postaci sportowych w USA, co jest cechą charakterystyczną amerykańskiej premiery PointsBet.

– Nasze nadchodzące reklamy pokazują, że Allen to odpowiedź na coś więcej niż tylko na koszykówkę – powiedział Johnny Aitken, prezes firmy.

________________________________________________________________________
PointsBet nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.
Sprawdź listę legalnych bukmacherów i graj zgodnie z prawem.


bonusy bez depozytu