Bukmacher legalny Betclic pokaże w ten piątek, to jest 16 sierpnia, dwa hitowe mecze całkowicie za darmo. W jaki sposób włącza się transmisje, gdzie dokładnie dostępne będą streamy Bayern – Hertha i Bilbao – Barcelona?

Betclic pokaże dwa hity dnia w ten piątek! Bayern - Hertha i Bilbao - Barcelona za darmo!
Betclic pokaże dwa hity dnia w ten piątek! Bayern – Hertha i Bilbao – Barcelona za darmo!

Bayern – Hertha za darmo online!

Początek nowego sezonu Bundesligi, a na start od razu niemiecki klasyk? W tym roku właśnie tak ułożył się kalendarz rozgrywek. Bayern – Hertha to mec, który zapowiada się naprawdę ciekawie. I chociaż faworyt jest tylko jeden, emocji brakować tutaj nie powinno.

⚽️ Stream można włączyć na Betclic.pl ⚽️

W ten weekend batalię o mistrzowski tytuł rozpoczynają również piłkarze w Hiszpanii. Pierwszy mecz LaLiga w nowym sezonie to pojedynek Athletic Bilbao – FC Barcelona. Start o godzinie 21.00.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mecze za darmo w Betclic
Mecze za darmo w Betclic

W ramówce legalnego bukmachera Betclic znaleźć można każdy z wymienionych wyżej meczów. Co bardzo ważne, mecze online w tym przypadku ogląda się nie tylko zgodnie z prawem, ale także i całkowicie za darmo!

Bukmacher z transmisjami. Mecze bez abonamentu!

Do uruchomienia streamu potrzebne jest jedynie darmowe konto typerskie. Betclic transmisje oferuje każdego dnia, dlatego piątkowe hity nie są jedynym powodem, dla którego można tu założyć konto.

Oczywiście, przy rejestracji cały czas można liczyć na przygotowany przez Betclic cashback 500 złotych. Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można także podać kod promocyjny KOD500.

Jak obejrzeć mecz za darmo w Betclic? Instrukcja VIDEO:

Dostępne u bukmachera Betclic mecze da się oglądać także na urządzeniach mobilnych. Wystarcza do tego aplikacja, którą można pobrać za darmo.

Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 510 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD510. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 510 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.