Betfan zaczął działać i znów przyjmuje zakłady

Strona internetowa bukmachera Betfan ponownie zaczęła działać, mimo że dwa dni temu firma zawiesiła działalność. Obstawianie zakładów działa na niej jak gdyby nigdy nic. Jak zareaguje na to rynek?

Betfan zaczął działać i znów przyjmuje zakłady
Betfan zaczął działać i znów przyjmuje zakłady

Betfan miał być bankrutem, a tymczasem… znów działa

Po tym jak 13 maja firma Betfan podała do wiadomości, że zawiesza działalność, określano ją mianem bankruta. Wydawało się, iż nie ma najmniejszych szans na to, by bukmacher wrócił jeszcze do żywych, a tym bardziej w najbliższym czasie. Stało się jednak zupełnie inaczej.

Wczoraj publikowaliśmy na łamach naszej strony oficjalne oświadczenie mecenasa Jarosława Chałasa, udziałowca Betfan. Informował on, między innymi, o tym, że pieniądze graczy są bezpieczne i chociaż nie wykluczał ponownego uruchomienia strony, nie widział większych szans na to, by ponownie były przyjmowane zakłady online. Niecały dzień później portal www.Betfan.pl znów umożliwił zawieranie zakładów.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Okazuje się, że pozostali udziałowcy (89% należało do firmy PAJP) bukmachera wykupili 11 procent od mecenasa Chałasa. Tym samym Piotr Sienkiewicz powrócił na stanowisko prezesa firmy, natomiast Łukasz Łazarewicz objął funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.

Nowi-starzy włodarze Betfan uspokajają i zapewniają, że wszystko wraca do normy, a gracze nie muszą obawiać się o swoje środki na kontach.

Jestem pomysłodawcą i twórcą BETFAN od założeń, przez wprowadzenie na rynek i rozwój działalności w Polsce. Wspólnie z zespołem spółki kierowanym przez prezesa Piotra Sienkiewicza w ciągu niewiele ponad roku zbudowaliśmy spektakularny sukces rynkowy, zdobywając 5-6 pozycję wśród największych firm w branży. Dziękuję wszystkim za ciężką pracę, która pozwoliła nam to osiągnąć. Jednocześnie, dziękuję naszym graczom za okazane zaufanie i zapewniam, że ma ono swoje solidne podstawy. Zespół BETFAN opiera się na ekspertach branżowych, którzy realizują strategię długoterminowego rozwoju i mają kompetencje, by ten ambitny plan zrealizować. Sytuacja spółki jest już wyjaśniona, a struktura własnościowa jednolita. Cały zespół BETFAN wraca do pracy, by zapewnić naszym graczom jeszcze ciekawszą ofertę – komentuje Łukasz Łazarewicz, prezes zarządu NEWBET i przewodniczący rady nadzorczej w BETFAN.

Betfan – bonus powitalny, promocje, zakłady specjalne

Legalny bukmacher Betfan na stronie www.Betfan.pl znów oferuje nowym graczom bonus powitalny, po raz kolejny ma do zaoferowania bardzo wiele zakładów specjalnych, a oprócz tego nie zabrakło promocji na aktualne wydarzenia sportowe, w tym start Bundesligi.

Na próbę postawiliśmy kupon, który jak najbardziej został przyjęty. Po zakończonym meczu rozliczono go jako wygrany, a pieniądze normalnie trafiły na konto typerskie.

Betfan znów przyjmuje zakłady
Betfan znów przyjmuje zakłady

Czy Betfan będzie w stanie zmazać plamę po majowej wpadce?

Sytuację z 13 maja bez dwóch zdań nazwać można wpadką Betfan. Być może zarządcy firmy zbyt pochopnie postąpili, czyniąc pewne ruchu. I chociaż strona www.Betfan.pl działa już normalnie, trudno przypuszczać, by ktokolwiek zapomniał o zamieszaniu, jakie ostatnio miało miejsce. Tym bardziej po rewelacjach o tym, że pomimo problemów finansowych w firmie pojawiały się luksusowe auta.

Betfan na Twitterze
Betfan na Twitterze

Jak bardzo firma Betfan ucierpi wizerunkowo? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za jakiś czas. Na razie portal bukmachera wydaje się działać normalnie, a Mariusz Pudzianowski znów w nim zachęca do rejestracji konta.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close