Bukmacher LV BET sponsorem Stali Mielec

Do 2021 roku bukmacher LV BET będzie oficjalnym sponsorem klubu Stal Mielec. Logotyp marki znajdzie się, między innymi, na koszulkach drużyny!

Bukmacher LV BET sponsorem Stali Mielec
Bukmacher LV BET sponsorem Stali Mielec

LV BET w trakcie swojej działalności na polskim rynku od samego początku mocno angażuje się w sponsoring polskich klubów i różnego rodzaju imprez sportowych. Obecnie jest głównym sponsorem Wisły Kraków i Garbarni Kraków, a także oficjalną firmą bukmacherską Wisły Płock, Widzewa Łódź czy Arki Gdynia.

Na początku stycznia 2019 do grona zespołów wspieranych przez legalnego bukmachera LV BET dołączyła Stal Mielec. Obie strony związały się umową, która ma być ważna do roku 2021.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/voucher-sts-za-pobranie-aplikacji/

Wspólnie wierzymy w sukces i wymierne efekty współdziałania z nowymi klubami, które mogą osiągnąć dobry wynik sportowy. To podstawa prowadzenia długoterminowych działań w kontekście sponsoringu sportowego. Uważamy współpracę z drużyną z Mielca za inwestycję w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że będzie ona owocna dla obu stron i razem napiszemy historię Stali, która nawiąże do największych sukcesów sportowych klubu.” – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Na wszystkich domowych meczach Stali Mielec materiały reklamowe marki LV BET znajdą się na bandach statycznych i LED. Obecność marki będzie także widoczna w materiałach prasowych oraz marketingowych drużyny.

Polscy Bukmacherzy

Bardzo się cieszę, iż mogłem się przyczynić do nawiązania współpracy pomiędzy cenioną na rynku firmą LV BET a klubem Stalą Mielec. Jestem pewien, że przyniesie ona wymierne korzyści obu stronom i przełoży się na pełne sukcesów funkcjonowanie klubu w kolejnych latach.” – stwierdził Tomasz Poręba, wiceprezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Warto dodać, że po raz pierwszy w historii bukmachera LV BET jego logo znajdzie się na rękawie oficjalnej koszulki meczowej, a nie na jej przedniej stronie.

Specjalny kod promocyjny “BETONLINE” – www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image