Operator bukmacherski bwin rozszerzył współpracę z niemieckim Związkiem Piłki Nożnej (DFB) i będzie nadal współpracował z krajowym organem sportowym w zakresie projektów marketingowych i integracyjnych.

Odnowiona umowa obowiązuje od 1 stycznia tego roku i potrwa do 31 grudnia 2022 r.

bwin otrzyma prawa do reklamowania DFB i różnych krajowych imprez piłkarskich, oprócz Pucharu DFB i kobiecej Bundesligi.

Okres obowiązywania praw będzie trwał od 1 lipca bieżącego roku do końca czerwca 2022 r. i będzie obejmował integrację online i offline w komunikacji DFB, wykorzystanie powiązanych logo i integrację mediów społecznościowych.

Umowa zapewni również ekspozycję bwin w trzeciej lidze, z brandingiem na koszulkach , a także na stadionach drużyn oraz w różnych publikacjach i platformach internetowych.

„Cały czas czekamy aż pojawi się bwin w Polsce, na razie są tylko plotki, nic oficjalnego. Niech 2019 rok będzie rokiem bwin.” – typer z forum betonline.net.pl

Oprócz marketingu, rozszerzone partnerstwo obejmuje działania na rzecz współpracy z DFB w zakresie zapobiegania uzależnieniom i uczciwości. W związku z tym obie strony będą dalej rozwijać swoje programy szkoleniowe i prewencyjne w zakresie uzależnienia od hazardu i ustawiania meczów.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć istniejącą współpracę z bwin na bardzo atrakcyjne konkursy i wspólnie z naszym partnerem skupimy się również na integralności i zapobieganiu uzależnieniom” – powiedział dyrektor zarządzający DFB Denni Strich.

MoPlay również niedawno pojawił się w Niemczech, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku niemieckim poprzez zawarcie nowego partnerstwa z czołowym klubem Bundesligi Hertha BSC. Wszystko wskazuje na to, że MoPlay wkroczył do Niemiec dzięki swojej pierwszej na rynku mobilnej ofercie bukmacherskiej opartej na technologii SBTech.

_________________________________________________________________
bwin nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu