Klienci zostali poproszeni o dołączenie do BetStars.it, ponieważ Stars Group i Sky Bet przygotowują się do uruchomienia „nowego, wysokiej jakości produktu”.

Sky Betting & Gaming (SBG) zamknął swój włoski produkt, ponieważ operator z siedzibą w Leeds przygotowuje się do wprowadzenia „połączonego włoskiego doświadczenia w grach” z firmą macierzystą The Stars Group.

SkyBet.it został zamknięty w ostatnich tygodniach, a klienci są teraz zachęcani do przejścia na stronę BetStars.it, która zostanie ponownie uruchomiona pod nazwą Sky Bet Italia jeszcze w tym roku.

„Kiedy SBG weszło w skład grupy The Stars Group, planowano zgromadzić najlepsze części obu firm” – powiedział prezes EGB Butterworth, szef Sky Bet International.

Butterworth dodał: „We Włoszech będzie to bukmachera Sky Bet obok PokerStars i PokerStars Casino – zapewniając graczom włoskim wyjątkowe doznania w grach online.

„Z niecierpliwością czekamy na uruchomienie przez The Stars Group i Sky Bet nowych połączonych włoskich gier w 2019 roku. Obserwuj tę przestrzeń.”

Posiadacze kont Sky Bet Italia mogą nadal logować się na swoje konto i dokonywać wypłat.

Debiut włoskiej strony SBG miał miejsce w 2016 r. Oznaczał pierwszą poważną ekspansję zagraniczną operatora poza Wielką Brytanią. Produkt posiadał zaledwie 0,3% udziały w rynku, w porównaniu do około 2% dla BetStars .it.

Według firmy badawczej Eilers & Krejcik Gaming, The Stars Group jest liderem na rynku włoskich gier online, z udziałem w rynku wynoszącym około 10%, w dużej mierze dzięki marce PokerStars.

SBG, który został zakupiony przez The Stars Group w ubiegłym roku za 4,7 miliarda dolarów.

_________________________________________________________________
Sky Bet nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.


bonusy bez depozytu