Copa do Brasil: Atletico-MG – Flamengo (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Copa do Brasil piłkarze Atletico-MG podejmą zawodników Flamengo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Armenia - Szkocja. Typy bukmacherskie
Copa do Brasil: Atletico-MG – Flamengo. Typy bukmacherskie

Copa do Brasil: Atletico-MG – Flamengo. Typy bukmacherskie

Flamengo powinno być w tym sezonie czołowym klubem z Brazylii. Jednak ich dyspozycje jest fatalna. Przegrali oni, aż cztery z ostatnich pięciu spotkań. Wiele osób myślało, że wiele zmieni się po odejściu Paulo Sousy.

Portugalski szkoleniowiec nie znalazł uznania w oczach swoich piłkarzy i mówiło się, że zawodnicy zaczęli grać na zwolnienie tego szkoleniowca. Jednak ich gra się nie poprawił.

Atletico jest w znacznie lepszej formie. Flamengo notuje bardzo dużo porażek, z kolei gospodarze tego spotkania przegrali tylko jeden mecz z ostatnich sześciu spotkań.

Ich defektem jest to, że sporo meczów remisują, jednak nie ulega wątpliwości, że grają zdecydowanie lepiej od najbliższego rywala. Co ciekawe w ostatnim meczu ligowym zespoły te grały właśnie ze sobą.

Piłkarze Atletico-MG pokonali u siebie zawodników Flamengo 2:0. Nie trudno w takim razie wskazać faworyta tego meczu. Gospodarze prezentują się w tym meczu znacznie lepiej i powinni wygrać to starcie.

MeczTypKursBukmacher
Atletico-MG – Flamengo12,00Betfan

5 / 5. Ocen: 3

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button