Zdaniem właściciela drużyn sportowych w USA, Teda Leonsisa, segment zakładów sportowych może nowo zdefiniować sposób, w jaki stadiony i ośrodki sportowe będą wykorzystywane przez społeczeństwo.

Zakłady bukmacherskie mogą zostać zalegalizowane na całym terytorium Stanów Zjednoczonych w ciągu kilku najbliższych lat. Kilka stanów już złapało byka za rogi i już je wprowadziło lub zamierzają to zrobić. Branża zakładów bukmacherskich jest na pewno na progu poważnej transformacji w Stanach Zjednoczonych, ale właściciel Wizcards (NBA) i Capitals (NHL), Ted Leonsis, twierdzi, że krajobraz sportowy może również zostać na nowo zdefiniowany.

„Chcemy, aby ludzie wchodzili do naszych budynków, by zjeść lunch, zjeść kolację, gdy na stadionie nie ma meczów, oglądać spotkania innych drużyn w specjalnie przystosowanych miejscach i przy tym zakładać się z bukmacherem. Nasze budynki mają być naprawdę żywe, dynamiczne sportowe katedry. ” – powiedział Leonsis

Czy zakłady sprawią, że sport w USA będzie jeszcze bardziej popularny? Jest na to duża szansa. Kibic obstawiający mecz jeszcze bardziej będzie w niego zaangażowany i będzie śledził wyniki zespołów, na który postawił lub lubi stawiać. To powinno jeszcze bardziej umocnić wieź lub zbudować nową między kibicem (klientem), a zespołem sportowym.


bonusy bez depozytu