Kto twoim zdaniem zwycięży w dzisiejszym meczu pomiędzy Polską a Senegalem? Zdecyduj, a następnie sprawdź ofertę specjalną na wtorek przygotowaną przez eToto! 200 PLN na obstawianie czeka!

Darmowe 200 PLN na obstawianie Polska - Senegal!
Darmowe 200 PLN na obstawianie Polska – Senegal!

Wtorkowa oferta specjalna przygotowana przez eToto jest dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.eToto.pl. Konto można założyć w każdej chwili – jest ono darmowe i legalne!

Jeżeli Polska wygra dzisiaj z Senegalem, na mecz z Kolumbią bukmacher obiecał przygotować dla graczy jeszcze pokaźniejszą premię! Warto zatem kibicować Biało-Czerwonym jeszcze mocniej!

Bonus 200 PLN w eToto na Polska – Senegal

  1. Zaloguj się na swoje konto www.eToto.pl
  2. Wpłać co najmniej 1 PLN, używając kodu promocyjnego POLSKAGOLA
  3. Odbierz do 200 PLN na obstawianie meczów MŚ 2018 i nie tylko!

Każdy z graczy może skorzystać z tej oferty tylko jeden raz w ciągu doby. Warto pamiętać też, by sprawdzić inne promocje bukmacherskie Mundial 2018, w których znaleźć można inne ciekawe akcje przygotowane dla miłośników obstawiania!

etoto bonus

Polska – Senegal rozpocznie się już o godzinie 17.00. Areną pojedynku będzie stadion Spartaka w Moskwie. Trzymamy kciuki za naszych, a wy jaki wynik przewidujecie na to starcie?

Nadal obowiązuje w eToto bonus powitalny na MŚ 2018, którego ambasadorami są, między innymi, Tomasz Hajto i Mateusz Borek!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu