Doskonałe wyniki branży bukmacherskiej w 2017 roku

Po ustawie hazardowej legalne firmy bukmacherskie działające w naszym kraju nie mogą narzekać. Obroty branży wzrosły o 95 procent, a mundial oraz igrzyska w Pjongczangu mają te wyniki jeszcze poprawić! 

Doskonałe wyniki branży bukmacherskiej w 2017 roku

Nierówna walka

Nowe prawo obowiązuje na terytorium Polski uniemożliwia grę u zagranicznych bukmacherów, którzy nie posiadają zgód na prowadzenie działalności w kraju. Ministerstwo Finansów na chwilę dało zielone światło dziewięciu firmom. Ostatnio do grona legalnych marek dołączył TotalBet.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Jeszcze do niedawna bukmacherzy z Polski nie mieli większych szans na konkurowanie z firmami z tak zwanej szarej strefy, którzy mogli pozwolić sobie na znacznie wyższe kursy i atrakcyjniejsze promocje. Właściciele, między innymi STS, nie ukrywają, że odnotowują obecnie znacznie wyższe zyski, niż jeszcze rok czy dwa lata temu.

– “W 2017 r. odnotowaliśmy wyższą dynamikę zwyżek niż przed rokiem. Było to zależne od wielu czynników — rośnie skala biznesu, nasza oferta jest coraz szersza, a klienci mają dostęp do wielu nowych funkcjonalności. STS w tym okresie wzmocnił także swoją działalność sponsorską w różnych dyscyplinach polskiego sportu, co wpłynęło na pozyskanie większej liczby graczy. Ponadto — co najistotniejsze — zmienia się nastawienie Polaków do zakładów bukmacherskich, są one traktowane jako forma rozrywki, dzięki której śledzenie wydarzeń sportowych i społeczno-politycznych jest jeszcze ciekawsze” -mówi “Pulsowi Biznesu” zarządca STS, Mateusz Juroszek.

Wyniki Zakładów Bukmacherskich Fortuna, które są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, z roku na rok się poprawiają. W punktach naziemnych i stronie internetowej spółki postawiono łącznie 708 milionów złotych. Rok wcześniej wynik ten wynosił “zaledwie” 395 milionów. Na www.eFortuna.pl jest już 250 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

– “W zeszłym roku kanały internetowe rozwijały się dużo dynamiczniej, mówimy tu o trzycyfrowych zwyżkach. Jednak obrót w punktach przyjmowania zakładówteż był wyższy niż w 2016 r.” – mówi Mateusz Juroszek.

Wyniki polskiej branży bukmacherskiej
Wyniki polskiej branży bukmacherskiej (Źródło: www.Pb.pl)

Nowi bukmacherzy z licencją w Polsce

Biuro Prasowe Ministerstwa Finansów odpowiedziało na zapytanie, ilu bukmacherów złożyło wnioski o zgody na prowadzenie działalności bukmacherskiej – w internecie oraz w punktach stacjonarnych.

– “Sześć podmiotów złożyło siedem wniosków o udzielenie zezwolenia na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych, które są obecnie rozpatrywane. Dziewięć podmiotów złożyło dziewięć wniosków o udzielenie zezwolenia na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez internet, które są obecnie rozpatrywane” – czytamy w komunikacie MF.

20 PLN bonusu za darmo! 

Polska firma bukmacherska LvBET zdobyła ostatnio prestiżową nagrodę międzynarodową podczas iGB Affiliate Awards 2018. To dowód na to, iż rodzime firmy są coraz bardziej doceniane.

Osoby, które nie mają jeszcze konta w LvBET, mogą zrobić to teraz i otrzymać 20 PLN bez depozytu zupełnie za darmo!

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image