Blackstone Group, jeden z największych funduszy inwestycyjnych na świecie nabył za 175 mln euro mniejszościowy pakiet rumuńskiego operatora zakładów i gier Superbet. 

Superbet został założony w 2008r. w Rumunii przez Sashę Dragica. Obecnie w całym kraju spółka posiada ponad 1200 punktów przyjmowania zakładów. Od 2016r. rumuńscy gracze mogą również zakładać się przez internet i korzystać z kasyna online.

Spis treści

Bukmacher Superbet w Polsce

Pod koniec 2017r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności detalicznej w naszym kraju. Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że spółka złożyła również wniosek o zezwolenie na urządzanie zakładów przez sieć Internet.

7 maja Sacha Dragic poinformował, że amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone przejął mniejszościowy pakiet w Superbet po inwestycji o wartości 175 milionów euro.

„Pragniemy rozpocząć strategiczne partnerstwo z Blackstone. Napływ kapitału z amerykańskiego funduszu, poparty bogatym doświadczeniem sprawia, że ​​Blackstone jest partnerem zdolnym do wspierania grupy Superbet w utrzymaniu pozycji lidera na rynku rumuńskim, do dalszego zwiększania udziału w rynku, a przede wszystkim do wykorzystanie możliwości rozszerzenia działalności zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i na całym świecie” – powiedział Dragic.

Blackstone jest jednym z największych funduszy inwestycyjnych na świecie z aktywami o wartości 512 mld USD.


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 500 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu.

Aktualny kod promocyjny to KOD500. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 500 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!


bonusy bez depozytu