Duże pieniądze dla Superbet – Nowy legalny bukmacher w Polsce

Blackstone Group, jeden z największych funduszy inwestycyjnych na świecie nabył za 175 mln euro mniejszościowy pakiet rumuńskiego operatora zakładów i gier Superbet, który od 2017 roku jest w Polsce legalnym bukmacherem.

legalny bukmacher superbet online
Legalny bukmacher Superbet w Polsce – Zakłady bukmacherskie w internecie

Bukmacher Superbet w Polsce

Superbet został założony w 2008r. w Rumunii przez Sashę Dragica. Obecnie w całym kraju spółka posiada ponad 1200 punktów przyjmowania zakładów. Od 2016r. rumuńscy gracze mogą również zakładać się przez internet i korzystać z kasyna online.

Pod koniec 2017r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności detalicznej w naszym kraju. Kilkanaście dni temu informowaliśmy, że spółka złożyła również wniosek o zezwolenie na urządzanie zakładów przez sieć Internet.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

7 maja Sacha Dragic poinformował, że amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone przejął mniejszościowy pakiet w Superbet po inwestycji o wartości 175 milionów euro.

“Pragniemy rozpocząć strategiczne partnerstwo z Blackstone. Napływ kapitału z amerykańskiego funduszu, poparty bogatym doświadczeniem sprawia, że ​​Blackstone jest partnerem zdolnym do wspierania grupy Superbet w utrzymaniu pozycji lidera na rynku rumuńskim, do dalszego zwiększania udziału w rynku, a przede wszystkim do wykorzystanie możliwości rozszerzenia działalności zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i na całym świecie” – powiedział Dragic.

Blackstone jest jednym z największych funduszy inwestycyjnych na świecie z aktywami o wartości 512 mld USD.

Superbet online – oferta zakładów sportowych

Nowy legalny bukmacher w Polsce Superbet dobrze odrobił prace domową i oferuje graczom świetne zakłady sportowe online. W bogatej ofercie zakładów znajdziemy oprócz standardowych zakładów na popularne dyscypliny sportowe jak piłka nożna, tenis czy siatkówka także sporty wirtualne, e-sport czy zakłady specjalne, w tym również politykę i rozrywkę.

W Superbet gracze obstawią zakłady bukmacherskie po wysokich kursach i niskiej marzy, bukmacher ten doskonale wie jak przyciągnąć do siebie graczy, którzy wcześniej grali w STS czy Fortunie, dlatego musi zaoferować im lepsze warunki.


Tak, można grać u bukmachera Betclic całkowicie legalnie. Firma posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Oficjalna strona bukmachera to www.betclic.pl.

Bukmacher Betclic nowym graczom daje cashback do 550 złotych. Zwrot jest przyznawany od pierwszego przegranego zakładu. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny "KOD550".

Aktualny kod promocyjny to KOD550. Nazwa kodu bonusowego wzięła się od cashbacku, który wynosi do 550 złotych.

Oczywiście! Aplikacja mobilna Betclic należy do najlepszych ze wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, można ją pobrać na stronie www.betclic.pl

Bukmacher Betclic nie tylko pozwala na legalne obstawianie meczów, ale także oferuje mecze za darmo w jakości HD, aplikację na smartfony i wiele promocji dla graczy!

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image