Fortuna dla swoich starych klientów ma na Black Friday 2019 nie jeden, ale nawet dwie promocje ekstra. Przedstawiamy wam Bezpiecznik LIVE oraz Happy Hours!

Fortuna Black Friday 2019. Bezpiecznik LIVE i Happy Hours dla każdego!
Fortuna Black Friday 2019. Bezpiecznik LIVE i Happy Hours dla każdego!

Fortuna Happy Hours – większe wygrane!

Happy Hours to szczęśliwe godziny, podczas których można otrzymać większe wygrane przy obstawianiu na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej. Do zdobycia jest 14% ekstra, a to wszystko na naprawdę prostych zasadach!

Bonus Happy Hours dodaje się do kuponu ręcznie. Aby to zrobić, należy postawić zakład AKO lub MAXIKOMBI z co najmniej 3 zdarzeniami o kursie 1.30 lub wyższym.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

UWAGA! Dodatkowe wygrane można otrzymać tylko w przypadku kuponu z typami na mecze piłkarskie. Zakład musi być postawiony za co najmniej 20 PLN. Jeden gracz może otrzymać więcej niż jedną premię!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

  • Kupony AKO lub MAXIKOMBI
  • Tylko mecze z piłki nożnej
  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Minimum 3 zdarzenia na kuponie
  • Minimum 1.30 kurs każdego typu
  • Należy dodać bonus do kuponu!

Bezpiecznik LIVE, czyli bez zamartwiania!

Koniec z przegranymi w piątek przed weekendem! Bezpiecznik LIVE to możliwość stawiania kuponu bez ryzyka – gracz stawia i w razie niepowodzenia, dostaje zwrot w formie bonusu pieniężnego!

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Jest ona dostępna dla wszystkich graczy Fortuny, ale trzeba pamiętać o kilku prostych zasadach. Ta najważniejsza – stawka musi wynieść co najmniej 20 PLN, a zwrot to dokładnie 20 PLN (ani więcej, ani mniej!).

W ofercie bonusowej bierze się pod uwagę także kupony SOLO. To daje graczowi większe pole do popisu. Niestety, jedno konto to maksymalnie jeden bonus.

Kupony kwalifikacyjne muszą być rozstrzygnięte do 29 listopada do godziny 23.59. Bonusowe środki przyznawane są w formie punktów FKP.

Promocje na Black Friday 2019

Każdy, kogo interesują inne promocje na Black Friday 2019, może obejrzeć na naszą listę bonusów dostępnych na Czarny Piątek!

Tak wpisuje się kod promocyjny w Fortunie:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl