Fortuna Łódź. Godziny otwarcia i aktualna oferta z bonusami

Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i bukmacherów legalnie działających na terenie naszego kraju. Swoją działalność rozpoczynał w 1996 roku, jeszcze pod inną nazwą (Profesjonał), a w tym momencie może się pochwalić nie tylko kompletnym, czytelnym i popularnym serwisem internetowym, ale też rozległą siecią punktów stacjonarnych. Kilka z nich znaleźć mogą w swoim mieście mieszkający w Łodzi.

Fortuna Łódź. Godziny otwarcia i aktualna oferta z bonusami
Fortuna Łódź. Godziny otwarcia i aktualna oferta z bonusami

Przekrój oferty bukmachera Fortuna Łódź

Główna oferta prezentowana przez łódzkie punkty stacjonarne bukmachera Fortuna obejmuje niemal wszystkie klasyczne dyscypliny sportowe istniejące na świecie. Operator doskonale pokrywa między innymi najpopularniejszą w naszym kraju piłkę nożną, w tym w szczególności 1 Ligę Polską, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem. Oprócz niej w ofercie oddanej do dyspozycji Łodzian znalazło się miejsce na między innymi koszykówkę, siatkówkę, boks, rugby, ale też szachy czy żużel.

Wszystkie spotkania, które znajdziemy w ofercie łódzkich punktów bukmachera z żółtym logo możemy obstawiać przedpremierowo, ale dużą ich część również w module “na żywo”, korzystanie z której ułatwiają dostępne na większości placówek telewizory. Spotkania w trybie live można jednak obstawiać tylko w tych placówkach, które są otwarte w godzinach, w którym się one odbywają – wszystko zleży więc od konkretnego spotkania, a często i od dyscypliny sportu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta promocyjna punktów stacjonarnych Fortuny w Łodzi

Punkty Fortuna w Łodzi wychodzą do swoich klientów z unikatową ofertą programu lojalnościowego, w ramach którego nagradzają klientów za regularne typowanie w ich obrębie. Za każde wydane przez nich 2 złote na zakłady przydziela im 1 punkt – zgromadzone punkty mogą z kolei wymieniać na nagrody (w tym między innymi darmowe środki na zakłady).

Co warto wiedzieć o programie? Przede wszystkim to, że:

 • wymaga posiadania karty, możliwej do darmowego założenia u pracowników;
 • daje 2800 punktów na start – jest to równoznaczność 20 złotych w darmowym zakładzie;
 • punkty nie wygasają – możemy je zbierać przez dowolny czas.

UWAGA!
Tylko z kodem “BETONLINE” można odebrać na stronie www.STS.pl aż 29 PLN bez depozytu na start!

Fortuna punkty naziemne
Fortuna punkty naziemne

Lokalizacje i godziny otwarcia wybranych punktów Fortuna Łódź

W Łodzi znaleźć można dziesięć Punktów Przyjmowania Zakładów, które znajdują się w kluczowych miejscach tego miasta i rozlokowane zostały w taki sposób, aby z każdej dzielnicy tego miasta nie było problemów z dostaniem się do nich. Należy zwrócić uwagę, że nie każdy działa w tych samych godzinach i choć większość funkcjonuje codziennie, nie jest to reguła. Przed odwiedzinami warto jest więc zapoznać się z godzinami otwarcia. Poniżej przedstawiamy je na przykładzie dwóch punktów.

UL. A. STRUGA I GDAŃSKIEJ 97, 90-507

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 10:00 – 17:30
 • Wtorek: 9:30 – 18:30
 • Środa: 9:30 – 18:30
 • Czwartek: 9:30 – 18:30
 • Piątek: 9:00 – 19:00
 • Sobota: 8:30 – 17:30
 • Niedziela: 8:30 – 17:00

UL. WIWULSKIEGO 15, ŁÓDŹ, 93-545

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek: 15:00 – 21:00
 • Wtorek: 15:00 – 21:00
 • Środa: 15:00 – 21:00
 • Czwartek: 15:00 – 21:00
 • Piątek: 15:00 – 21:00
 • Sobota: 15:00 – 21:00
 • Niedziela: 15:00 – 21:00

Na łamach naszego portalu znajdziecie też aktualne informacje o innych punktach. Sprawdzicie, do której działa Fortuna Kraków albo ile jest punktów marki Fortuna w Sosnowcu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image