Podczas trwania tegorocznego Wimbledonu można odbierać u legalnego bukmachera eToto aż 50 PLN freebetu każdego dnia! Poznajcie szczegóły tej oferty specjalnej już teraz!

Freebet eToto. 50 PLN każdego dnia na Wimbledon!

Promocja dostępna jest dla osób, które posiadają konto na stronie www.eToto.pl. Rejestracja jest bardzo szybka i pozwala na obstawianie meczów przez internet!

Gracz może każdego dnia otrzymać 50 PLN bonusu w formie freebetu. Aby mieć szansę na zgarnięcie takiej premii, należy zagrać kupon, który będzie spełniał następujące warunki:

  • przedmeczowy oraz live,
  • minimalna stawka: 50 zł,
  • min. kurs: 1,30 każdego zdarzenia,
  • min. 4 zdarzenia na kuponie,
  • wszystkie zakłady na kuponie muszą dotyczyć Wimbledonu.

Freebet otrzymuje się w przypadku, gdy kupon promocyjny okaże się przegrany. Darmowy zakład nie może wynieść więcej ani mniej niż 50 PLN.

Aby zgodzić się na otrzymanie bonusu, należy kliknąć przycisk „Zatwierdź” w specjalnym komunikacie, który wyświetli się na koncie gracza automatycznie po przegranej spełniającej warunki oferty specjalnej.

Kursy na Wimbledon 2018
Kursy na Wimbledon 2018

Freebet 50 PLN powinien pojawić się na kontach w ciągu 72 godzin, ale prawdopodobnie zostanie zaksięgowany już po paru minutach!

Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę

Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowani u tego bukmachera, pamiętajcie, by sprawdzić, czy aktualnie nie jest dostępny żaden eToto kod bonusowy!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu