GIT TYP. Freebet na typ dnia w eToto!

W świecie piłki nożnej nie ma tygodnia, by nie było rozgrywane ciekawe spotkanie. W promocji GIT TYP w eToto możesz otrzymywać co 7 dni specjalny freebet w wysokości 50 PLN!

GIT TYP. Freebet na typ dnia w eToto!
GIT TYP. Freebet na typ dnia w eToto!

W ramach promocji przygotowanej dla klientów zarejestrowanych na stronie www.eToto.pl, każda osoba ma prawo do otrzymania zakładu bez ryzyka w wysokości 50 PLN.

Zasady oferty nie należą do skomplikowanych. Wystarczy spełnić podane niżej warunki:

  • Zagraj kupon za minimum 100 PLN
  • Kupn musi być SOLO i zawierać jedno z poniższych meczów przygotowanych na dany tydzień
  • Kurs zakładu promocyjnego nie może wynosić mniej niż 1.95

Oferta obowiązuje do odwołania. Poniżej znajdziecie listę spotkań, których typowanie umożliwia zgarnięcie freebetu. Wiadomość o przyznaniu dodatkowych środków pojawi się automatycznie – wystarczy ją zatwierdzić, by pieniądze w ciągu 30 minut zostały zaksięgowane u gracza.

W wyjątkowych przypadkach przelew bonusowych pieniędzy może potrwać do 72 godzin od momentu rozliczenia kuponu branego pod uwagę w promocji.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

etoto git typy

Sprawdzaj GIT TYPY w każdy poniedziałek i odbieraj dodatkowe środki!

Oferta specjalna jest dostępna wraz z eToto bonus powitalny, który nadal można odebrać po dokonaniu rejestracji u tego bukmachera.

Lubisz obstawianie meczów Ekstraklasy bądź innych polskich lig. Zajrzyj do szczegółów oferty Typuj Naszą, gdzie można otrzymać 50 PLN na typowanie polskiej piłki nożnej!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close