Hard Rock zaczął testować system do zakładów internetowych w New Jersey i planuje być gotowy przed Super Bowl.

Największe sportowe wydarzenie w Stanach Zjednoczonych, Super Bowl, jest za niecały tydzień, a Hard Rock chce mieć kasyno Atlantic City gotowe do przyjmowania zakładów na tę imprezę. W piątek obiekt został zamknięty, aby rozpocząć testowanie urządzeń i systemów, w zeszły weekend firma zaczęła sprawdzać swoje zakłady bukmacherskie online.

Hard Rock został upoważniony do przeprowadzania testów „soft-play” przez New Jersey Division of Gaming Enforcement (DGE) w piątek, dlatego też rozpoczęły się one w sobotę, aby być gotowym jak najszybciej. Branża rozpoczęła już działalność w stanie kilka miesięcy temu, ale Hard Rock chce dołączyć do rynku, zanim wielka gra rozpocznie się 3 lutego, zarówno online, jak i retial, powiedział prezes kasyna Joe Lupo.

Istnieje już siedem obiektów oferujących zakłady bukmacherskie w Atlantic City, z wyjątkiem Hard Rock i Caesars. Branża została zliberalizowana w maju, kiedy Sąd Najwyższy unieważnił PASPA i zezwolił New Jersey na jej zalegalizowanie i wygenerowanie 94 mln USD GGR co przełożyło się na 10,4 mln USD podatków.


bonusy bez depozytu