K League 1: Gwangju – Seongnam (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek K League 1 piłkarze Gwangju podejmą zawodników Seongnam. Początek potkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

K League 1: Gwangju – Seongnam

K League 1: Gwangju – Seongnam

Gwangju to zespół, który w poprzednim sezonie zdecydowanie wygrał zmagania w drugiej lidze. W trzydziestu sześciu ligowych kolejkach zdobyli oni, aż siedemdziesiąt trzy punkty, co było zdecydowanie najlepszym rezultatem.

Jednak jako beniaminek nie ma co stawić ich w roli silnego zespołu, chociaż znalazłyby się ze dwa zespoły ze słabszą kadrą, dlatego na pewno mogą powalczyć o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Seongnam to dziewiąta drużyna poprzedniego sezonu (na dwanaście możliwych). W poprzednim sezonie w trzydziestu ośmiu meczach ligowych zdobyli czterdzieści pięć punktów.

Mają oni przed nowym sezonem prawo myśleć o utrzymaniu, ale jest to mimo wszystko dosyć słaba drużyna, która przy słabszej serii spotkań może już nie odrobić strat i spaść z ligi, dlatego ważne będą dla nich pierwsze kolejki.

Zarówno Gwangju, jak i Seongnam to drużyny, których celem na ten sezon jest utrzymanie się. Ważne w pierwszych meczach będzie dla nich brak porażek i żaden z tych ekip w pierwszym meczu nie rzuci się do ataku, a w związku z tym nie spodziewam się w tym spotkaniu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Gwangju – Seongnam-3,51,24Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button