Lider rynku bukmacherskiego w Polsce – STS – nawiązał współpracę z organizacją esportową devils.one.

esport zakłady sts
STS stawia na E-sport

STS oferta zakładów na e-sport

Polski bukmacher STS do 2020r. uzyskuje status oficjalnego bukmachera devils.one, prawdopodobnie najlepszy Polski zespół CS:GO. Współpraca jest elementem strategii STS, zakładającej regularne wzmacnianie obecności bukmachera w segmencie esportu.

STS od lat wyznacza trendy na polskim rynku gier wzajemnych. Stąd jako pierwszy bukmacher w kraju zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty zakłady esportowe oraz transmisje tych wydarzeń w STS TV. Wiedzieliśmy, że to perspektywiczny segment dla naszej działalności. Umocniło to naszą wiodącą pozycję na tym rynku, gdyż obecnie STS jest najbardziej rozpoznawalną firmą bukmacherską wśród odbiorców esportowych w Polsce – z przeszło 75% wskazań badanych, co znacząco dystansuje pozostałe podmioty . Ponadto z roku na rok esport odpowiada za coraz większą część naszych przychodów, znajdując się wśród najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy. W 2018 roku odnotowaliśmy w tym segmencie trzycyfrowy wzrost obrotów rok do roku – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Esport przyszłością zakładów online

Celem Polskiego bukmachera jest wsparcie dalszego rozwoju i profesjonalizacji rodzimego esportu. Dlatego STS został sponsorem Pawła ‘innocenta’ Mocka – zawodnika CS:GO, który gra na scenie międzynarodowej. Ten kontrakt był pierwszym w Polsce przypadkiem, gdy bukmacher wsparł indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w Counter-Strike’a.

„Obstawiam esport w STS już od kilku miesięcy, póki co STS to najlepszy obecnie bukmacher do typowania zakładów z e-sportu. Oferta i kursy są najwyższe, czekamy na odpowiedź innych Polskich bukmacherów. Typy na Esport biorę z virtualbet.pl bo tam skuteczność jest najlepsza.” – typer z forum betonline.net.pl

Bukmacher zdecydował się także na wsparcie Damiana „Nervariena” Ziaji, jednego z najpopularniejszych influencerów polskiej sceny League of Legends. Podpisana z nim umowa to pierwszy w Polsce przypadek zaangażowania bukmachera w działania promocyjne skierowane do społeczności League of Legends. W minionych sezonach firma wspierała Polską Ligę Esportową – topowe rozgrywki CS:GO w kraju – oraz drużynę esportową Izako Boars.

STS na swojej stronie internetowej i w aplikacji mobilnej posiada specjalną sekcję poświęconą esportowi.


bonusy bez depozytu