Obstawiaj od 28 lutego mecze rozgrywane w ramach hokejowej ligi NHL i koszykarskiej NBA. Co tydzień każdy gracz LvBET może zdobyć w tej promocji nawet 100 PLN, a w finale – 1000 PLN!

Konkurs bukmacherski w LvBET. Graj o 1000 PLN w NHL i NBA!

Typy na amerykańskie sporty

Lubisz amerykańskie sporty? Stawiaj na oficjalnej stronie bukmachera LvBET na wybrane przez siebie mecze lig NHL i NBA, a otrzymasz punkty promocyjne według następującej reguły:

  • Zakłady wygrane: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Zakłady przegrane: stawka x ilość selekcji

Tylko kupony na wybrane rozgrywki kwalifikują się do zabawy. Zgodnie z regulaminem promocji liczą się tylko i wyłącznie:

  • Kupony z kursem ogólnym min. 1.50
  • Stawka minimalna 10 PLN
  • Tylko i wyłącznie kupony postawione w godzinach 0.00-6.00
  • Jedynie typy na ligi NHL i NBA

W ofercie specjalnej bierze się pod uwagę tylko i wyłącznie zakłady postawione za środki własne. Aktywność bonusowa nie liczy się zarówno to klasyfikacji tygodniowej, jak i generalnej.

Promocja w LvBET 2018

Zakłady Bukmacherskie LvBET organizują następujący konkurs do 26 czerwca bieżącego roku. Nagrody przyznawane są dla najlepszych graczy w danym tygodniu, jak i w trakcie trwania całego turnieju.

Ile można zdobyć? W każdym tygodniu przygotowano pięć nagród. Struktura wypłat wygląda dokładnie tak:

1. miejsce – 100 PLN
2. miejsce – 80 PLN
3. miejsce – 60 PLN
4. miejsce – 40 PLN
5. miejsce – 20 PLN

W portalu LvBET co środę publikowany będzie specjalny ranking podsumowujący starania wszystkich uczestników. W tym przypadku nagrody zostaną przyznane nie pięciu, ale aż dziesięciu osobom!

Klasyfikacja generalna promocji LvBET
Klasyfikacja generalna promocji LvBET

Legalny bukmacher LvBET

Promocja na NHL i NBA jest dostępna tylko dla osób, które są zarejestrowane u legalnego bukmachera LvBET. Jeżeli chcesz założyć konto – wystarczy, że wejdziesz na oficjalny portal LvBET.

Firma LvBET Zakłady Bukmacherskie zdobywa z każdym dniem coraz większe zaufanie wśród graczy i nie tylko. Ostatnio otrzymała prestiżową nagrodę w międzynarodowym plebiscycie iGB Affiliate Awards 2018.


bonusy bez depozytu