W środę o godzinie 21:00 piłkarze Benfiki podejmą zawodników Lyonu. Transmisja w Polsat Sport Premium 3.

Liga Mistrzów: Benfica – Lyon

Liga Mistrzów: Benfica – Lyon

Gospodarze tego mecz spisują się znacznie poniżej oczekiwań. Mimo że mają silny skład, to nie zdobyli dotąd ani jednego punktu. W swoim poprzednim mecz przegrali na wyjeździe z rosyjskim Zenitem 1:3 i przed mecze z Lyonem są postawieni pod ścianą.

Ich kibice nie są raczej optymistami, ponieważ ich ekipa przegrała aż czternaście z ostatnich dwudziestu pięciu spotkań w europejskich pucharach. Pocieszający może być wgląd w historię, ponieważ Benfica wygrała aż dziesięć i nie zaliczyła jeszcze ani jednej porażki z zespołami z ligi francuskiej.

Piłkarze Lyonu są na jak najlepszej drodze do awansu. Grają dobrze i z czterem punktami na koncie zdobytymi w dwóch meczach zajmują drugie miejsce, mając taką samą zdobycz punktową jak prowadzący Zenit. W ostatnim pojedynku sprawili niespodziankę, ogrywając w meczu wyjazdowym RB Lipsk 2:0.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Lyon gra w ostatnim czasie solidnie i przegrał zaledwie dwa z ostatnich dziesięciu wyjazdowych spotkań w europejskich pucharach. Jedak w swojej historii w meczach z portugalskimi drużynami zaledwie dwukrotnie przywiózł komplet punktów, raz zdobyli punkt, a trzykrotnie zostali pokonani.

Lyon nie jest mocarzem, z kolei Benfica jest mocniejsza, niż wskazuje na to ich dorobek punktowy. Powiedziałbym wręcz, że obie ekipy mają podobny potencjał piłkarski, a mecz między nimi powinien być wyrównany i oba zespoły mają szansę coś strzelić, a w każdym razie dwa gole w tym spotkaniu powinny paść.

MeczTypKursBukmcher
Benfica – Lyon+1,51,24Fortuna

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.