Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Lincoln – CFR Cluj (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Lincoln podejmą zawodników CFR Cluj. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

333
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Lincoln – CFR Cluj

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Lincoln – CFR Cluj

Już przed pierwszym gwizdkiem chyba nikt nie ma wątpliwości, że decydowanym faworytem tego dwumeczu są piłkarze CFR Cluj. Występują oni w lidze rumuńskiej, która ma się całkiem dobrze.

W rankingu UEFA ich rozgrywki zajmują dwudzieste piąte miejsce. Dla porównania nasza liga w tym rankingu lokuje się na trzydziestej pozycji. Warto zaznaczyć, że rozpoczęli już zmagania ligowe.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Zaczęli nowy sezon od wygranej z Craviovą. Rywal nie był łatwy, ale po zaciętej rywalizacji zdołali wygrać w meczu u siebie 3:2. Lincoln to klub z Gibraltaru. Ich liga lokuje się na pięćdziesiątej lokacie w rankingu UEFA.

Grali oni już w poprzedniej rundzie eliminacyjnej. Dosyć pewnie wyeliminowali Folę. Z zespołem z Luxemburga zremisowali na wyjeździe 2:2, ale u siebie zagrali bardzo dobrze i wygrali 5:0.

Mistrz Gibraltaru nie ma jednak większych szans w kolejnym dwumeczu. Mimo że pierwszy mecz zagrają u siebie, to Rumuni są w stanie już w pierwszym meczu zapewnić sobie awans, który jest ich obowiązkiem.

MeczTypKursBukmacher
Lincoln – CFR Cluj2(-1,5)1,68sts

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image