W piątek o godzinie 20:45 piłkarze Nice podejmą zawodników PSG.

Ligue 1: Nice – PSG

Ligue 1: Nice – PSG

Gospodarze w tym sezonie nie zachwycają. Po dziewięciu kolejkach mają na koncie trzynaście punktów i zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowe spotkanie z Nantes 0:1. Nicea wygrała, zaledwie jeden mecz, w ostatnich pięciu kolejkach, notując w tym czasie aż trzy porażki.

To dobitnie pokazuje, że ten zespół na poważne problemy. W dodatku mają kłopoty z kontuzjami. Urazy wyeliminowała z gry wypożyczonego z Napoli Adama Ounasa. Grać nie mogą także m.in. Herelle, Cisse i Lloris.

Piłkarze PSG zgodnie z oczekiwaniami przewodzą w ligowej tabeli, jednak w tym sezonie pogubili trochę punktów i mają zaledwie dwa punkty przewagi nad kolejnym zespołem. Przed przerwą reprezentacyjną pokonali przed własną publicznością Angers 4:0. Paryżanie dopiero drugi raz w tym sezonie strzelili w Ligee 1 co najmniej cztery gole.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Mają oni wyraźny kłopot z grą w ataku, o czym świadczy fakt, że w poprzednim sezonie na tym etapie rozgrywek mieli trzydzieści dwa zdobyte gole, a teraz jest to siedemnaście bramek. Nieoceniony jest dla nich mimo wszystko Neymar, który strzelił gola po raz czwarty w ostatnich pięciu meczach.

Zespół Nicei jest w dołku, a w ich domowych meczach nie pada wiele goli. PSG w tym sezonie nie imponuje skutecznością, dlatego uważam, że w tym meczu może nie padnie wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Nice – PSG-4,51,21Totolotek

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.