LV BET sponsorem klubu Garbarnia Kraków!

Legalny bukmacher LV BET na mocy umowy z dnia 20 lipca 2018 został głównym sponsorem klubu RKS Garbarnia Kraków. Logotyp firmy pojawi się, między innymi, na koszulkach meczowych drużyny z Ludwinowa.

LV BET sponsorem klubu Garbarnia Kraków!
LV BET sponsorem klubu Garbarnia Kraków!

Firma LV BET jest poważnie zaangażowana w sponsoring polskiego sportu. Wspiera, między innymi, piłkarskie drużyny takie jak Wisła Płock, Piast Gliwice, Arka Gdynia, Wisła Kraków oraz Widzew Łódź. Dla kibiców tych drużyn przygotowała specjalną promocję, w ramach której można otrzymać darmowe 50 PLN za karnet na mecze!

Konto w LV BET założysz na stronie www.LvBET.pl!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Garbarnia Kraków to kolejny zespół, który dołącza do współpracujących z LV BET. Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej, logo bukmachera pojawi się na koszulkach meczowych piłkarzy Garbarni, a także bandach reklamowych znajdujących się na terenie stadionu tego zespołu.

„Bardzo miło nam poinformować, że zostajemy sponsorem klubu z tak wspaniałą tradycją.
To już kolejna drużyna z Krakowa, z którą mamy przyjemność współpracować. Mam nadzieję, że dzięki temu sponsoringowi Garbarnia będzie mogła osiągać coraz większe sukcesy i może przyjdzie nam kiedyś oglądać ją w Ekstraklasie – tego im życzę” – powiedział Łukasz Kieza, Country Manager LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Działacze krakowskiego klubu nie kryją zadowolenia z faktu pozyskania kolejnego sponsora, a także nie kryją, że jeszcze ani razu nie mieli okazji współpracować z firmami bukmacherskimi.

„To zupełnie nowe doświadczenie dla naszego klubu, które dowodzi, że staramy się nadążać za zmianami dokonującymi się w polskim futbolu.” – mówi prezes Garbarni, Jerzy Jasiówka.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image