LvBET z prestiżową zagraniczną nagrodą!

Polski bukmacher LvBET otrzymał nagrodę dla najlepszego nieanglojęzycznego programu afiliacyjnego. Firma została wyróżniona podczas prestiżowej gali iGB Affiliate Awards 2018.

LvBET z prestiżową zagraniczną nagrodą!

Bukmacher w swojej kategorii pokonał tak znane marki jak Bwin, MrGreen czy Kindred Group, które nie są w naszym kraju dostępne po wejściu w życie ustawy hazardowej z 2017 roku.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Przedstawiciele LvBET otrzymali statuetki podczas corocznej imprezy London Affiliate Conference, na której spotykają się pracownicy niemal wszystkich najlepszych bukmacherów oraz innych firm związanych z programami afiliacyjnymi.

Polski bukmacher LvBET – 20 PLN bonusu za darmo! 

Zakłady Bukmacherskie LvBET przygotowały dla wszystkich swoich nowych graczy specjalny bonus w wysokości 20 PLN, który można otrzymać zupełnie za darmo za samą rejestrację! Oprócz tego, pakiet powitalny zawiera premię za pierwszą wpłatę na konto gracza w wysokości do 1000 PLN!

Firma znana jest z organizowania wielu konkursów, promocji okazjonalnych oraz regularnych, takich jak zwrot od przegranych w kuponach AKO.

Darmowe 20 PLN w LvBET Online:
  1. Zarejestruj się na www.LvBET.pl
  2. Odbierz 20 PLN za darmo!
  3. Dokonaj depozytu i zgarnij 1000 PLN, czyli najwyższy bonus powitalny na rynku!

Zwycięzcy iGB Affiliate Awards 2018

Na oficjalnej stronie internetowej gali można znaleźć listę wszystkich zwycięzców tegorocznych iGB Affiliate Awards 2018. Jak widać, występujące w zestawieniu marki to firmy z najwyższej półki, o których słyszy się w wielu mediach, nie tylko branżowych.

iGB Affiliate Awards 2018

LvBET jest sponsorem wielu klubów piłkarskich i nie tylko. Ostatnio bukmacher postanowił na dłużej związać się, między innymi, z Arką Gdynia.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image