Z okazji Mikołajek bukmacher Fortuna przyznaje każdemu graczowi bonus 10 PLN. Co trzeba zrobić, by otrzymać dodatkowe środki na obstawianie?

Mikołajki u bukmachera Fortuna. 10 PLN dla każdego!
Mikołajki u bukmachera Fortuna. 10 PLN dla każdego!

Mikołajki to wyjątkowy dzień, ponieważ tego dnia nie tylko bukmacherzy, u których znaleźć można kalendarz adwentowy, przygotowali oferty dla swoich graczy.

W ramach czwartkowej oferty specjalnej przygotowanej przez Fortunę, każdy kto 6 grudnia postawi kupon AKO, MAXIKOMBI lub SOLO za co najmniej 10 PLN przed opodatkowaniem, otrzyma na swoje konto bonus 10 PLN w formie punktów lojalnościowych.

Konto tymczasowe Fortuna już dostępne!

Każdy z uczestników ma prawo do odebrania tylko jednej premii na dzień. Wszystkie dodatkowe pieniądze mają pojawić się na kontach odpowiednich osób w ciągu 24 godzin od zakończenia oferty specjalnej, a więc zaksięgowane będą do 7 grudnia do godziny 23.59.

Fortuna bonus powitalny EKSTRA!

To jeszcze nie wszystko na Mikołajki od Fortuny. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, zakładając je dzisiaj otrzymasz dodatkową premię powitalną. Do zdobycia jest łącznie 120 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka, a także 400 PLN za depozyt!

Pamiętaj, że bukmacher Fortuna nadal pozwala na wpisywanie kodów promocyjnych przy rejestracji. Obecny aktywny brzmi „BETONLINE” i można go wykorzystać jedynie przy zakładaniu konta!

Darmowe konto w Fortunie założysz w szybkim czasie na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu