Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Szkocja (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Austrii podejmą zawodników ze Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Szkocja. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Austria – Szkocja. Typy bukmacherskie

Austriacy grają w tych eliminacjach znacznie poniżej oczekiwań, mimo że byli zaliczani do grona reprezentacji, które powinny walczyć o co najmniej drugie miejsce i baraże o udział w mistrzostwach.

Tymczasem po pięciu meczach mają na swoim koncie siedem punktów i tracą już osiem oczek do prowadzącej Danii. W ostatnim meczu grali na wyjeździe z reprezentacją Izraela. Zagrali w tym meczu fatalne.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Stracili w tym rywalem, aż pięć goli i polegli ostatecznie 2:5. W kolejnym meczu skupią się zapewne na lepszej grze w obronie. Tym bardziej że na urazy w ich reprezentacji narzekają Baumgartlinger i Sabitzer.

Szkoci na papierze wydają się słabszą drużyną, ale lokują się w tabeli na trzecim miejscu, mając punkt więcej niż reprezentacja Austrii. Jest to reprezentacja, która bazuje na dobrej grze w obronie.

Z kolei w ataku grają zazwyczaj dosyć przeciętnie i nie tworzą sobie wielu okazji do strzelenia goli. W meczu wyjazdowym z Austrią raczej się nie otworzą. Austria ma z kolei problemy kadrowe i także powinna podejść do tego meczu ostrożnie. Myślę zatem, że nie zobaczymy w tym meczu wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Austria – Szkocja-31,34Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image