Mistrzostwa świata w Rosji startują 14 czerwca – tak samo jak najnowsza liga typerów firmy bukmacherskiej LV BET. Chcesz stanąć do walki z innymi graczami i wygrać nawet 5000 PLN?

Obstawianie Mundialu 2018. Konkurs w LV BET!
Obstawianie Mundialu 2018. Konkurs w LV BET!

Promocje bukmacherskie na Mundial 2018 to niemal codzienność dla klientów marki LV BET. Firma już ogłosiła, że 14 czerwca rusza specjalny turniej dla graczy, w których będą mogli zdobyć nagrody pieniężne nie tylko w rankingu głównym, lecz także tygodniowym!

W ramach oferty przyznawane są punkty za przegrane oraz wygrane kupony z typami na mecze MŚ 2018. Jeżeli kupon będzie zawierał zakład na dowolne inne wydarzenie sportowe, nie będzie brany pod uwagę w całości!

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

W każdym tygodniu promocji organizator przyzna 5 nagród pieniężnych, z których najmniejsza to 150 PLN, a największa aż 400. W przypadku rankingu głównego przewidziano dokładnie dziesięć premii, gdzie 200 PLN jest tą najniższą, natomiast 5000 PLN – najwyższą!

Oficjalna grafika promocji
Oficjalna grafika promocji

Nagrody tygodniowe wypłacane będą w każdy poniedziałek promocyjny około godziny 17.00. Turniej trwa dokładnie do 15 lipca.

Jeżeli dwóch graczy zdobędzie taką samą liczbę punktów, o kolejności zadecyduje, który z nich postawił więcej wygranych kuponów na mundial 2018!

Szczegóły promocji wraz z regulaminem można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora zabawy, czyli na www.LvBET.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu