Obstawianie Mundialu 2018. Konkurs w LV BET!

Mistrzostwa świata w Rosji startują 14 czerwca – tak samo jak najnowsza liga typerów firmy bukmacherskiej LV BET. Chcesz stanąć do walki z innymi graczami i wygrać nawet 5000 PLN?

Obstawianie Mundialu 2018. Konkurs w LV BET!
Obstawianie Mundialu 2018. Konkurs w LV BET!

Promocje bukmacherskie na Mundial 2018 to niemal codzienność dla klientów marki LV BET. Firma już ogłosiła, że 14 czerwca rusza specjalny turniej dla graczy, w których będą mogli zdobyć nagrody pieniężne nie tylko w rankingu głównym, lecz także tygodniowym!

W ramach oferty przyznawane są punkty za przegrane oraz wygrane kupony z typami na mecze MŚ 2018. Jeżeli kupon będzie zawierał zakład na dowolne inne wydarzenie sportowe, nie będzie brany pod uwagę w całości!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

W każdym tygodniu promocji organizator przyzna 5 nagród pieniężnych, z których najmniejsza to 150 PLN, a największa aż 400. W przypadku rankingu głównego przewidziano dokładnie dziesięć premii, gdzie 200 PLN jest tą najniższą, natomiast 5000 PLN – najwyższą!

Oficjalna grafika promocji
Oficjalna grafika promocji

Nagrody tygodniowe wypłacane będą w każdy poniedziałek promocyjny około godziny 17.00. Turniej trwa dokładnie do 15 lipca.

Jeżeli dwóch graczy zdobędzie taką samą liczbę punktów, o kolejności zadecyduje, który z nich postawił więcej wygranych kuponów na mundial 2018!

Szczegóły promocji wraz z regulaminem można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora zabawy, czyli na www.LvBET.pl!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close