Obstawianie walk FAME MMA 6. Konkurs – do wygrania 1500 zł!

Czekasz już jak uruchomi się stream FAME MMA 6? Być może zainteresuje cię także obstawianie walk tego wydarzenia. Konkurs bukmacherski to nawet 1500 zł do wygrania – tak LvBET wynagradza skuteczne typowanie!

Obstawianie walk FAME MMA 6. Konkurs - do wygrania 1500 zł!
Obstawianie walk FAME MMA 6. Konkurs – do wygrania 1500 zł!

Kto wygra swoje walki na FAME MMA 6?

Walki FAME MMA 6 coraz bliżej. Mało kto się tego spodziewał, a tymczasem organizatorzy pozostali nieugięci i zdecydowali się na zorganizowanie gali. Wszystko – co oczywiste – odbędzie się w nieco innej formie, ale w oktagonie na pewno nie zabraknie głównych “atrakcji wieczoru”, czyli zawodników z oficjalnej karty.

Walki FAME MMA 6 coraz bliżej. Mało kto się tego spodziewał, a tymczasem organizatorzy pozostali nieugięci i zdecydowali się na zorganizowanie gali i to mimo sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się cały świat. Wszystko – co oczywiste – odbędzie się w nieco innej formie, ale w oktagonie na pewno nie zabraknie głównych “atrakcji wieczoru”, czyli zawodników z oficjalnej karty. 

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Typy na FAME MMA 6. Freak fighty potrafią zaskoczyć!

Im bliżej głównego wydarzenia, tym coraz częściej eksperci i nie tylko podają swoje typy. Kto powinien wygrać, a komu nie daje się na to większych szans? Jeżeli chcemy mieć pełną wiedzę na temat temat, przede wszystkim powinniśmy sprawdzić przygotowane na FAME MMA 6 kursy bukmacherskie na zbliżające się freak fighty. 

Polscy Bukmacherzy

W Polsce tylko na stronie www.LvBET.pl znaleźć można bogatą ofertę na wszystkie pojedynki zaplanowane na FAME MMA 6, które startuje wieczorem 28 marca. To właśnie we wspomnianym przez nas portalu znajdziecie bieżące notowania poszczególnych zawodników. Zasada jest zawsze taka sama: im mniejszy kurs, tym większa szansa na trafienie typu. 

Obstawianie FAME MMA 6 bez wątpienia ułatwi wielu graczom przygotowany przez LvBET bonus bez depozytu 2020. Jest to aż 20 PLN, które można otrzymać na stawianie kuponów i to bez konieczności wpłacania własnych pieniędzy na konto bukmacherskie. Do rejestracji z premią ekstra wymagane jest przede wszystkim wpisanie kodu promocyjnego i prawidłowe wypełnienie formularza online na www.LvBET.pl

LvBET kod promocyjny BETONLINE – bonus bez depozytu na start!

LvBET kod promocyjny brzmi „BETONLINE”. Gdzie należy go wpisać? Poniżej pokazujemy obrazek, w którym wszystko jest dokładnie wyjaśnione. W ten sposób nawet początkujący typer będzie wiedział, co musi zrobić, by otrzymać kasę na typowanie! 

Lvbet kod promocyjny
Lvbet kod promocyjny

Żeby na jednej ofercie specjalnej się nie skończyło, przypominamy, że na www.LvBET.pl na nowych klientów czekają też prezenty za wpłatę numer jeden oraz numer dwa. Łącznie dzięki depozytom można start zainkasować nawet 1500 złotych ekstra, a to wszystko w stu procentach legalnie, prosto i bezpiecznie! 

💰BONUSY DLA NOWYCH GRACZY💰 TAKŻE NA FAME MMA 6! 🥊

  • Aktualny kod promocyjny „BETONLINE
  • 20 PLN za samą rejestrację konta
  • Do 1000 PLN przy I wpłacie na konto bukmacherskie
  • Nawet 500 PLN przy II wpłacie na konto bukmacherskie! 

Każdy, kto chociaż trochę śledzi zamieszczane w sieci typy FAME MMA 6 oraz czyta komentarze na temat gali, na pewno ma już swoich faworytów. Niestety, na ten moment nie działają punkty stacjonarne bukmacherów, dlatego też jedyną opcją dla graczy jest strona internetowa www.LvBET.pl. To na niej można obstawiać wszystkie walki zaplanowane na najbliższą sobotę! 

W jednym kuponie można postawić na więcej niż tylko jedną walkę. To od typera zależy, czy zdecyduje się na postawienie długiej „taśmy”, czy pójdzie w obstawianie SOLO. Warto przy tym mieć na uwadze, że im pokaźniejszy kurs ogólny, tym większa wygrana, a oprócz tego… szansa na zdobycie do 1500 złotych w konkursie FAME MMA 6!

FAME MMA 6 konkurs. Do wygrania aż 10 nagród!

Specjalnie na zbliżającą się galę bukmacher LvBET zorganizował coś w rodzaju ligi typerów, gdzie za skuteczne obstawianie walk można otrzymać ekstra bonusy. Łącznie nagród jest dziesięć, a do konkursu kwalifikuje się każdy trafiony kupon zagrany za minimum 20 PLN. 

FAME MMA 6 kto walczy?
FAME MMA 6 kto walczy?

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich osób, które są zarejestrowane na www.LvBET.pl. Nie ma znaczenia czy kupon postawiony zostanie na tradycyjnej stronie internetowej, mobilnej czy może w aplikacji, którą pobrać można na najpopularniejsze systemy operacyjne działające w kraju. 

Co dokładnie można zdobyć? Oto tabela wypłat, która pokazuje przewidziane nagrody za miejsca od pierwszego do dziesiątego. Jak widać, jest o co walczyć! 

MIEJSCEKWOTA BONUSU
11500
21000
3800
4500
5400
6300
7200
8150
9100
1050

FAME MMA 6 online. Stream za darmo czy PPV?

Pewne jest to, że gala FAME MMA 6 online ma szansę przyciągnąć przed ekrany komputerów bardzo wielu kibiców. Jeszcze nigdy nie było sytuacji, w której mieszane sztuki walki pozostają bez konkurencji i to w sobotni wieczór, gdzie wszyscy przebywają w domach! 

Niestety, nie będzie dostępny stream FAME MMA 6 za darmo. Transmisja z tego wydarzenia przeprowadzana będzie tylko za pośrednictwem internetowej tv organizatora, a dostęp do niej można uzyskać jedynie poprzez dokonanie stosownej opłaty.

FAME MMA 6 PPV można wykupować w dowolnym momencie. Pamiętać trzeba o tym, że nie warto zostawić tego na ostatnią chwilę – duże zainteresowanie galą może przełożyć się na to, że nie wszyscy chętni w ciągu kilku chwil otrzymają możliwość uruchomienia streamu. 

Przypominamy, że w walce wieczoru zobaczymy starcie Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila “Zuzje” Smogulecka. Wielu kibiców nie może też doczekać się pojedynku Marcina Najmana z „Bestią” Piechowiakiem, a także występu Rafoniksa, który powalczy z Wojtkiem Golą. 

Zakłady bukmacherskie FAME MMA 6

Imprezy takie jak FAME MMA 6 to nie zawsze gwarancja sportowych emocji, ale możemy być pewni tego, że uczestnicy tej gali zrobią co tylko mogą, by zadowolić publikę. Mimo że w oktagonie zobaczymy przede wszystkim amatorów, wielu z nich solidnie przygotowywało się do marcowych występów i będzie chciało pokazać się z możliwie jak najlepszej strony. 

Niestety, zakłady bukmacherskie FAME MMA 6 nie są w naszym kraju łatwo dostępne. Kursy na wszystkie pojedynki znajdziemy tylko i wyłącznie na www.LvBET.pl. Do aktualnej oferty można zerknąć w każdej wolnej chwili – nawet w tym momencie. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image