Oculus Quest 2 recenzja – ten VR jest wart poobcieranej twarzy

W ciągu ostatnich lat od momentu powstania pierwszego Oculusa, możemy zaobserwować zwiększone zainteresowanie wirtualną rzeczywistością. Prawdopodobnie wynika to z tego, że ludzie zmęczeni są ciągłym kupowaniem nowych konsol i chcą spróbować czegoś, co zostanie z nimi na lata. Gry VR na pecety będą powstawać z pewnością w coraz to większych ilościach, dlatego osoby myślące pragmatycznie na pewno zdecydują się na zaryzykowanie i zakupienie zestawu, który ma w sobie nie tylko okulary, ale również kontrolery.

Oculus Quest 2 recenzja

Jeżeli nie chcemy inwestować żadnych pieniędzy, to może warto pomyśleć nad tym, żeby zagrać w hazard za darmo i zakręcić za darmo bębnami jednorękiego bandyty? Oczywiście taka rozrywka dostępna jest wyłącznie dla graczy w kraju, gdzie hazard online jest legalny.

Mimo wszystko warto rozważyć spróbowanie swoich sił z zestawem wirtualnej rzeczywistości, żeby ocenić, czy jest to rozrywka dla was. Bardzo często sceptycznie nastawione osoby zaznaczają, że nie jest to do końca realistyczne doznanie z uwagi na konieczność klikania przycisków w kontrolerze w celu przemieszczania się. Jest to dosyć ważna uwaga, która może zniechęcić sporo graczy. Obecnie platforma służąca do przemieszczania się w zestawie wirtualnej rzeczywistości kosztuje wielokrotnie więcej od samego zestawu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Jest to bez wątpienia jeden z minusów, ale nie możemy zapominać o tym, z jak wielu udogodnień wirtualna rzeczywistość pozwala nam korzystać. Dzięki takiemu zestawowi możemy nie tylko bawić się ze znajomymi, ale również oglądać filmy lub odwiedzać różne miejsca, które udostępnione są dla osób z okularami wirtualnej rzeczywistości.

Ponadto z czasem wcześniej wspomniane platformy na pewno będą tańsze, a wy doskonale orientując się w świecie wirtualnej rzeczywistości, będziecie mogli od razu wskoczyć do rozgrywki bez zastanowienia. 

Przyszłość konsol

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, coraz częściej na rynku pojawiają się nowe konsole. Oczywiście różnorodność z pozoru nie jest taka zła, jednak problemem jest kompatybilność między platformami. Nie zagramy na przykład w Mario kart na konsoli Sony. Jest to zasadniczy problem, z którym spotykają się fani gier konsolowych. 

W związku z tym naturalną odpowiedzią producentów sprzętu gamingowego wydają się zestawy wirtualnej rzeczywistości. Jeżeli tylko popyt na tego typu zestawy będzie rósł, wówczas na pewno cały rynek producentów oprogramowania dopasuje się do zapotrzebowań graczy. 

Gracze będą skłonni kupować gry VR z uwagi na to, że mogą cieszyć się grą na dowolnym zestawie VR. W świecie zestawów wirtualnej rzeczywistości nie spotkacie się z ekskluzywnością i będziecie mogli cieszyć się rozgrywką zarówno na Oculus Quescie, jak i produktach VR od Sony. Jedyne co musicie posiadać, to sprawny komputer, który będzie zdolny do uruchomienia konkretnej, wybranej przez was gry.

Jeżeli wymagania sprzętowe gier będą zmieniać się z czasem, to wystarczy, że ulepszycie swój komputer. Nie będzie już konieczne kupno kolejnej konsoli, żeby zagrać w nowy tytuł. Komputery ulepszane są przez graczy średnio co 3 lata, dlatego siłą rzeczy i tak prędzej czy później zdecydowalibyście się na zakup nowej karty graficznej lub dodatkowej kości pamięci RAM.

Bardzo wiele problemów schodzi na drugi plan, jeżeli faktycznie VR zagości w sercach graczy. Konsole nadal wiodą prym w kontekście rozrywki poza pecetowej. W najbliższym czasie możemy się więc spodziewać małej marketingowej wojny, która z jednej strony będzie bombardować nas zaletami konsol, a z drugiej promować wirtualną rzeczywistość. Ostateczny wybór zawsze należy do gracza.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Bukmacher

Najlepszy legalny bukmacher w Polsce to ten, który oferuje więcej niż pozostałe zakłady bukmacherskie online. STS, Fortuna czy Betclic? Który bukmacher legalnie działający jest w Polsce najlepszy?
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image