Czas na koniec promocji „Droga do Moskwy”, a także początek mistrzostw świata 2018! Bukmacher Forbet dla klientów przygotował do 30 PLN w formie bonusu pieniężnego!

Pierwszy dzień MŚ 2018. Bonus do 30 PLN!
Pierwszy dzień MŚ 2018. Bonus do 30 PLN!

W ostatnim dniu kalendarza promocji o nazwie „Droga do Moskwy” każdy zapisany do niego klient znajdzie informację o otrzymaniu bonusu. W ramach oferty można otrzymać na obstawianie MŚ 2018.

Kwota doładowania uzależniona jest od aktywności gracza na stronie www.iForbet.pl w ciągu ostatnich 30 dni. Oto szczegóły:

  • 10 PLN – bonus dla osób, które w ciągu ostatnich 30 dni nie skorzystały z żadnej oferty mundialowej Forbet
  • 30 PLN – prezent dla graczy aktywnych, czyli takich, co w ciągu 30 dni odebrali co najmniej jedną premię w kalendarzu „Droga do Moskwy„!

Jeżeli bonus znalazł się u ciebie na liście oczekujących, znajdziesz go, wchodząc do zakładek > Moje konto > bonusy > oczekujące.

Obstawianie MŚ 2018 Forbet
Obstawianie MŚ 2018 Forbet

Dodatkowe pieniądze musząc zostać aktywowane do 21 czerwca, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie można z nich skorzystać.

Jeżeli interesują was inne oferty przygotowane na Mundial 2018, sprawdźcie aktualizowaną przez nas listę bonusów: Promocje bukmacherskie MŚ 2018!

Na wyższy bonus w tej promocji mogą liczyć osoby, które skorzystały z dowolnej oferty kalendarza mundialowego, pod warunkiem, że zagrały kupon za własne środki, a nie uzyskane z innej akcji organizowanej przez Forbet.

Do mistrzostw świata pozostały już zaledwie minuty. Sprawdźcie już teraz Typy na Mundial 2018!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu