Pierwszy dzień MŚ 2018. Bonus do 30 PLN!

Czas na koniec promocji “Droga do Moskwy”, a także początek mistrzostw świata 2018! Bukmacher Forbet dla klientów przygotował do 30 PLN w formie bonusu pieniężnego!

Pierwszy dzień MŚ 2018. Bonus do 30 PLN!
Pierwszy dzień MŚ 2018. Bonus do 30 PLN!

W ostatnim dniu kalendarza promocji o nazwie “Droga do Moskwy” każdy zapisany do niego klient znajdzie informację o otrzymaniu bonusu. W ramach oferty można otrzymać na obstawianie MŚ 2018.

Kwota doładowania uzależniona jest od aktywności gracza na stronie www.iForbet.pl w ciągu ostatnich 30 dni. Oto szczegóły:

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • 10 PLN – bonus dla osób, które w ciągu ostatnich 30 dni nie skorzystały z żadnej oferty mundialowej Forbet
  • 30 PLN – prezent dla graczy aktywnych, czyli takich, co w ciągu 30 dni odebrali co najmniej jedną premię w kalendarzu “Droga do Moskwy“!

Jeżeli bonus znalazł się u ciebie na liście oczekujących, znajdziesz go, wchodząc do zakładek > Moje konto > bonusy > oczekujące.

Obstawianie MŚ 2018 Forbet
Obstawianie MŚ 2018 Forbet

Dodatkowe pieniądze musząc zostać aktywowane do 21 czerwca, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie można z nich skorzystać.

Polscy Bukmacherzy

Jeżeli interesują was inne oferty przygotowane na Mundial 2018, sprawdźcie aktualizowaną przez nas listę bonusów: Promocje bukmacherskie MŚ 2018!

Na wyższy bonus w tej promocji mogą liczyć osoby, które skorzystały z dowolnej oferty kalendarza mundialowego, pod warunkiem, że zagrały kupon za własne środki, a nie uzyskane z innej akcji organizowanej przez Forbet.

Do mistrzostw świata pozostały już zaledwie minuty. Sprawdźcie już teraz Typy na Mundial 2018!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image