Bukmacherzy w Wielkiej Brytanii odnotowali dobry weekend po zwycięstwie West Ham’u z Arsenalem i Manchesteru United z „Kogutami”.

Wyniki zarówno pierwszego, jak i ostatniego meczu w Premier League w ten weekend były więcej niż zadowalające, aby zapewnić pokaźny zysk dla bukmacherów.

W pierwszym meczu kolejki West Ham wszystkich zaskoczył pokonując Arsenal 1:0 na własnym stadionie.

W ostatnim niedzielnym meczu Manchester United pokonał Tottenham Hotspur na Wembley Stadium, przedłużając karierę Ole Gunnara Solskjaera jako tymczasowego bossa.

Alan Alger z Betway powiedział: „Pierwszy i ostatni mecz weekendy w Premier League były świetne dla nas, gdy West Ham pokonał Arsenal i Manchester United pokonał Tottenham. W obu spotkaniach ważną kwestią było również małą ilość bramek.”

Podobnie było w Kindred Group, Ali Gill ujawnił, że operator wyszedł na „plus” w ośmiu z dziewięciu meczów.

„To był prawie idealny weekend dla Kindred w Premier League, gdy wygrywaliśmy w 8 z 9 rozegranych dotychczas meczów, tylko wygrana Burnleya nad Fulham była meczem dla graczy” – powiedział Gill.

Steve Freeth, z bet365, uznał bramkarza Manchesteru United, Davida De Geę, za bohatera weekendu, który nie dopuścił do strzelenia bramki przez Tottenham.

„Sobotnie mecze Premier League nie wyglądały najładniej na papierze, ale zaczęliśmy dobrze gdy West Hamem pokonał Arsenal. Niskie zwycięstwo Liverpoolu na południowym wybrzeżu nie było takie złe, a zwycięstwo Watford, jak i Southampton były również korzystne” – dodał.


bonusy bez depozytu