Przegląd weekendu: “Super Sunday” oszczędza bukmacherów

Bukmacherzy byli zachwyceni, że “Super Sunday” nie spełniła oczekiwań graczy i dwa mecze piłkarskie zakończyły się wynikiem 0: 0 po 90 minutach.

Bet365 opisał to jako solidny weekend na froncie piłki nożnej z wieloma niskoprofilowymi głośnymi meczami, co zostało powtórzone przez Kindred Group.

Ali Gill z Kindred powiedział: “Finał Pucharu Ligi i mecz Man United z Liverpoolem były najczęściej obstawianymi zdarzeniami weekendu. Remis 0:0 w obu meczach, były wymarzonymi rezultatami dla Kindred. Dodatkowo porażkę zanotował Tottenham, który również był mocno faworyzowany”

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Steve Freeth z Bet365 powiedział, że operatorzy byliby zadowoleni z porażki Anglii z Six Nations z Walią w Cardiff o wiele więcej niż patriotyczni fani rugby.

“Trzy mecze turnieju Sześciu Narodów były dla nas, a zwycięstwo Walii nad Anglią było wyborne” – powiedział Freeth.

Adams dodał: “Obroty rugby są znacznie mniejsze niż w piłce nożnej, ale byliśmy szczęśliwi widząc, jak Walia pokonała Anglię w sobotni wieczór.”

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button