Cherry Online Polska to ostatni podmiot, który otrzymał licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Czy wiemy juz coś więcej na jego temat – kiedy ma szansę zadebiutować i pod jaką nazwą?

Cherry Online - nowy legalny bukmacher w Polsce!
Cherry Online – nowy legalny bukmacher w Polsce!

Marka Cherry Online uzyskała polską licencję Ministerstwa Finansów dnia 28 czerwca 2018 roku. Gracze początkowo mieli nadzieję, że jest to zapowiedź powrotu strony ComeOn Polska, ale wiele wskazuje na to, iż na tę chwilę nie ma takich planów.

Właściciele spółki Cherry Online chcą wprowadzić na polski rynek zupełnie nową markę, która nie jest dostępna w żadnym innym europejskim kraju. Nieoficjalnie mówi się, że nowy polski bukmacher będzie występować pod nazwą PZBUK, co jest skrótem od Polskie Zakłady Bukmacherskie.

Chociaż wszelkie informacje na temat debiutu działalności Cherry Online w Polsce nie zostały jeszcze potwierdzone, gracze dość prześmiewczo traktują nazwę PZBUK. Wydaje się zbyt prosta i mało nowoczesna, jak na firmę, która chciałaby zwojować nasz rodzimy rynek bukmacherski.

ComeOn w Polsce? Mało prawdopodobne!

Kiedy możemy spodziewać się konkretów albo nawet uruchomienia nowego bukmachera w Polsce? Najbardziej realnym terminem jest koniec 2018 roku. Pamiętajmy jednak, że Totalbet również początkowo miał wystartować w podobnym terminie, a jest już z nami od prawie miesiąca!

Będziemy was informować w przypadku pojawienia się jakichkolwiek nowych informacji na temat polskiego Cherry bądź firmy PZBUK.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

PZBUK, czyli nowy legalny bukmacher od Cherry Online?
5 (100%) 2 votes
etoto