Cherry Online Polska to ostatni podmiot, który otrzymał licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej w Polsce. Jego strona internetowa do obstawiania otrzymała nazwę PZBuk!

pzbuk
PZbuk legalne zakłady bukmacherskie online

Marka Cherry Online uzyskała polską licencję Ministerstwa Finansów dnia 28 czerwca 2018 roku. Gracze początkowo mieli nadzieję, że jest to zapowiedź powrotu strony ComeOn Polska, ale ostatecznie spółka zdecydowała się na uruchomienie zupełnie nowej marki.

PZBuk Zakłady Bukmacherskie – PRZECZYTAJ WIĘCEJ!

Dlaczego akurat nazwa PZBuk? Bo jest to skrót od pełnej nazwy strony, która brzmi Polskie Zakłady Bukmacherskie. Nie wszystkim wydaje się to trafione, ale tak czy siak niewiele można z tym już zrobić. PZBuk na pewno będzie funkcjonował na polskim rynku przez 6 lat, bo na taki okres otrzymuje się licencję.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

pzbuk strona www
bukmacher pzbuk strona www

Nazwa PZbuk od samego początku wydawała się graczom mało nowoczesna. W dniu debiutu strona marki rzeczywiście pozostawiała wiele do życzenia. Na pewno nie można było nazwać jej innowacyjną czy naszpikowaną ciekawymi funkcjami. Początki nigdy jednak do łatwych nie należą, dlatego na ten moment trzeba dać nowemu bukmacherowi nieco czasu na rozwój.

ComeOn w Polsce? Mało prawdopodobne!

Trzeba przyznać, że na debiut PZbuk w Polsce przyszło nam czekać dość długo. tak naprawdę nic na temat tego portalu nie było wiadomo aż do samej premiery. Nieco inaczej wyglądało to chociażby w przypadku Totalbet, gdzie wygląd strony czy logo były ujawnione znacznie wcześniej!

Jeżeli chcecie zarejestrować się u nowego legalnego bukmachera, możecie to zrobić już teraz. Bonus powitalny PZBuk to na ten moment 50 PLN w formie darmowego zakładu. Wpłacacie 50 PLN, gracie za tę kwotę, a następnie tyle samo otrzymujecie na konto. Proste zasady, prawda? 😉


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl