Drugi najniższy wynik Super Bowl w historii uratował „katastrofę” Sześciu Narodów

To był niesamowity weekend dla zakładów sportowych, ponieważ rozpoczął się od turnieju Six Nations w rugby, a zakończył w niedzielę finałem Super Bowl LIII.

Walii, Anglii i Szkocji udało się wygrać w turnieju Sześciu Narodów nad Francją, Irlandią i Włochami, co zmusiło bukmacherów do wypłaty spore kwoty pieniędzy.

Steve Freeth z Bet365 powiedział, że był to doskonały początek weekendu dla gracza, ponieważ faworyci powygrywali swoje mecze.

William Hill nie radził sobie dużo lepiej w rugby, jak twierdzi operator PR-u, Rupert Adams. Powiedział:

„Niestety Puchar Sześciu Narodów był dla nas katastrofalny, a zwycięstwa Wali i Anglii były szczególnie mocno odczuwalne”.

Super Bowl były już dużo lepsze dla operatorów, ponieważ kolejne zwycięstwo Toma Brady’ego i jego New England Patriots został zrekompensowany faktem, że był to drugi najniższy wynik w historii Super Bowl.

„Drugi z najniższych wyników Super Bowl w historii oznaczał, że zostaliśmy po prawej stronie linii O / U (over /under) w wielu różnych rynkach.”

Premier League powróciła także w ten weekend po krótkiej przerwie na mecz FA Cup.

Hills Adams powiedział: „Premier League powróciła i był to dla nas bardzo udany weekend. Wyniki europejskie były dla nas świetne, ponieważ Barcelona i Juventus nie wygrywały, a wyniki krajowe były na dobrym poziomie z Millwall, Bury i Bournemouth.”

„Niedziela była dość zaskakująco dobra, biorąc pod uwagę wszystkie trzy wygrane krajowe. Znowu mieliśmy dobre wyniki w Europie, a Atletico Madryt, Inter Mediolan i PSG stracili punkty. „

A


bonusy bez depozytu