STS Kalisz. Punkty naziemne – godziny otwarcia + oferta na dziś

STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Istnieje już od 1997 roku, a swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim temu, że rozwija się nie tylko w formie Internetowej, jak większość operatorów w naszym kraju, ale też stacjonarnie. Już teraz paleta jego punktów stacjonarnych obejmuje ponad 440 lokali, a na tym nie zamierza poprzestać. Jeden z punktów, które zasługują na uwagę to ten w Kaliszu – dlaczego warto go odwiedzić?

STS Kalisz. Punkty naziemne - godziny otwarcia + oferta na dziś
STS Kalisz. Punkty naziemne – godziny otwarcia + oferta na dziś

STS Kalisz – przegląd oferty

Oferta STS w Kaliszu jest kompletna i daje nam dostęp do niemal wszystkich istniejących dyscyplin sportowych, w tym między innymi piłki nożnej (z meczami na poziomie reprezentacyjnym i klubowym), siatkówki (z Ligą Światową, większymi eventami reprezentacyjnymi, ale i meczami ligowymi) czy koszykówki (nie tylko z ligą NBA, ale i chociażby spotkaniami na polu reprezentacyjnym).

Punkt w Kaliszu umożliwia nam także obstawianie spotkań z oferty Sportów Wirtualnych – symulacji komputerowych, które rozgrywają się na bazie specjalnego algorytmu, a umożliwiają szybkie tworzenie zakładów i równie prędkie rozwiązywanie kuponów.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Wszystkie spotkania możemy obstawiać przedmeczowo, a wybrane również na żywo.

150 złotych miesięcznie dla najbardziej regularnych typerów

Odwiedzając punkt STS w Kaliszu regularnie, możemy śmiało liczyć na darmowe środki na typowanie – właśnie za naszą lojalność i regularność. Wystarczy, że będziemy posiadali kartę stałego klienta (można ją założyć u dowolnego pracownika kaliskiego punktu STS) i spełnimy jeden z dwóch warunków:

  • będziemy typowali za minimum 30 złotych w czasie dziesięciu / dwudziestu / dwudziestu pięciu wizyt w miesiącu – w czasie każdej z tych wizyt otrzymamy bonus w wysokości 10% sumy stawek z przegranych kuponów w danym okresie rozliczeniowym (w przypadku drugiego progu będzie to okres między pierwszym a drugim); na każdym z progów możemy otrzymać 50 złotych bonusu, co oznacza, że maksymalnie dostaniemy nawet 150 złotych;
  • będziemy typowali za minimum 5 złotych – w tym skromniejszym budżecie bonus zostanie nam przyznany po dziesiątej wizycie (10 złotych) – możemy też zrezygnować z tej opcji i zdecydować się na tę zakładającą 20 wizyt – wtedy dostaniemy więcej, bo 20 złotych.

Z promocji w kaliskim punkcie obstawiania możemy korzystać każdego miesiąca. Pamiętajmy, że liczy się kwota wydawana w ciągu całej wizyty – niekoniecznie więc musimy obstawiać jedynie jedno zdarzenie. Nie zapominajmy też, że musimy się zmieścić w obrębie miesiąca kalendarzowego (z pierwszym dniem kolejnego progres się resetuje).

UWAGA!
****
Kod promocyjny “BETONLINE” wpisany na www.STS.pl daje 29 PLN bez depozytu na obstawianie!

STS punkty naziemne Kalisz
STS punkty naziemne Kalisz

Lokalizacja i godziny otwarcia STS Kalisz

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, w Kaliszu działa jeden punkt stacjonarny bukmachera STS. Jest on klimatyzowany oraz wyposażony w telewizor. Warto też wspomnieć o tym, że można w nim obstawiać Sporty Wirtualne (tylko w ich standardowej wersji). Sam w sobie jest zlokalizowany na ulicy Św. Stanisława 11.

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 9:00 – 18:00
  • Wtorek: 9:00 – 20:00
  • Środa: 9:00 – 20:00
  • Czwartek: 9:00 – 20:00
  • Piątek: 9:00 – 20:00
  • Sobota: 9:00 – 20:00
  • Niedziela: 9:00 – 18:00

U nas sprawdzisz też jak działają punkty STS Zabrze czy STS w Gliwicach. Jeżeli szukasz aktualnych informacji, dobrze trafiłeś!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close