STS przekroczy barierę 2 miliardów złotych obrotu!

Zakłady Bukmacherskie STS chcą w tym roku rozliczeniowym osiągnąć obrót na poziomie 2 miliardów złotych. Gdyby się to udało, byłby to wynik lepszy od ubiegłorocznego o 400 milionów!

STS przekroczy barierę 2 miliardów złotych obrotu!

Mateusz Juroszek przyznał w rozmowie z ISBNews, że firma STS w najbliższym czasie planuje rozwój technologiczny. Zakłady bukmacherskie są w dzisiejszych czasach coraz częściej przenoszone na platformy mobilne, które generują nawet 60 procent całego ruchu na stronie z ofertą bukmacherską! Dbając o wizerunek w sieci marka chce trafić przede wszystkim do przedstawicieli młodego pokolenia, które nie wyobraża sobie codziennego załatwiania spraw poza siecią.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

– “Kupiliśmy firmę dostarczającą software. Przewagę w naszej branży czynią technologia i marketing. Teraz jesteśmy w stanie, obok naszych dotychczasowych klientów, docierać do nowych – młodego pokolenia, które jest po prostu cyfrowe” – wyjaśnia zarządca STS.

Dzięki ustawie hazardowej polska branża bukmacherska odnotowuje coraz lepsze wyniki. Sam STS w zeszłym roku odprowadził do budżetu aż 200 milionów złotych podatku!

Polscy Bukmacherzy

– “Wpłaciliśmy setki milionów do budżetu państwa przez lata działalności. Współpracujemy z resortem na każdym polu i jesteśmy przewidywalnym partnerem dla Ministerstwa Finansów. Przedłużenie naszej licencji bukmacherskiej jest konsekwencją naszej dotychczasowej wiarygodnej działalności. Szczególnie istotna stała się dla nas koncesja online” – mówi Juroszek.

Ministerstwo Finansów przedłużyło koncesję firmie STS na okres kolejnych sześciu lat. To bardzo ważna informacja zarówno dla samych graczy, jak i pracowników bukmachera.

– “Musieliśmy złożyć wniosek 6 miesięcy przed wygaśnięciem dotychczasowych pozwoleń. Łącznie to kilkadziesiąt licencji bukmacherskich i koncesja online. Przeszliśmy mocną weryfikację i przedłużenie pozwoleń pokazuje, na jakim poziomie przejrzystości działamy. Ostre wymagania kontroli resortu są co prawda unikalne w skali Europy, ale jednak dają komfort pracy ponieważ liczba oszustw w branży jest zdecydowanie mniejsza na tle innych rynków” – kończy prezes STS.

STS w chwili obecnej posiada w Polsce największą liczbę zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio został oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Esportowej. Drugie miejsce w ilości aktywnych klientów zajmują Zakłady Bukmacherskie Fortuna!

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image