Zakłady Bukmacherskie STS chcą w tym roku rozliczeniowym osiągnąć obrót na poziomie 2 miliardów złotych. Gdyby się to udało, byłby to wynik lepszy od ubiegłorocznego o 400 milionów!

STS przekroczy barierę 2 miliardów złotych obrotu!

Mateusz Juroszek przyznał w rozmowie z ISBNews, że firma STS w najbliższym czasie planuje rozwój technologiczny. Zakłady bukmacherskie są w dzisiejszych czasach coraz częściej przenoszone na platformy mobilne, które generują nawet 60 procent całego ruchu na stronie z ofertą bukmacherską! Dbając o wizerunek w sieci marka chce trafić przede wszystkim do przedstawicieli młodego pokolenia, które nie wyobraża sobie codziennego załatwiania spraw poza siecią.

– „Kupiliśmy firmę dostarczającą software. Przewagę w naszej branży czynią technologia i marketing. Teraz jesteśmy w stanie, obok naszych dotychczasowych klientów, docierać do nowych – młodego pokolenia, które jest po prostu cyfrowe” – wyjaśnia zarządca STS.

Dzięki ustawie hazardowej polska branża bukmacherska odnotowuje coraz lepsze wyniki. Sam STS w zeszłym roku odprowadził do budżetu aż 200 milionów złotych podatku!

– „Wpłaciliśmy setki milionów do budżetu państwa przez lata działalności. Współpracujemy z resortem na każdym polu i jesteśmy przewidywalnym partnerem dla Ministerstwa Finansów. Przedłużenie naszej licencji bukmacherskiej jest konsekwencją naszej dotychczasowej wiarygodnej działalności. Szczególnie istotna stała się dla nas koncesja online” – mówi Juroszek.

Ministerstwo Finansów przedłużyło koncesję firmie STS na okres kolejnych sześciu lat. To bardzo ważna informacja zarówno dla samych graczy, jak i pracowników bukmachera.

– „Musieliśmy złożyć wniosek 6 miesięcy przed wygaśnięciem dotychczasowych pozwoleń. Łącznie to kilkadziesiąt licencji bukmacherskich i koncesja online. Przeszliśmy mocną weryfikację i przedłużenie pozwoleń pokazuje, na jakim poziomie przejrzystości działamy. Ostre wymagania kontroli resortu są co prawda unikalne w skali Europy, ale jednak dają komfort pracy ponieważ liczba oszustw w branży jest zdecydowanie mniejsza na tle innych rynków” – kończy prezes STS.

STS w chwili obecnej posiada w Polsce największą liczbę zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio został oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Esportowej. Drugie miejsce w ilości aktywnych klientów zajmują Zakłady Bukmacherskie Fortuna!


bonusy bez depozytu