Lider rynku bukmacherskiego w Polsce, firma Star-Typ Sport, która posiada około 50% legalnego rynku zapowiada, że dalej zamierza skupiać się na rozwoju biznesu w naszym kraju.

STS od kilku lat jest liderem rynku bukmacherskiego w Polsce, doszedł do tego ciężką pracą i kreatywnością. Inwestycje w najnowocześniejsze technologie, atrakcyjne promocje i ambitna praca zespołu marketingowego sprawiła, że wiele osób zaufało operatorowi z Katowic co oczywiście przełożyło się na doskonałe wyniki finansowe firmy. Obrót firmy w roku 2017 wyniósł 1,6 miliarda złotych, a do budżetu państwa zostało odprowadzone aż 200 milionów złotych podatku! W tym roku prezes STS, Mateusz Juroszek celuje w obrót na poziomie 2,5 mld złotych.

Analizując rynek włoski można zauważyć, że średni Włoch wydaje przeciętnie na jeden zakład pięć razy więcej niż Polak. Polski rynek bukmacherski jest dużo młodszy, polskie społeczeństwo się bogaci, ma też coraz więcej pieniędzy na zakłady. Obecnie średnia kwota na zakład wynosi 25 zł, a jeszcze niedawno wynosiła 19 zł. To powinno pozwolić nam się rozwijać i zwiększać przychody – powiedział prezes Juroszek

Firma dalej planuje skupiać się na rozwoju w Polsce i na chwilę obecną nie planuje ekspansji na inne rynki, choć nie jest to wykluczone w przyszłości.

Chcemy skupić się na rozwoju biznesu w Polsce. Po zmianach ustawowych rynek cały czas rośnie. Zdajemy sobie sprawę, że nie dojdziemy do 70 proc. udziału w rynku, jest napływ nowych firm, konkurencja się zwiększa i wyzwaniem może okazać się utrzymanie aż tak wysokiego udziału w rynku. Byłbym szczęśliwy gdybyśmy za pięć lat mieli 43-45 proc.powiedział PAP Biznes prezes Mateusz Juroszek. 

W kwietniu prezes Juroszek głośno mówił, że STS planuje wejście na warszawską giełdę. Na dzień dzisiejszy temat jest już nieaktualny. Bukmacher jest w doskonałej sytuacji finansowej i nie potrzebuje dodatkowego kapitału.

Kilka lat temu mówiliśmy, że chcielibyśmy wejść na giełdę. Wtedy firma, giełda i rynek były w innej sytuacji. Nie potrzebujemy kapitału, nie zamierzamy sprzedać firmy. Wobec tego debiut giełdowy na dziś nie jest dla nas interesującym tematem i nie prowadzimy żadnych rozmów w tej sprawie – powiedział Mateusz Juroszek.

Kilka dni temu pisaliśmy, że STS znalazł się w gronie nominowanych do nagrody „Najlepszego naziemnego operatora roku”, przyznawanej przez SBC Awards.

________________________________________________________________________TSTS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu