Totolotek z nowym bonusem i stroną internetową!

Firma bukmacherska Totolotek zaprezentowała nową, odświeżoną wersję strony internetowej. Dla nowych klientów przygotowała również ciekawą promocję na start, dzięki której można zyskać 1000 PLN na obstawianie!

Totolotek z nowym bonusem i stroną internetową!
Totolotek z nowym bonusem i stroną internetową!

Nowa odsłona strony internetowej Totolotka posiada przede wszystkim odświeżony interfejs, który został unowocześniony. Funkcjonalność strony oraz jej ogólna budowa nie uległa większym, zauważalnym zmianom. To rozwiązanie niemal idealne, które powinno spodobać się zarówno miłośnikom nowości, jak i tym, którzy wolą stare, sprawdzone metody.

Z nowej oferty powitalnej można skorzystać na www.Totolotek.pl!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Totolotek bonus powitalny 2018

Na mistrzostwa świata firma Totolotek przygotowała dla nowych graczy specjalny, podwyższony bonus za pierwszy depozyt. Obecnie, od 7 czerwca, każda nowo zarejestrowana osoba może liczyć aż na dwie premie na start oraz znacznie więcej w regularnej ofercie!

Bukmacher Totolotek oferta powitalna: 

  • 100% od pierwszego depozytu do 1000 PLN
  • 20 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka przy pierwszym kuponie
  • Obstawianie bez podatku i znacznie więcej z regularnej oferty!

Aby skorzystać z najnowszej oferty powitalnej firmy Totolotek, musisz założyć konto u bukmachera. Pamiętaj, że na jedną osobę może przypadać tylko jeden profil, tak więc jeżeli jesteś już graczem, nie możesz zgarnąć tego bonusu. Twoja wpłata numer jeden musi wynieść co najmniej 20 PLN!

Totolotek nowa strona internetowa
Totolotek nowa strona internetowa

Totolotek darmowy freebet 20 PLN

Darmowy freebet pozwala na zagranie pierwszego kuponu bukmachera zupełnie bez ryzyka. W praktyce wygląda to tak, że jeżeli nie uda ci się wygrać zakładu promocyjnego, otrzymujesz pełny zwrot stawki do 20 PLN.

Warunek przy freebecie jest tylko jeden – w kuponie musi być zawarty chociaż jeden typ z kursem wyższym niż 2,00.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image