Fanka, która wbiegła na murawę boiska podczas finału Ligi Mistrzów, nie schodzi z ust kibiców. Bukmacherzy przygotowali nawet na tę okoliczność specjalne zakłady!

Wbiegła na murawę podczas finału LM. Bukmacherzy przygotowali zakłady specjalne!
Wbiegła na murawę podczas finału LM. Bukmacherzy przygotowali zakłady specjalne!

Gwiazda internetu z finału LM

Sobotni finał Ligi Mistrzów mógł zawieść kibiców pod względem sportowym. Bez wątpienia największą „atrakcją” spotkania była fanka o blond włosach, która wtargnęła na murawę w trakcie pierwszej połowy pojedynku Tottenham – Liverpool.

Bukmacherzy uwielbiają sytuacje, o których mówi się na każdym kroku, dlatego nic dziwnego, że Betfan zdecydował się przygotował specjalny zakład na… liczbę fanów najpopularniejszej kibicki tego weekendu.

ZOBACZ VIDEO – TAK WYGLĄDAŁA SYTUACJA, O KTÓREJ MÓWI TERAZ KAŻDY KIBIC! >>

betfan zakład na fankę z finału LM
betfan zakład na fankę z finału LM

Zakład specjalny Betfan

Przed całym incydentem kobieta mogła pochwalić się na Instagramie blisko 300 tysiącami fanów. W momencie powstawania tego newsa obserwujących miała już grubo ponad 2 miliony!

W Betfan możesz obstawić, czy fanów będzie powyżej czy poniżej 3,5 miliona. Liczy się stan na godzinę 22 w dniu 3 czerwca 2019. Niewykluczone, że wkrótce bukmacher przygotuje kolejne zakłady, lecz z inną linią.

Jeżeli nie masz konta, sprawdź już teraz, jak wygląda rejestracja w Betfan. Przypominamy, że jest to w stu procentach legalny bukmacher, a więc można grać u niego zgodnie z prawem!

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu