Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – FK Witebsk (Typ i Analiza)

W niedzielę ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Nioman Grodno podejmą zawodników FK Witebsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – FK Witebsk

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – FK Witebsk

Nioman Grodno to ligowy średniak, jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie składy zespołów. Nowy sezon zaczęli od porażki. Piłkarze Isłacz Mińsk pokonali ich u siebie 1:0.

We wspomnianym meczu Nioman Grodno grało w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartę jeszcze w pierwszej części meczu zobaczył. W związku z tym Marusić nie zagra w kolejnym meczu, co na pewno stanowi dla ich szkoleniowca pewien problem.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

FK Witebsk także nie należy do ścisłej czołówki ligowej, ale ich kadra wydaje się trochę lepsza. Są także w lepszych nastrojach. W pierwszym meczu obecnego sezonu byli katami zespołu FK Haradzieja.

Pokonali ich u siebie 1:0. Po świetnym początku sezonu na pewno będą chcieli zdobyć kolejne punkty, ale na wyjazdach raczej nie błyszczą.

Zbliżający się mecz zapowiada się na wyrównany. Oba zespoły dysponują podobnym potencjałem i pewnie nikt by się nie obraził podziałem punktów. Gospodarze mają swoje problemy, ale grając u siebie, na pewno liczą na punkty. W związku z tym myślę, że nie padnie tutaj wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Nioman Grodno – FK Witebsk -3,51,20STS

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close