Zakłady na Indian Wells 2018. Premia 500 PLN do wygrania!

Już 8 marca, czyli w Dzień Kobiet, startuje kolejna akcja promocyjna dla wszystkich graczy zarejestrowanych na www.LvBET.pl. W ofercie przygotowanej z okazji turnieju Indian Wells 2018 można wygrać nawet 500 PLN bonusu na obstawianie!

Zakłady na Indian Wells 2018. Premia 500 PLN do wygrania!

Bonus bukmacherski na tenis

Promocja dostępna jest na oficjalnej stronie bukmachera LvBET w dniach 8-18 marca. Brane są w niej pod uwagę tylko i wyłącznie typy na rozgrywki w ramach Indian Wells 2018. Gracze w konkursie zdobywają punkty zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony. Najaktywniejszy, a zarazem najlepszy, typer otrzyma na koniec nagrodę.

Aby zdobyć bonus bukmacherski na tenis w wysokości do 500 PLN, należy zdobywać „oczka” sumowane w klasyfikacji generalnej promocji. Punkty można zdobyć w następujący sposób:

 • Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Konkurs bukmacherski z nagrodami

Konkurs organizowany przez LvBET to aż dziesięć nagród do zdobycia. W rankingu bierze się pod uwagę wspomniany wyżej dorobek punktowy. Wszystkie premie promocyjne i bonusy bukmacherskie przyznane zostaną odpowiednim osobom w dniu 19 marca do godziny 17. Warto podkreślić, że każdy z uczestników ligi typerów można maksymalnie otrzymać jeden bonus – zawsze ten najwyższy w przypadku zajęcia kilku lokat w tabeli.

Struktura wypłat w konkursie:
 1. miejsce – 500 PLN
 2. miejsce – 300 PLN
 3. miejsce – 200 PLN
 4. miejsce – 150 PLN
 5. miejsce – 100 PLN
 6. miejsce – 100 PLN
 7. miejsce – 80 PLN
 8. miejsce – 80 PLN
 9. miejsce – 60 PLN
 10. miejsce – 60 PLN

Osoby, które chcą wziąć udział w zabawie, muszą posiadać darmowe konto w portalu www.LvBET.pl. Rejestracja odbywa się online i trwa maksymalnie kilka minut!

Aktualna oferta kursowa na Indian Wells 2018 (LvBET.pl)
Aktualna oferta kursowa na Indian Wells 2018 (LvBET.pl)

Wybrane punkty regulaminu promocji:

 • Wygrany zakład obejmujący zdarzenie z Indian Wells 2018 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: kurs x stawka x ilość selekcji, przegrany zakład obejmujący zdarzenie z Indian Wells 2018 jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: stawka x ilość selekcji.
 • W promocji biorą udział selekcje tylko z Indian Wells 2018, zakłady pojedyncze oraz kombi.
 • Kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów to minimum 1.5.
 • Wszyscy gracze spełniający regulaminowe wymagania dotyczące promocji, automatycznie kwalifikują się do uczestnictwa w konkursie.
 • Minimalna stawka zakładu uprawniającego do zdobywania punktów w promocji to 10 PLN.
 • Przedział nagród od 60 PLN do 500 PLN jest widoczny obok rankingu.
 • Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button