Tylko do dnia 19 listopada można postawić w Betclic kupon na eliminacje Euro 2020, który uprawnia do zdobycia zwrotu do kwoty 40 PLN! Jak to dokładnie działa?

Zwrot 40 PLN w Betclic na eliminacje Euro 2020 – tylko do 19 listopada!

Betclic Pewny Zakład 40 PLN

Kursy bukmacherskie Polska – Słowenia wyraźnie pokazują, że to Polacy są faworytami wtorkowego starcia w eliminacjach na PGE Narodowym. Mimo wszystko, ostatnie kolejki mają to do siebie, że niespodzianki są w nich na porządku dziennym.

Biało-Czerwoni na pewno będą chcieli zrewanżować się najbliższym rywalom. W końcu to oni jako jedyni pokonali podopiecznych Jerzego Brzęczka w tych eliminacjach. Bukmacherzy dużych szans Słoweńcom nie dają na powtórzenie tego rezultatu, ale przecież w piłce wszystko jest możliwe.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher legalny Betclic przygotował na mecz ze Słowenią promocję bonusową, dzięki której można otrzymać zwrot w przypadku niepowodzenia w kuponie objętym akcją specjalną.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Oferta specjalna na eliminacje Euro 2020

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba zapisać się do niej. W jaki sposób? Na jej oficjalnej stronie dostępny jest czerwony przycisk z napisem „Dołącz tutaj!” – wystarczy go kliknąć i gotowe!

Do oferty specjalnej kwalifikują się kupony postawione za co najmniej 20 PLN. W zakładzie objętym promocją muszą znaleźć się przynajmniej cztery typy o łącznym kursie 4.0.

Uwaga! Betclic Polska zwraca pełną wartość stawki tylko w przypadku, gdy jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione. Jeżeli uczestnik promocji chybi w dwóch czy trzech spotkaniach, nie będzie mógł skorzystać ze zwrotu.

Maksymalna kwota zwrotu to 40 PLN. Wszystkie dodatkowe środki mają być przelane na odpowiednie konta w dniu 21 listopada.

Brak konta w Betclic? Tylko teraz na start jest 510 PLN jako cashback! Oferta specjalna obowiązuje na www.Betclic.pl i trzeba w niej podać kod promocyjny „KOD510”!

Bonus powitalny Betclic online
💰💰💰

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
  2. Podaje kod promocyjny „KOD510
  3. Rejestruje darmowe konto
  4. W razie przegranej dostaje zwrot do 510 PLN!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl