Zwrot 40 PLN w Betclic na eliminacje Euro 2020 – tylko do 19 listopada!

Tylko do dnia 19 listopada można postawić w Betclic kupon na eliminacje Euro 2020, który uprawnia do zdobycia zwrotu do kwoty 40 PLN! Jak to dokładnie działa?

Zwrot 40 PLN w Betclic na eliminacje Euro 2020 – tylko do 19 listopada!

Betclic Pewny Zakład 40 PLN

Kursy bukmacherskie Polska – Słowenia wyraźnie pokazują, że to Polacy są faworytami wtorkowego starcia w eliminacjach na PGE Narodowym. Mimo wszystko, ostatnie kolejki mają to do siebie, że niespodzianki są w nich na porządku dziennym.

Biało-Czerwoni na pewno będą chcieli zrewanżować się najbliższym rywalom. W końcu to oni jako jedyni pokonali podopiecznych Jerzego Brzęczka w tych eliminacjach. Bukmacherzy dużych szans Słoweńcom nie dają na powtórzenie tego rezultatu, ale przecież w piłce wszystko jest możliwe.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher legalny Betclic przygotował na mecz ze Słowenią promocję bonusową, dzięki której można otrzymać zwrot w przypadku niepowodzenia w kuponie objętym akcją specjalną.

Oferta specjalna na eliminacje Euro 2020

Aby skorzystać z tej promocji, trzeba zapisać się do niej. W jaki sposób? Na jej oficjalnej stronie dostępny jest czerwony przycisk z napisem “Dołącz tutaj!” – wystarczy go kliknąć i gotowe!

Do oferty specjalnej kwalifikują się kupony postawione za co najmniej 20 PLN. W zakładzie objętym promocją muszą znaleźć się przynajmniej cztery typy o łącznym kursie 4.0.

Uwaga! Betclic Polska zwraca pełną wartość stawki tylko w przypadku, gdy jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione. Jeżeli uczestnik promocji chybi w dwóch czy trzech spotkaniach, nie będzie mógł skorzystać ze zwrotu.

Maksymalna kwota zwrotu to 40 PLN. Wszystkie dodatkowe środki mają być przelane na odpowiednie konta w dniu 21 listopada.

Brak konta w Betclic? Tylko teraz na start jest 510 PLN jako cashback! Oferta specjalna obowiązuje na www.Betclic.pl i trzeba w niej podać kod promocyjny “KOD510”!

Bonus powitalny Betclic online
💰💰💰

  1. Gracz wchodzi na www.Betclic.pl
  2. Podaje kod promocyjny “KOD510
  3. Rejestruje darmowe konto
  4. W razie przegranej dostaje zwrot do 510 PLN!

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image