Zastanawiasz się, co wybrać – walentynkowe mecze Ligi Mistrzów czy randka z ukochaną? Proponujemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i dzięki ofercie specjalnej forBET zyskać nawet 200 PLN na obstawianie meczów! 

Zwrot za kolację walentynkową. Idź na randkę i odbierz 200 PLN!

Spis treści

Liga Mistrzów w Walentynki

To będzie środa pełna emocji! W jednym z meczów FC Porto zmierzy się przed własną publicznością z Liverpoolem, natomiast w drugim czeka nas długo wyczekiwane starcie Realu Madryt z Paris Saint Germain.

Trudno wskazać jednoznacznych faworytów środowych starć, a to zwiastuje ogromne emocje i wysokie kursy, dzięki którym można zdobyć spore wygrane!

Zwrot za randkę!

To pierwsza taka promocja walentynkowa dla fanów zakładów bukmacherskich. Legalny bukmacher forBET zwraca wartość rachunku za kolację walentynkową aż do 200 PLN. Aby skorzystać z tej oferty specjalnej należy spełnić kilka, bardzo prostych warunków!

Walentynkowy bonus 200 PLN w forBET:
  1. Postaw kupon AKO za co najmniej 50 PLN z minimum 5 zdarzeniami o kursie ogólnym 3.00 lub wyższym
  2. Wybierz się na randkę z drugą połówką
  3. Wyślij rachunek z kolacji na e-mail: pomoc(at)iforbet.pl
  4. Czekaj na darmowe środki!

Oferta jest dostępna tylko do końca 14 lutego i jedynie dla osób, które posiadają konto w forBET. Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, możesz to zrobić w każdej chwili, zyskując nawet 1200 PLN za darmo za trzy depozyty!

Aktualne kursy na Ligę Mistrzów (forBET Online)
Aktualne kursy na Ligę Mistrzów (forBET Online)

Bonus powitalny w forBET

Standardowo każdy nowy gracz otrzymuje w forBET 600 PLN premii. Trwają jednak Zimowe Igrzyska Olimpijskie, a to oznacza podwojenie bonusu powitalnego!


bonusy bez depozytu