Rzuty karne w finale Ligi Mistrzów? To byłoby coś! Jeżeli w takiej sytuacji twoi faworyci nie wygrają, otrzymasz od legalnego bukmachera LV BET pełny zwrot wniesionej stawki!

Zwrot za rzuty karne w finale Ligi Mistrzów
Zwrot za rzuty karne w finale Ligi Mistrzów

W meczu finałowym, który odbędzie się w Kijowie już 26 maja, zmierzą się ze sobą Real Madryt i Liverpool. Faworytami bukmacherów jest zespół „Królewskich”, ale trzeba pamiętać, że klub z Anfield Road ma w swoich szeregach wyśmienitego Mo Salaha, który bez wątpienia po raz kolejny będzie chciał udowodnić swoją wartość.

Najnowsza promocja bukmachera LV BET przewiduje przyznanie graczom pełnego zwrotu poniesionej stawki w przypadku, gdy w finale Ligi Mistrzów dojdzie do serii rzutów karnych. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest zarejestrowanie się na www.LvBET.pl i postawienie kuponu na zwycięzcę LM za minimum 10 PLN.

Na konto bukmacherskie nie może wpłynąć więcej niż 75 PLN cashbacku. Regulamin przewiduje, że dodatek pieniężny trafi do graczy do 28 maja do godziny 17.

Należy pamiętać, że pod uwagę nie są brane typy zagrane na spotkanie pomiędzy Realem a Liverpoolem. Promocja dotyczy tylko zakładów „Liga Mistrzów 2018 Zwycięzca”, które bez najmniejszego problemu można znaleźć w ofercie bukmachera Lv BET.

Typy na finał Ligi Mistrzów 2018
Typy na finał Ligi Mistrzów 2018

Garść statystyk dla typerów na finał Ligi Mistrzów:

  • Real Madryt tylko w 1 z 11 ostatnich meczów zachował czyste konto
  • Real Madryt strzelał co najmniej 2 gole w ostatnich 7 spotkaniach
  • Liverpool wypełniał over 2,5 bramek w 5 z 12 ostatnich meczów

Transmisję z finału Ligi Mistrzów przeprowadzi, między innymi, TVP. Na pewno materiały z tego meczu będzie można znaleźć również na stronach oferujących Mecze Na Żywo.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu