100 PLN bonusu na Australian Open 2023 w STS!

Firma bukmacherska STS przygotowała ofertę specjalną z okazji trwającego Australian Open 2023. Każdy zarejestrowany typer ma możliwość odebrania aż 100 PLN w postaci bonusu!

100 PLN bonusu na Australian Open 2023 w STS!
100 PLN bonusu na Australian Open 2023 w STS!

Bonus na Australian Open 2023

Promocja dostępna jest dla osób, które się do niej zapiszą. Jeżeli chcesz mieć szansę na otrzymanie bonusu, musisz wejść na stronę www.STS.pl, a następnie zalogować się na konto i przejść do zakładki poświęconej promocji na Australian Open 2023. Ostatnim krokiem jest kliknięcie pomarańczowego przycisku „Weź udział”.

Oferta dostępna jest od 15 do 23 stycznia. Dzięki niej otrzymać można maksymalnie 100 PLN. Każde 200 PLN obrócone u bukmachera na odpowiednich kuponach to 20 PLN premii. Im więcej się obstawia, tym więcej można zyskać. Co bardzo ważne – nie wszystkie zakłady muszą to być typy na tenis!

Fortuna kod promocyjny - zakłady bez ryzyka 600 PLN
Fortuna kod promocyjny – zakłady bez ryzyka 600 PLN

Do promocji kwalifikują się następuje zakłady:

 • SOLO lub AKO
 • Minimum jeden typ musi być związany z trwającym turniejem Australian Open 2023
 • Minimalny kurs ogólny kuponu 1.85
 • Rozliczenie musi nastąpić do końca trwania promocji

Każdy uczestnik promocji musi mieć na uwadze to, że liczą się dopiero te kupony, które zostały zagrane po zapisaniu się do promocji. Gracz w ciągu doby może zaprasować sobie na więcej niż jedną dawkę bonusu, tj. 20 PLN. Po odebraniu 100 PLN nie jest już możliwe odebranie wyższej premii.

Jak odbierać bonusy na Australian Open 2023 w STS?

 1. Wejście na stronę www.STS.pl
 2. Zapisanie się do promocji po zalogowaniu
  • Brak konta? Utworzyć można je w ciągu chwili, a limitowany STS kod promocyjnyBETONLINE” to okazja do odebrania 100 PLN ekstra jako zakład bez ryzyka!
 3. Obstawianie kuponów z typami na Australian Open
 4. Odbieranie 20 PLN bonusu za każde obrócone 200 PLN
 5. Maksymalnie zgarnąć można 100 PLN

Warto podkreślić, że bukmacher STS to jedno z nielicznych miejsc w naszym kraju, gdzie oglądać Australian Open za darmo można od razu po utworzeniu konta i zagraniu zaledwie jednego kuponu za 2 PLN!

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Pełną ofertę zakładów na zbliżające się mecze sprawdzić można w dowolnej chwili. Bukmacher oferuje nowym graczom nie tylko 100 PLN bez ryzyka, ale także do 1500 PLN przy trzech pierwszych wpłatach.

Typowanie AO w internecie. Gdzie najlepiej?

Jeżeli ktoś nie wie, gdzie powinien obstawiać, by było to dla niego najkorzystniejsze, może w dowolnym momencie sprawdzić w naszym portalu ranking bukmacherów, w którym można przeczytać o aktualnej ofercie każdej dostępnej marki z licencją Ministerstwa Finansów.

Uwaga! Trzeba pamiętać, że opisywana tutaj promocja nie jest dostępna do samego końca Australian Open, a tylko do 23 stycznia, czyli zakończy się po pierwszym tygodniu rywalizacji tenisistów w Melbourne Park.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 39

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button