Fortuna kod promocyjny 2022 – co wpisać przy rejestracji?

Firma bukmacherska Fortuna to druga co do wielkości marka branżowa w naszym kraju, która posiada licencje na prowadzenie działalności i przyjmowanie zakładów zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online. Jaki kod promocyjny przy rejestracji należy podać, by zdobyć wyższe bonusy od standardowych?

Fortuna kod promocyjny
Bukmacher Fortuna kod promocyjny 2022

Bukmacher internetowy Fortuna

Fortuna ma blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży bukmacherskiej, ale to nie jedyny istotny fakt, o którym w jej przypadku warto wspomnieć. Warto odnotować, że w 2013 roku strona www.eFortuna.pl jako pierwsza w Polsce uzyskała zgodę Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów sportowych online.

Jak zdobyć atrakcyjną ofertę w Fortuna Online:

  1. Wejść na oficjalną stronę bukmachera www.efortuna.pl
  2. Wypełnić formularz rejestracyjny
  3. W polu “Kod promocyjny” wpisać BETONLINE
  4. Gotowe!

Na stronie bukmachera Fortuna znajdziecie wiele innowacyjnych funkcji, których na próżno szukać u konkurencji bądź które konkurencja po prostu powieliła. Rejestrując się w tym portalu, możecie być pewni, że znajdziecie zakład na każde ważne oraz te nieco mniej istotne wydarzenia sportowe. Kursy w porównaniu z podobnymi stronami wyglądają nadzwyczaj dobrze, chociaż, oczywiście, nie ma bukmachera, który w każdym przypadku oferowałby najlepsze warunki.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Kod promocyjny w Fortuna 2022

Podczas zakładania konta w portalu Fortuny gracze proszeni są o podanie swoich podstawowych danych. Nie jest wymagane, ale bardzo ważne jest, by wypełnić także rubrykę “Kod promocyjny“. Dlaczego? Dzięki wpisaniu odpowiedniego kodu możemy zyskać lepszą ofertę startową oraz codzienną od standardowych graczy, którzy pominęli ten krok bądź przeszli go w nieodpowiedni sposób.

Oficjalna strona bukmachera Fortuna Online
Oficjalna strona bukmachera Fortuna Online

Obecnie najbardziej atrakcyjne warunki przy rejestracji, czyli wysoki darmowy zakład gwarantuje wpisanie kodu BETONLINE.

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

Aby upewnić się, że kod został wpisany prawidłowo, należy sprawdzić, czy przy rubryczce pojawił się zielony symbol tzw. “ptaszka”. W przypadku jakichkolwiek błędów, warto upewnić się, czy kod aby na pewno został wpisany prawidłowo, to jest zgodnie z wzorem podanym powyżej.

Rejestracja w Fortunie z bonusem 

Firmy bukmacherskie kuszą swoich nowych graczy specjalnymi doładowaniami kont i nie tylko. Co prawda, każdy może liczyć na jakąś ofertę przy założeniu profilu gracza, jednak bez hasła promocyjnego, przykładowo, możemy otrzymać tylko jedną promocję zamiast trzech. To, jak widać, istotna różnica, a przecież w bukmacherce, jak w żadnej innej dziedzinie, chodzi o to, by mieć jak najwięcej.

Rejestracja w Fortunie nie zajmuje wiele czasu. Z pewnością zajmuje zdecydowanie mniej, niż wyjście z domu i udanie się do najbliższego punktu stacjonarnego, który przyjmuje zakłady. Trzeba też zaznaczyć, że naziemna Fortuna nie oferuje swoim klientom tak atrakcyjnych kursów oraz ofert specjalnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli jesteście już graczami Fortuny, możecie też sprawdzić Milenium kod bonusowy. Firma Milenium dopiero raczkuje, ale jej oferta bez dwóch zdań zasługuje na uwagę, szczególnie, że z dnia na dzień rozszerzana jest o dodatkowe funkcjonalności.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Transmisje na żywo online w Fortuna TV

Bukmacher Fortuna powinien skusić nie tylko tych, którzy zajmują się przede wszystkim obstawianiem, ale także osoby kochające sport. W ofercie tego bukmachera znajdziecie zupełnie darmowe transmisje wideo z najważniejszych meczów piłkarskich, tenisowych i nie tylko.

Program spotkań na żywo udostępnianych na oficjalnej stronie Fortuny każdego dnia zawiera co najmniej kilka pozycji i to niemal o każdej porze. Oznacza to, że nie ma tak naprawdę pory, by nie było co oglądać i komu kibicować. Interfejs portalu został stworzony tak, by podczas transmisji można było jednocześnie typować wyniki, co jest bardzo wygodną opcją i z pewnością dużo lepszą od “przechodzenia” z jednej zakładki w przeglądarce do drugiej.

Zakłady Live (Bukmacher Fortuna)
Zakłady Live (Bukmacher Fortuna)

Transmisje na żywo online w Fortunie są dostępne za darmo. Trzeba się jedynie upewnić, czy podczas rejestracji użyło się kodu BETONLINE i wykonało się wszystkie kroki dokładnie tak, jak powinno.

Fortuna bukmacher opinie 

Gracze mają bardzo dobre opinie na temat bukmachera Fortuna. Nie bez powodu firma jest już na rynku od wielu lat i z roku na rok radzi sobie coraz lepiej. Obecnie w Fortunie pracuje ponad 1000 osób, a sama spółka ma więcej niż 600 punktów stacjonarnych w całym kraju. To prawdziwy lider pod tym względem i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

“Zdecydowanie to najlepszy bukmacher w Polsce. Gram tam od 2 lat i na pewno się nigdzie nie wybieram. Najwyższe kursy i bogata oferta na piłkę nożna, tego w Fortunie mam najwięcej.”

“Fortuna to bukmacher, który dba o swoich klientów, ciagle jako aktywny gracz dostaję od nich bonusy. Ale nie tylko bonusy sa fajne, dla mnie oferta na hokej jest najważniejsza, a żaden inny bukmacher nie ma tak dobrej oferty jak właśnie Fortuna.” – typer z forum betonline.net.pl

Na stronie bukmachera można skorzystać z czatu online, w którym konsultanci odpowiadają na pytania. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości na temat działalności Fortuny bądź chcecie o coś zapytać, to najwygodniejszy i z pewnością najszybszy sposób.

freebet fortuna
Darmowy zakład Fortuna i kod promocyjny

W każdym kręgu znajomych można znaleźć przynajmniej kilku miłośników obstawiania. Znacie kogoś takiego? Zapytajcie, czy gra w Fortunie i co sądzi na jej temat. Opinie na temat bukmachera Fortuna są naprawdę dobre, jednak internet to tylko internet – znajomi z pewnością są najwiarygodniejszym źródłem informacji.

Legalny bukmacher w Polsce

Zakłady Bukmacherskie Fortuna posiadają odpowiednie licencje, pozwolenia, zgody i koncesje. Dzięki temu możecie być pewni, że grając w portalach należących do tej marki, nie łamiecie prawa obowiązującego na terytorium naszego kraju. To w dzisiejszych czasach bardzo istotna kwestia, ponieważ grając u nielegalnych podmiotów narażamy się na wiele bardzo nieprzyjemnych konsekwencji prawnych, wyszczególnionych w sławnej już ustawie hazardowej z roku 2017.

Fortuna kod promocyjny 2022

Kody promocyjne potrafią się zmieniać, ale jest to bardzo rzadkie. Na chwilę obecną Fortuna w tej kwestii nic nie planuje modyfikować, dlatego możecie być pewni, że podany przez nas kod jest prawidłowy i pozwala na zdobycie najlepszych warunków.

Aktualny kod promocyjny 2022 na bonus bez depozytu w Fortunie online to: BETONLINE. Bonus można odebrać na stronie www.efortuna.pl


Czytając opinie o Fortunie można odnieść wrażenie, że Fortuna online to w Polsce najlepszy bukmacher internetowy. Wysokie kursy, niska marża, częste promocje i darmowe bonusy dla nowych graczy. Wszystko to sprawia, że Fortuna to najpopularniejszy obecnie bukmacher w Polsce.
Usługa Superoferta to wybrane prze bukmachera Fortuna najciekawsze spotkania dnia, w których podniesione zostały kursy na faworyta. Codziennie w Superofercie znajduje się do kilkunastu spotkań, które można obstawić po większych kursach.
Opcja Cash-Out (wcześniejsze zamknięcie kuponu) to nowa usługa w Fortunie, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. Wcześniejsze zamknięcie kuponu dotyczy wyłącznie kuponów AKO. Na kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane wydarzenie.

Konto tymczasowe w Fortunie to rejestracja w kilkanaście sekund. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych do tej pory informacji. Mamy na to aż 28 dni, do tego czasu możemy korzystać z pełnej oferty bukmachera, bonusów, promocji. Konto tymczasowe można założyć na stronie www.efortuna.pl


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 56

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button