Fortuna kod promocyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji?

Co wpisać przy rejestracji u bukmachera Fortuna kod promocyjny 2023, by zdobyć wyższe bonusy powitalne od standardowych? To druga co do wielkości marka branżowa w naszym kraju, która posiada licencje na prowadzenie działalności i przyjmowanie zakładów zarówno w punktach stacjonarnych, jak i online. Można śmiało więc uznać ją za godną zaufania tak samo, jak zrobiło to wielu innych graczy w Polsce.

Fortuna kod promocyjny
Bukmacher Fortuna kod promocyjny 2023

Fortuna kod promocyjny na bonus powitalny 2023

Fortuna ma blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży bukmacherskiej, ale to nie jedyny istotny fakt, o którym w jej przypadku warto wspomnieć. Warto odnotować, że w 2013 roku strona www.eFortuna.pl jako pierwsza w Polsce uzyskała zgodę Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów sportowych online. Od tamtej pory sukcesywnie powiększa grono swoich klientów i wiele wskazuje na to, że już zawsze będzie jedną z najlepiej ocenianych marek w naszym kraju. Fortuna kod promocyjny to temat bardzo popularny podobnie jak rejestracja w tym miejscu, a to świadczy o tym, że ten bukmacher jest cały czas uważany za bardzo dobrego.

Fortuna kod promocyjny 2023BETONLINE
Fortuna bonus z kodem630 PLN
Fortuna rejestracja z kodemwww.eFortuna.pl

Bukmacher internetowy Fortuna jest dostępny dla każdego, kto jest pełnoletni. Tylko osoby mające ukończone 18 lat mogą obstawiać w tym miejscu i nie ma od tej reguły żadnych wyjątków. Jeżeli ktoś szuka dla siebie miejsca do zawierania zakładów, musi pamiętać, że polskie prawo obowiązuje w przypadku każdej marki typerskiej i dlatego nie ma możliwości, by gdziekolwiek legalnie można było nie przestrzegać przepisów.

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
Bukmacher Fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny: BETONLINE

W dzisiejszych czasach obstawianie przez internet jest znacznie popularniejsze od grania w punktach stacjonarnych. Zawieranie zakładów tego typu to przede wszystkim duży komfort i pełna swoboda działania – można zagrać kupon dosłownie w każdym miejscu i wtedy, gdy tylko znajdziemy na to chwilę. Podobnie jest z rejestracją – przejdziemy przez nią nawet w środku nocy, szczególnie jeśli pamiętamy, że do wpisania przy rejestracji jest w Fortuna kod promocyjny „BETONLINE” – tutaj okoliczności zapisywania się po bonus powitalny nie mają żadnego znaczenia.

Na stronie bukmachera www.eFortuna.pl znajdziecie wiele innowacyjnych funkcji, których na próżno szukać u konkurencji bądź które konkurencja po prostu powieliła. Rejestrując się w tym portalu, możecie być pewni, że znajdziecie zakład na każde ważne oraz te nieco mniej istotne wydarzenia sportowe. Bonusy powitalne, o których piszemy nieco niżej, również są atrakcyjne, kursy w porównaniu z podobnymi stronami wyglądają nadzwyczaj dobrze, chociaż, oczywiście, nie ma bukmachera, który w każdym przypadku oferowałby najlepsze warunki.

Fortuna kod promocyjny 2023 – co wpisać przy rejestracji?

Jeżeli chcemy zostać klientami legalnego bukmachera Fortuna rejestracja konta w internecie jest do tego niezbędna. Tylko w ten sposób zapewniamy sobie możliwość zawierania zakładów przez internet. Oczywiście, nie blokujemy sobie jednocześnie typowania w puntach, jeśli tylko co jakiś czas mamy na to ochotę.

Fortuna kod promocyjny „BETONLINE” jest do wpisania tylko przy rejestracji u tego legalnego bukmachera. Nie można tego słowa podać w późniejszym czasie, bo wówczas nie zostanie nam ono zaliczone do pakietu powitalnego. Osoby już zapisane do gry w Fortunie mogą korzystać z różnych ofert z kodami, ale nie jest to dokładnie to samo, co rejestracja i trzeba być tego w pełni świadomym.

Aby zostać typerem w Fortunie, wystarczy wykonanie kilku dość prostych kroków:

 1. Wejście na www.eFortuna.pl
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego (Fortuna kod promocyjny to „BETONLINE” i może być podany tylko na tym etapie)
 3. Zweryfikowanie danych (lub nie – jest na to 28 dni)
 4. Odebranie bonusu powitalnego 630 PLN, w tym 20 PLN bez depozytu!

Nawet jeśli mamy pod ręką jedynie telefon, możemy utworzyć dzięki niemu darmowe konto do typowania meczów w Fortunie. Nie jest do tego potrzebna aplikacja mobilna, chociaż już do samego zawierania zakładów bardzo się przydaje i przez wielu jest chwalona.

Już teraz można prześledzić cały proce rejestracji konta krok po kroku. Jak zapisać się do gry, odebrać premię, wpisać kod promocyjny w Fortunie? Oto poradnik wideo:


Jak nietrudno jest zauważyć, dostępny jest u bukmachera Fortuna kod promocyjny, ale również bonus powitalny. Ten drugi to pakiet prezentów, który przygotowany został z myślą o nowo zarejestrowanych. Jego pełna wartość to blisko 1000 PLN!

Fortuna kod promocyjny na bonusy powitalne

Kiedy ktoś chce zarejestrować konto u bukmachera, nierzadko liczy na prezenty. Dostępny jest w firmie Fortuna kod promocyjny, a wraz z nim można zapewnić sobie odebranie kilku bonusów na start. Co dokładnie? Pełna lista wygląda następująco:

 • 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację konta
 • Zwrot w zakładzie bez ryzyka nawet do 600 PLN
 • Specjalne 10 PLN przy pierwszej wpłacie na konto bukmacherskie
 • 50% do 200 PLN ekstra za przelew numer dwa

Odebranie bonusów w Fortunie konieczne nie jest, ale jednak – mimo wszystko – to coś, co kusi bardzo wiele osób. Tym bardziej, iż tutaj mowa o premiach, które są bardzo zróżnicowane. Do otrzymania są nie tylko bardziej standardowe bonusy, ale też i takie, jakie trudno jest znaleźć w podobnych miejscach. Wystarczy rzut okiem chociażby na bonus bez depozytu. To jedna z najlepiej ocenianych premii na polskim rynku bukmacherskim.

Fortuna kod promocyjny na bonus bez depozytu

Bonusy bez depozytu wydają się dla graczy niezwykle atrakcyjne głównie dlatego, że oferują środki na obstawianie bez korzystania z własnych. Najczęściej bukmacherzy przyznają graczom premie dopiero wtedy, gdy dokonają jakiejś wpłaty. Tymczasem Fortuna kod promocyjny „BETONLINE” i aktualna oferta na start to nawet 20 PLN bez depozytu w formie punktów FKP!

Dostępny u bukmachera Fortuna bonus bez depozytu jest okazją do tego, żeby sprawdzić, co ta marka ma do zaoferowania, nie tracąc ani złotówki. Tutaj sprytnie rozwiązano kwestię przyznawania bonusu, ponieważ ten dostaje się jako punkty lojalnościowe. Mogą być one wykorzystane na granie zakładów, a spieniężone od razu stają się naszą własnością, gdzie obrót nie jest wymagany. Bonus w Fortunie dostępny z kodem BETONLINE przy rejestracji na www.eFortuna.pl.

Bonus bez depozytu w Fortunie to:

 • Odebranie premii bez konieczności wpłaty
 • Bez obrotu – wygrane z zagranych zakładów stają się gotówką
 • Tylko dla nowych graczy
 • Fortuna kod promocyjny „BETONLINE” do wpisania jedynie przy rejestracji!

O premii bez wpłaty musi się stosunkowo najwięcej w kontekście promocji powitalnej w Fortunie. Nie zapominajmy jednak o tym, że w tym miejscu dostępne są także inne premie na start. Nie brakuje ich tak samo jak okolicznościowych ofert, z których można korzystać, będąc już klientem bukmachera.

Fortuna kod promocyjny na zakład bez ryzyka. Zwrot do 600 PLN!

Warto odnotować fakt, że Fortuna nie tylko jest jedną z najlepiej ocenianych marek bukmacherskich w kraju, ale również ma dla nowych graczy przygotowaną jedną z najwyższych premii w postaci zakładu bez ryzyka. W tym miejscu na dobry początek jest do zdobycia nawet 600 PLN z powrotem na konto w sytuacji, gdy uda się trafić pierwszego kuponu zagranego po wpłacie pieniędzy.

Zakład ryzyka obiera się łatwo. Rejestrujemy konto, podajemy u bukmachera Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„, a potem dokonujemy pierwszej wpłaty. W przypadku trafienia typów zdobywamy wygraną, a w razie porażki przyznawany jest nam zwrot stawki.

Fortuna zakład bez ryzyka (bonus powitalny)
Fortuna zakład bez ryzyka (bonus powitalny)

Debiutanci typerscy w Fortunie nie przegrywają. Mogą albo otrzymać zwrot stawki, albo wygrać tyle, ile zostało podane na kuponie. Jak przeczytać można na forach typerskich, bezsprzecznie największą zaletą tej promocji jest to, że jest niezwykle łatwa do zrozumienia. Scenariusze są przecież tylko dwa:

 • Gracz stawia kupon i wygrywa – zdobywa zysk
 • Gracz stawia kupon i przegrywa – na jego konto trafia zwrot stawki nawet do 600 PLN

Nowo zarejestrowani sami decydują o tym, czy wolą grać za większe, czy mniejsze pieniądze. Muszą tylko pamiętać o tym, że bonus na start odebrać można jedynie raz i to bez względu na to, jaką kwotę się postawi w debiucie.

Przy pierwszej wpłacie 10 PLN ekstra!

Kto wykorzysta u bukmachera Fortuna kod promocyjny „BETONLINE„, ten może otrzymać wyjątkową premię w postaci bonusu 10 PLN. To kolejna oferta, która umożliwia przyznawanie punktów FKP. Można je zbierać na koncie albo od razu wymienić na jakiś kupon. Chociaż wartość tego bonusu nie wszystkim będzie wydawała się atrakcyjna, na pewno lepiej otrzymać cokolwiek niż nie mieć nic.

Otrzymanie 10 PLN ekstra w Fortunie krok po kroku:

 1. Rejestracja konta z kodem promocyjnym na www.eFortuna.pl
 2. Potwierdzenie danych i odebranie 20 PLN bez depozytu
 3. 10 PLN dodatkowego bonusu za I wpłatę – premia jest przyznawana automatycznie!

50% do 200 PLN za drugi przelew bukmacherski

Kiedy utworzymy konto w Fortunie, za przelew drugi będziemy mogli odebrać nawet 200 PLN dodatkowej premii. Doładowanie w wysokości 50% wartości przelewu to coś, co łatwo obliczyć – wpłacając 200 PLN, otrzymujemy 100 PLN ekstra na grę. Wystarczy przelać 200 PLN, aby zgarnąć maksymalny bonus, a tym samym łącznie na typowanie na start mieć nawet 600 PLN!

Kod promocyjny Fortuna przy wpłacie nie jest już potrzebny, mimo że taka rubryka się znajduje. Drugi przelew odbywa się jeszcze bez specjalnych dodatkowych kodów. Najważniejsze jest to, by pamiętać o tym przy rejestracji. Słowo „BETONLINE” każdy powinien jednak zapamiętać i to bez większego problemu.

 1. Gracz loguje się na swoje konto w Fortunie
 2. Po pierwszej wpłacie aktywuje premię za II depozyt
 3. Dokonuje drugiego przelewu
 4. Do wpłaty zostaje dodane 50% jej wartości w formie bonusu, np. 200 PLN przelewu to dodatkowe 100 PLN na grę
Fortuna bonus 50% do 200 PLN
Fortuna bonus 50% do 200 PLN

Z promocji od drugiej wpłaty skorzystać można tylko jeden raz. Warto zastanowić się, czy aby na pewno nie warto wpłacić więcej, by tym samym zgarnąć możliwie jak najpokaźniejszą premię.

Kod promocyjny w Fortuna 2023 – rejestracja z bonusem na start

Podczas rejestracji nowego konta u bukmachera Fortuna gracze proszeni są o podanie swoich podstawowych danych. Nie jest wymagane, ale bardzo ważne i opłacalne dla gracza, by wypełnić także rubrykę „Fortuna Kod promocyjny„. Dlaczego? Dzięki wpisaniu odpowiedniego kodu możemy zyskać lepszą ofertę startową (np. bonus bez depozytu) oraz codzienną od standardowych graczy, którzy pominęli ten krok bądź przeszli go w nieodpowiedni sposób.

Obecnie najbardziej atrakcyjne warunki przy rejestracji, czyli wysoki darmowy zakład gwarantuje wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE.

Aby upewnić się, że kod został wpisany prawidłowo, należy sprawdzić, czy przy rubryczce pojawił się zielony symbol tzw. „ptaszka”. W przypadku jakichkolwiek błędów, warto upewnić się, czy kod aby na pewno został wpisany prawidłowo, to jest zgodnie z wzorem podanym powyżej.

Występujący na naszej stronie Fortuna kod promocyjny 2023 jest aktualny. Cały czas śledzimy na bieżąco to, co dzieje się u bukmachera i sprawdzamy dla graczy bieżące oferty specjalne. Dzięki temu przekonani jesteśmy o tym, że jest dostępne hasło premiowe „BETONLINE” i można z niego skorzystać, aby odebrać bonus na start o określonej wartości. Kod wpisujemy przy rejestracji na www.eFortuna.pl.

Przestrzegamy przed takimi stronami, gdzie podawane są nieaktualne albo zupełnie niezweryfikowane informacje. Można przez nie wpakować się w niemałe kłopoty, ponieważ każda promocja to inne warunki odbierania premii. Nie ze swojej winy można więc zaprzepaścić szansę na zgarnięcie bonusu, a wszystko chociażby przez za małą wpłatę.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że można otrzymać bonus nie tylko za pierwszy depozyt, ale także i wpłaty już przy kolejnych przelewach. Bukmacher Fortuna należy do tych miejsc, gdzie zarejestrowani nie są zapominani i umożliwia się im odbieranie wielu rozmaitych prezentów.

Oficjalna strona bukmachera Fortuna Online
Oficjalna strona bukmachera Fortuna Online

Jaki podać kod promocyjny przy wpłacie do Fortuny?

Dostępny u bukmachera Fortuna kod promocyjny przy wpłacie to kolejna bardzo interesująca kwestia. Kiedy mamy już konto do obstawiania zakładów, może się okazać, iż zostaniemy w taki czy inny sposób zaproszeni do skorzystania z promocji specjalnej. Często są one ogłaszane na oficjalnej stronie bukmachera. W tego typu akcjach zdarzają się bonusy za wpłaty, gdzie można podać kod promocyjny.

Nie istnieje uniwersalny kod promocyjny Fortuna przy depozycie, który można wpisać za każdym razem i który zawsze przyniesie nam określony bonus. Coś takiego jest niemożliwe. Warto jednak śledzić to, co dzieje się na stronie bukmachera i sprawdzać aktualnie dostępne promocje. Nie brakuje w nich kodów, które można użyć, aby powiększyć premię.

Aby wpisać u bukmachera Fortuna kod promocyjny dla stałych klientów, należy wejść jedynie do zakładki pozwalającej na wpłatę pieniędzy, a następnie zaznaczyć opcję, iż posiada się kod promocyjny. Reszta to już coś nieskomplikowanego – wpisanie odpowiedniego hasła i finalizacja transakcji.

Kiedy podajemy kod promocyjny za depozyt w Fortunie, działamy zupełnie inaczej, aniżeli w przypadku bonusu powitalnego. To dwie zupełnie inne oferty i dlatego nie można ich nawet ze sobą porównywać. Kto jeszcze nie miał okazji korzystać z marki Fortuna, ten – mimo wszystko – w pierwszej kolejności musi przejść przez proces odbierania prezentów na start.

Fortuna kod promocyjny – rejestracja konta

Firmy bukmacherskie kuszą swoich nowych graczy specjalnymi kodami promocyjnymi i doładowaniami kont i nie tylko. Co prawda, każdy może liczyć na jakąś ofertę przy założeniu profilu gracza, jednak bez hasła promocyjnego, przykładowo, możemy otrzymać tylko jedną promocję zamiast trzech. To, jak widać, istotna różnica, a przecież w bukmacherce, jak w żadnej innej dziedzinie, chodzi o to, by mieć jak najwięcej.

Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym BETONLINE nie zajmuje wiele czasu. Z pewnością zajmuje zdecydowanie mniej, niż wyjście z domu i udanie się do najbliższego punktu stacjonarnego, który przyjmuje zakłady. Trzeba też zaznaczyć, że naziemna Fortuna nie oferuje swoim klientom tak atrakcyjnych kursów oraz ofert specjalnych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeżeli jesteście już graczami Fortuny, możecie też sprawdzić STS kod dla nowych graczy. Firma STS to gigant na Polskim rynku zakładów sportowych, jej oferta bez dwóch zdań zasługuje na uwagę, szczególnie że z dnia na dzień rozszerzana jest o dodatkowe funkcjonalności.

Transmisje na żywo online w Fortuna TV

Zakłady Live (Bukmacher Fortuna)
Zakłady Live (Bukmacher Fortuna)

Bukmacher Fortuna powinien skusić nie tylko tych, którzy zajmują się przede wszystkim obstawianiem, ale także osoby kochające sport. W ofercie tego bukmachera znajdziecie zupełnie darmowe transmisje wideo z najważniejszych meczów piłkarskich, tenisowych i nie tylko.

Program spotkań na żywo udostępnianych na oficjalnej stronie Fortuny każdego dnia zawiera co najmniej kilka pozycji i to niemal o każdej porze. Oznacza to, że nie ma tak naprawdę pory, by nie było co oglądać i komu kibicować. Interfejs portalu został stworzony tak, by podczas transmisji można było jednocześnie typować wyniki, co jest bardzo wygodną opcją i z pewnością dużo lepszą od „przechodzenia” z jednej zakładki w przeglądarce do drugiej.

Transmisje na żywo online w Fortunie są dostępne za darmo. Trzeba się jedynie upewnić, czy podczas rejestracji użyło się kodu BETONLINE i wykonało się wszystkie kroki dokładnie tak, jak powinno.

Bardzo często pisze się o tym, że u bukmachera Fortuna oglądać można mecze bez opłat, chociaż trzeba też podkreślić, iż tyczy się to osób, które w ciągu 7 dni postawią przynajmniej jeden kupon za 2 PLN. Spełnienie tego warunku jest jednoznaczne z uzyskaniem dostępu do transmisji internetowych. Mecze w Fortuna TV można oglądać nie tylko na komputerze, ale też i telefonie lub tablecie.

Oglądanie meczów w Fortunie to szansa na to, by jednocześnie grać kupon na dany mecz i oglądać to, co podczas niego się dzieje. Osoby lubiące stawiać live mają w tej kwestii bardzo podobne zdanie – to spore ułatwienie, kiedy można śledzić na bieżąco wydarzenia na placu gry i w porę reagować na to w swoich kuponach.

Jak uruchomić transmisję w Fortunie? Zdaje się, że z tym będzie w stanie poradzić sobie każdy:

 1. Wejście na stronę www.eFortuna.pl
 2. Logowanie na konto
 3. Zagranie w ciągu 7 dni jednego kuponu za min. 2 PLN
 4. Przejście do działu „Zakłady live”
 5. Wybranie meczu z dostępną transmisją
 6. Oglądanie i obstawianie w tym samym czasie!

Nie ma co ukrywać, że nie brakuje osób, które otwierają konto w Fortunie między innymi po to, aby oglądać mecze. Nie ma w tym nic złego i jest to jak najbardziej dozwolone. Pamiętać trzeba jedynie o warunkach do spełnienia.

Kod promocyjny Fortuna – opinie typerów

Gracze mają bardzo dobre opinie na temat bukmachera Fortuna. Nie bez powodu firma jest już na rynku od wielu lat i z roku na rok radzi sobie coraz lepiej. Obecnie w Fortunie pracuje ponad 1000 osób, a sama spółka ma więcej niż 600 punktów stacjonarnych w całym kraju. To prawdziwy lider pod tym względem i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

„Zdecydowanie to najlepszy bukmacher w Polsce. Gram tam od 2 lat i na pewno się nigdzie nie wybieram. Najwyższe kursy i bogata oferta na piłkę nożna, tego w Fortunie mam najwięcej.”

„Fortuna to bukmacher, który dba o swoich klientów, ciagle jako aktywny gracz dostaję od nich bonusy i promocje jak Superoferta+. Ale nie tylko bonusy sa fajne, dla mnie oferta na hokej jest najważniejsza, a żaden inny bukmacher nie ma tak dobrej oferty jak właśnie Fortuna.” – typer z forum betonline.net.pl

Na stronie bukmachera można skorzystać z czatu online, w którym konsultanci odpowiadają na pytania. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości na temat działalności Fortuny bądź chcecie o coś zapytać, to najwygodniejszy i z pewnością najszybszy sposób.

W każdym kręgu znajomych można znaleźć przynajmniej kilku miłośników obstawiania. Znacie kogoś takiego? Zapytajcie, czy gra w Fortunie i co sądzi na jej temat. Opinie na temat bukmachera Fortuna są naprawdę dobre, jednak internet to tylko internet – znajomi z pewnością są najwiarygodniejszym źródłem informacji.

Warto mieć na uwadze to, że nie każdy wykorzystuje u bukmachera Fortuna kod promocyjny, a tym samym nie wszyscy otrzymują dokładnie taki sam bonus powitalny. Trzeba o tym pamiętać, gdy czyta się opinie i na jakich podstawie próbuje podjąć decyzję.

Legalny bukmacher w Polsce z ofertą promocyjną? Fortuna!

Zakłady Bukmacherskie Fortuna posiadają odpowiednie licencje, pozwolenia, zgody i koncesje. Dzięki temu możecie być pewni, że grając w portalach należących do tej marki, nie łamiecie prawa obowiązującego na terytorium naszego kraju. To w dzisiejszych czasach bardzo istotna kwestia, ponieważ grając u nielegalnych podmiotów narażamy się na wiele bardzo nieprzyjemnych konsekwencji prawnych, wyszczególnionych w sławnej już ustawie hazardowej z roku 2017.

Jeżeli chcemy grać u jakiegoś bukmachera online, stawiamy zawsze na firmy z odpowiednimi zezwoleniami, gdyż tylko w ten sposób zapewniamy sobie wewnętrzny spokój i brak zmartwień, że nie będziemy mogli wypłacić pieniędzy lub po prostu je stracimy.

Tylko legalne marki bukmacherskie z wieloletnim doświadczeniem i niezszarganą opinią są godne uwagi. Marka Fortuna jak najbardziej się do takich zalicza i dlatego cały czas jest jedną z tych, które wybiera się najchętniej.

Promocje bukmacherskie w Fortunie
Promocje bukmacherskie w Fortunie

Fortuna kod promocyjny na darmowe bonusy 2023

Kody promocyjne potrafią się zmieniać, ale jest to bardzo rzadkie. Na chwilę obecną Fortuna w tej kwestii nic nie planuje modyfikować, dlatego możecie być pewni, że podany przez nas kod jest prawidłowy i pozwala na zdobycie najlepszych warunków.

Aktualny kod promocyjny 2023 na bonus bez depozytu w Fortunie online to: BETONLINE. Bonus można odebrać na stronie www.eFortuna.pl.

Lata się zmieniają, dlatego też zawsze warto wiedzieć to, jaki jest aktualny kod promocyjny. Sprawdzenie tego na naszej stronie daje gwarancję, iż informacje są w stu procentach aktualne. Nie musimy obawiać się o to, że otrzymamy dane, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.


Czytając opinie o Fortunie można odnieść wrażenie, że Fortuna online to w Polsce najlepszy bukmacher internetowy. Wysokie kursy, niska marża, częste promocje i darmowe bonusy dla nowych graczy. Wszystko to sprawia, że Fortuna to najpopularniejszy obecnie bukmacher w Polsce.
Usługa Superoferta to wybrane prze bukmachera Fortuna najciekawsze spotkania dnia, w których podniesione zostały kursy na faworyta. Codziennie w Superofercie znajduje się do kilkunastu spotkań, które można obstawić po większych kursach.
Opcja Cash-Out (wcześniejsze zamknięcie kuponu) to nowa usługa w Fortunie, która daje możliwość wypłacenia wygranej z zakładu jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. Wcześniejsze zamknięcie kuponu dotyczy wyłącznie kuponów AKO. Na kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane wydarzenie.

Konto tymczasowe w Fortunie to rejestracja w kilkanaście sekund. Aby ją ukończyć wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie ma już konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego czy dostarczania wszystkich wymaganych do tej pory informacji. Mamy na to aż 28 dni, do tego czasu możemy korzystać z pełnej oferty bukmachera, bonusów, promocji. Konto tymczasowe można założyć na stronie www.efortuna.pl


Bukmacher Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 356

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button