forBET kod promocyjny 2023 – Co wpisać przy rejestracji?

forBET kod promocyjny 2023 – Sprawdź co najlepiej wpisać przy rejestracji konta. Już od kilku lat jednym z popularniejszych i na pewno bardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów jest forBET. Choć jednak cieszy się sporą popularnością, wciąż szuka sposobów na to, żeby przekonać do siebie nowych użytkowników. Ale czy wiesz, że możesz sięgnąć po kod promocyjny forBET i zyskać na tym dodatkowe środki? Słyszałeś też o jego bonusie powitalnym? Jeśli nie i chcesz wiedzieć, jak wykorzystać w pełni ofertę na start tego bukmachera, jesteś w doskonałym miejscu.

forbet kod promocyjny 2023
forBET kod promocyjny 2023 – Co wpisać przy rejestracji?

forBET kod promocyjny 2023 – co najlepiej wpisać przy rejestracji konta?

W forBET kod promocyjny zapewniający nam zdecydowanie najwięcej korzyści to BETONLINE. Jeśli wprowadzimy go w odpowiednim miejscu przy rejestracji konta na stronie www.iForbet.pl (dokładną instrukcję przedstawiamy w dalszych fragmentach tego właśnie tekstu), będziemy w stanie dostać od tego bukmachera nawet 3050 złotych:

 • 1000 złotych zakładu bez ryzyka,
 • 2000 złotych bonusu od drugiego depozytu,
 • 50 złotych od pierwszej wpłaty – tylko z naszym kodem promocyjnym.

Oczywiście wyżej wspomniane dodatkowe środki jesteśmy w stanie pozyskać tylko wykorzystując do maksimum bukmacherską ofertę na start operatora forBET. Wcale nie musimy jednak tego robić. Wiele tutaj zależy od naszych planów, ale i środków, jakimi początkowo dysponujemy. Co prawda kod promocyjny Forbet pozwala wprowadzić całkowicie bezpłatnie (podobnie, jak skorzystać z dawanych przez niego środków). Reszta jego promocji wymaga od nas pewnych działań, o których kilka słów powiemy za chwilę.

Forbet bonusy3050 PLN bonusów
Bonus od depozytu2000 PLN
Zakład bez ryzyka1000 PLN
Za drugi depozyt50 PLN
Granie bez podatku30 dni
Forbet kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracja z bonusemwww.iForbet.pl
Oferta bonusów z kodem promocyjnym Forbet

Kod promocyjny forBET 2023 – jak wykorzystać jego ofertę promocyjną na start?

Aby wykorzystać w pełni ofertę promocyjną proponowaną nowym typującym przez forBET, szczególną czujność należy zachować przy stawianiu u niego pierwszych kroków. Dokładnie wtedy bowiem można popełnić najwięcej błędów i pominąć sporo okazji na to, by już na początku zwiększyć posiadany przez siebie budżet na zakłady bukmacherskie. Jak więc zrobić wszystko tak, by zyskać jak najwięcej? Poniżej – dokładna instrukcja.

 1. Rejestrujemy się na www.iforBET.pl wykorzystując kod promocyjny BETONLINE – sposób jego wykorzystania podajemy poniżej, przy opisywaniu rejestracji.
 2. Dokonujemy pierwszej wpłaty na kwotę 1000 złotych – dokładnie tyle przeznaczamy na nasz pierwszy zakład, który będzie zabezpieczony przez bukmachera.
 3. Dokonujemy drugiej wpłaty na kwotę 2000 złotych.

Wykonując wyżej przez nas wspomniane kroki, będziemy mogli cieszyć się z faktu, że do maksimum wykorzystamy ofertę promocyjną bukmachera. Warto to zrobić, gdyż ta kierowana jest wyłącznie do nowych typujących. Oznacza to, że jeśli nie zdecydujemy się na to już na początku, nie będziemy mieli do tego okazji również w przyszłości.

forbet kod promocyjny. Freebet 50 PLN - kod "BETONLINE"
forbet kod promocyjny. Freebet 50 PLN – kod „BETONLINE”

Kod promocyjny forBET – bonus powitalny

W forBET kod promocyjny nie jest jedynym sposobem na to, aby pozyskać dodatkowe środki na start. Buk ten – podobnie, jak znakomita większość jego konkurentów – podstawę swojej oferty promocyjnej opiera  na bonusie powitalnym, który bez większego zawahania można nazwać jednym z najmocniejszych na polskim rynku zakładów wzajemnych. Co można otrzymać w ramach bonusu powitalnego? Otóż forBET zapewnia nam:

 • nawet 1000 złotych zwrotu za pierwszy zakład, jeśli ten okaże się przegrany. Buk zwróci w takiej sytuacji 100% naszej początkowej stawki. Środki trafią na nasze konto bonusowe, a my będziemy musieli obrócić nimi jednokrotnie na kuponie AKO z minimum trzema zdarzeniami na kuponie (kurs 1.30 lub wyższy),
 • do 2000 złotych bonusu od depozytu – za drugą wpłatę w serwisie internetowym forBET otrzymamy 100% jej wartości na nasze konto bonusowe, przy czym maksymalny bonus  tutaj to 2000 złotych przy dokładnie takiej wpłacie. Bonus aktywuje się dopiero po obróceniu depozytem po kursie 2.00 lub wyższym (liczba zdarzeń w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia). Dodatkowo, bonusem trzeba dwukrotnie obrócić na kuponach z minimum trzema zdarzeniami (kurs ogólny minimum 2.50, a na pojedyncze zdarzenie – 1.30).

W przypadku obu bonusów czas na dokonanie obrotu wynosi równo 14 dni. Jeśli nie uda nam się dokonać obrotu, bonus przepadnie.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO2222 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Powyższe promocje to jednak nie wszystko. Kod promocyjny Forbet da nam dodatkowo nawet 50 złotych od pierwszej wpłaty. Co więcej, buk przygotował dla nowych typujących możliwość typowania przez 30 dni bez konieczności płacenia podatku. Warunków jest kilka – podatek nie będzie naliczany do kuponów z minimum trzema zdarzeniami (1.30 to kurs minimalny każdego z nich), a kupony muszą być grane za środki z salda głównego (a nie te typowane ze środków bonusowych).

forBET kod promocyjny – rejestracja z kodem BETONLINE

forBET – podobnie, jak zdecydowana większość bukmacherów działających w naszym kraju – doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest oferowanie klientom jak najprostszych warunków obstawiania. W myśl tej zasady rejestracja w forBET z kodem promocyjnym została maksymalnie uproszczona. Jesteśmy w stanie przebrnąć przez rejestrację niemal błyskawicznie.

Jak założyć konto w forBET?

Mimo, że rejestracja w forBET nie należy do najbardziej skomplikowanych, początkujący użytkownicy mogą albo mieć z nią problem, albo też nie wykorzystać w pełni jej potencjału. Poniżej przedstawiamy pełen proces, wraz ze wskazaniem wszystkich tych rzeczy, na które w jego trakcie będziemy musieli zwrócić uwagę. Jak zatem założyć własne konto w forBET?

 1. Wchodzimy na stronę internetową bukmachera www.iforBET.pl.
 2. Podajemy dane, które później posłużą nam do logowania. Chodzi o login, e-mail oraz hasło. Na pierwszym etapie powinniśmy też zaznaczyć chęć skorzystania z bonusu powitalnego. Dokładnie wtedy też możemy wprowadzić kod promocyjny forBET sam wypełnia to pole. Zdecydowanie lepiej jest jednak zastąpić jego domyślny kod specjalnym kodem BETONLINE, a dzięki temu pozyskać dostęp do dodatkowych bonusów.
 3. Na drugim etapie musimy podać nasze dane personalne. Chodzi tu o imię i nazwisko, obywatelstwo, PESEL, kraj urodzenia, numer telefonu, numer konta bankowego, datę urodzenia oraz pełen adres. Co istotne, na tym etapie musimy też załączyć zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości i podać niezbędne dane na jego temat.
 4. Trzeci etap wymaga od nas zaznaczenia wszystkich oświadczeń i zgód. Część z nich dotyczy marketingu – warto je zaznaczyć. Zwłaszcza że bez tego nie będziemy mieli dostępu do wielu bonusów i promocji.

Założenie konta w forBET trwa szybko i przebiega bardzo sprawnie. Co jednak ważne, w jego ramach od razu otrzymujemy dostęp do konta stałego, pozbawionego jakichkolwiek ograniczeń.

Weryfikacja własnego konta w forBET

forBET jest jednym z nielicznych bukmacherów, u których weryfikacja konta odbywa się bezpośrednio po przejściu przez proces rejestracyjny. Dokłądnie w jego trakcie musimy bowiem przesłać bukmacherowi skan lub zdjęcie naszego dokumentu tożsamości. Oczywiście nie musimy czekać na to, aż buk ręcznie zweryfikuje nasze konto – obstawiać będziemy mogli bezpośrednio po rejestracji. Weryfikacja zaś nastąpi “w tle” – nie będziemy się więc musieli nią przejmować i pilnować się jakichkolwiek limitów.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

forBET kod promocyjny – Stałe bonusy bukmacherskie

Choć w forBET kod promocyjny i bonus powitalny stanowią podstawy oferty promocyjnej, a jednocześnie najbardziej wartościowe jej elementy, należy mieć na uwadze fakt, że buk ten daje nam dostęp również do wielu bonusów skierowanych także do stałych odbiorców. W ten sposób chce oczywiście przeciwdziałać ich odchodzeniu do innych firm przyjmujących zakłady wzajemne, ale też zachęcić do pewnej regularności w typowaniu.

Nocne zakłady LIVE bez podatku

Jeśli zdecydujemy się na obstawianie zakładów LIVE w nocy, a zatem w godzinach od 23:00 do 6:00, będziemy mogli liczyć na obstawianie bez podatku – a zatem wygrane powiększone o 14%. Warunkiem jest jednak zawieranie kuponów akumulacyjnych z minimum trzema zdarzeniami i kursem każdego z nich nie niższym niż 1.30. Bukmacher nie narzuca ilości kuponów – możemy więc obstawiać do woli, pamiętając jednak o tym, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty LIVE. Z tej promocji można korzystać każdego dnia tygodnia, do woli.

Strefa VIP

Bukmacher regularnie przeprowadza specjalną akcję promocyjną – Strefę VIP. Nie jest ona żadnym programem lojalnościowym (z którym mogłaby się kojarzyć), a specjalnym rankingiem, w którym typujący rywalizują o miano najlepszego. W czasie trwania każdej kolejnej edycji akcji, typujący otrzymują punkty w ilości zależnej od stawki na ich zakładach:

 • stawka 10-49 zł to 1 punkt,
 • stawka 50-99 zł to 1.5 punktu,
 • stawka 100 zł i więcej to 2 punkty,
 • w każdy poniedziałek złotówka ma wartość 3 punktów.

Wraz ze zdobywaniem kolejnych punktów, typujący wspinają się na wyższe pozycje w rankingu. Pod koniec każdej z akcji, ranking jest resetowany, a najlepsi w nim typujący zgarniają jedną z wielu nagród. Są to między innymi darmowe środki na typowanie, gotówka, wyjazdy na mecze. Zwycięża aż 100 graczy, dlatego też każdy ma szanse na wygraną. Zwłaszcza że postępy można śledzić na specjalnej podstronie przygotowanej przez bukmachera.

Bonus urodzinowy w forBET

forBET przygotował specjalny bonus dla wszystkich osób, które w danym dniu obchodzą urodziny, a są aktywnymi użytkownikami (w ciągu trzech ostatnich miesięcy dokonali obrotu na kwotę minimum 100 złotych). Mogą one liczyć na specjalny bonus. Wystarczy, że zalogują się na swoje konto w dniu swoich urodzin, a będzie czekał na nie bonus w wysokości 20 złotych. Bonusem tym trzeba obrócić dwukrotnie na kuponach z kursem minimalnym 2.00 (pojedyncze zdarzenie – 1.20 w przypadku kuponu AKO).

Co istotne, bonus urodzinowy jest dostępny dla klientów, którzy zarejestrowali się u tego bukmachera przynajmniej siedem dni przed swoimi urodzinami. Bonusy urodzinowe są przypisywane “na tygodniu” – od poniedziałku do piątku. Jeśli urodziny wypadają w weekend, bonus trafi na konto w następujący po nim poniedziałek.

Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - nowe firmy z bonusami na start!

Kod promocyjny forBET – oferta zakładów bukmacherskich

forBET nowych klientów stara się przyciągać do siebie nie tylko swoją ofertą bonusową z kodem promocyjnym, gwarantującym jeszcze większe korzyści, ale też szerzej pojętą ofertą na zakłady wzajemne. W jej ramach znalazło się praktycznie wszystko to, czego może oczekiwać współczesny obstawiający. Chodzi tutaj tak o możliwość obstawiania standardowych dyscyplin sportu, jak i usług dodatkowych w dwóch postaciach.

Największą wagę forBET przypisuje oczywiście piłce nożnej, która w naszym kraju cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem. Drugie miejsce zajmuje u niego tenis, a trzecie – co ciekawe – żużel. Coś dla siebie znajdą tutaj jednak również wielbiciele siatkówki, koszykówki oraz Formuły 1, na które oferta również jest co najmniej zadowalająca. Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie, forBET stale stara się rywalizować z największą konkurencją. Można powiedzieć, że wychodzi mu to różnie, choć w wielu przypadkach potrafi być naprawdę bezkonkurencyjny. Zwłaszcza jeśli spojrzymy na mniej standardowe rynki na zakłady bukmacherskie, w których nie będziemy celować w postawienie na zwycięstwo którejś z drużyn lub któregoś z zawodników.

forBET kod promocyjny 2023 – BetArchitekt

forBET stara się nie odstawać od konkurencji, jeżeli chodzi o funkcjonalności związane z korzystaniem z jego oferty. Osobom niemającym pomysłu na zakład oferuje możliwość stworzenia szybkiego kuponu (podajmy w nim nasze kryteria, a buk samodzielnie sugeruje nam zdarzenia pasujące właśnie do nich). Jeśli zaś nasz kupon chcemy opracować wyłącznie na podstawie wielu zdarzeń z tego samego meczu, możemy skorzystać z opcji BetArchitekt, która pozwoli nam dodać dowolną liczbę zdarzeń z jednego spotkania w obręb tego samego kuponu. Musimy jednak pamiętać, że nie będzie to kupon akumulacyjny, a kupon z jednym zdarzeniem łączonym (możemy do niego dorzucić cokolwiek innego, jeszcze bardziej poprawiając naszą potencjalną wygraną). Z opcji BetArchitect nie możemy skorzystać zawsze – jest ona dostępna wyłącznie w przypadku najistotniejszych meczów. Zawsze są one oznaczone specjalną ikonką.

Oferta zakładów bukmacherskich w forBET z kodem promocyjnym BETONLINE – po zmianie szaty graficznej jego serwisu internetowego – jest zaprezentowana w sposób naprawdę uporządkowany i przyjazny dla początkującego typującego. Bardzo łatwo jest się w niej odnaleźć i spersonalizować ofertę buka, wyświetlając dokładnie to, co chce się zobaczyć.

Mecze na żywo w forBET

W forBET każde kolejne spotkanie możemy obstawiać na dwa sposoby – przed jego rozpoczęciem się, ale też w jego trakcie. Ta druga formuła cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem – a forBET stara się jak najlepiej to wykorzystać. Jego oferta LIVE jest naprawdę szeroka, a przede wszystkim dostępna praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Buk bardzo dba o to, by ciągle można było u niego coś obstawiać na żywo. Przede wszystkim jednak do swojej oferty LIVE naprawdę się przykłada. Oznacza to, że brak jest u niego “pustych” meczów. Każde spotkanie jest rzeczywiście na bieżąco opatrywane rynkami bukmacherskimi – zależnymi w pełni od tego, co na daną chwilę rozgrywa się na boisku czy korcie.

W ramach oferty LIVE bukmachera obstawiać możemy piłkę nożną, koszykówkę, tenis, tenis stołowy, a nawet rugby czy futsal. Buk nie ogranicza się, jeżeli chodzi o udostępniane przez siebie do obstawiania dyscypliny. Co istotne, osobom lubiącym śledzić wydarzenia sportowe proponuje bardzo dobrze przygotowane match trackery, które na bieżąco podążają za wydarzeniami z boiska, stanowiąc tym samym doskonałą alternatywę dla transmisji na żywo (które nie każdy chce oglądać). Żeby oglądać mecze na żywo, nie jest w forBET kod promocyjny potrzebny, gdyż wpisuje się wyłącznie podczas zakładania konta.

Sporty wirtualne

forBET to również usługi dodatkowe, które na pewno zasługują u niego na uwagę. Zwłaszcza że w wielu przypadkach wykazuje się na ich polu pewnego rodzaju nowatorskością i na pewno potrafi być bardzo atrakcyjny. Sporty wirtualne działają u niego dokładnie tak, jak wszędzie indziej. Są za nie więc odpowiedzialne algorytmy komputerowe. To one ustalają wynik każdego spotkania w ich obrębie. To również komputer dba o prezentację rozgrywek w każdej z dyscyplin. Mecze trwają tutaj zaledwie kilka minut, a my jesteśmy w stanie obstawiać je na wiele różnych sposobów (mamy do dyspozycji różne rynki bukmacherskie) – równiż z wyprzedzeniem sięgającym kilka kolejnych rozgrywek. Co możemy typować w forBET własnie w kontekście sportów wirtualnych? Między innymi:

 • Bundesligę – rozgrywki te są oparte na oficjalnej licencji. Zobaczymy tutaj zatem prawdziwe nazwy zespołów i boiska, a transmisje komputerowe zostały tutaj zastąpione rzeczywistymi fragmentami z historycznych meczów pomiędzy poszczególnymi zespołami. Dzięki temu mamy tu do czynienia z bardzo dużym realizmem,
 • ligę forBET, mistrzostwa forBET i mistrzostwa świata – we wszystkich tych turniejach możemy obstawiać piłkę nożną na bardziej zorganizowanym poziomie, z pełną strukturą ligową i wieloma możliwościami dokonywania analizy,
 • koszykówkę,
 • wyścigi konne,
 • wyścigi psów.

Usługa sportów wirtualnych jest oczywiście dostępna całodobowo i można z niej korzystać przez cały rok. Zawiera się tu zakłady w bardzo szybkiej formule, dzięki czemu stanowi ona świetny poligon doświadczalny dla nowych typujących. Zwłaszcza że nie odczują tutaj jakiejkolwiek presji typowania “na czas”. Warto jednak pamiętać, że w rozgrywkach tych nie ma losowości – o wszystko dba komputer, który troszczy się o to, by bukmacher zyskał. Z perspektywy klienta nie ma to jednak znaczenia – w końcu nie ma pojęcia, jak typują inni obstawiający, a zatem jaki wynik konkretnego spotkania ostatecznie zostanie wskazany jako ten zwycięski.

Gry karciane w forBET

Jako że większość polskich bukmacherów zdążyła już u siebie wprowadzić usługę gier karcianych, możemy ją znaleźć również w forBET. Nie powinno być niespodzianką, że buk ten do przygotowania tej usługi wykorzystał współpracę z firmą TV Bet – najbardziej rozpoznawalną na rynku, a jednocześnie słynącą z profesjonalizmu. W chwili obecnej w forBET obstawiać możemy między innymi:

 • poker,
 • polski poker (również bazujący na najpopularniejszych zasadach Texas Hold’em, jednak z polską krupierką),
 • indyjski poker,
 • wojnę,
 • wojnę w odmianie Andar Bahar,
 • blackjack.

Warto mieć na uwadze fakt, że usługa jest stale rozwijana, a w jej obrębie wciąż pojawiają się nowe gry. Możemy się więc spodziewać, że będzie ich coraz więcej, a wszystko będzie coraz bardziej dopracowane i nastawione na klienta. Niewykluczone, że w przypadku każdej z gier pojawią się polskie stoły – zwłaszcza patrząc na to, jak dużą popularnością cieszy się ten pokerowy.

W przypadku gier karcianych schemat typowania przebiega w bardzo prosty, a jednocześnie przypominający typowanie LIVE sposób. Oglądamy więc prowadzoną przez prawdziwą krupierkę na żywo transmisję z symulowanego rozdania wybranej przez nas gry. We wskazanym momencie mamy okazję na to, by obstawić własny typ – to, ile takich szans w czasie jednego rozdania będziemy mieli, zależy od konkretnej gry. Po zakończeniu rozdania, zakłady są rozwiązywane. Krupierka stale dba o to, by informować typujących o aktualnej sytuacji na stole, ale też o tym, jakie mają opcje do wyboru i kiedy mogą obstawiać. Chętnie tłumaczy też zasady gry dla osób początkujących.

Podobnie, jak sporty wirtualne, gry karciane są dostępne dla każdego całodobowo. Również i one oferują bardzo szybkie rozwiązywanie zakładów. Każde rozdanie w ich obrębie trwa bowiem zaledwie kilka minut. Pamiętajmy, że kod promocyjny forBET nie przyznaje na gry karciane. Możemy go wykorzystać w obrębie innych elementów jego oferty – podobnie ma się sprawa z bonusem powitalnym, który również musimy przeznaczyć na jego standardową ofertę.

Kod promocyjny forBET – Aplikacja mobilna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich swoich klientów, forBET zaprojektował aplikację mobilną, która początkowo pełniła rolę narzędzia dodatkowego (umożliwiała obstawianie, sprawdzanie wyników oraz otrzymywanie powiadomień), a w tym momencie stanowi rzeczywistą alternatywę dla jego serwisu internetowego. Co istotne, aplikacja forBET została stworzona zarówno z myślą o urządzeniach z Androidem na pokładzie, jak i tych z iOSem. W przypadku tych pierwszych konieczna jest jej ręczna instalacja (trzeba ją pobrać z oficjalnej strony internetowej bukmachera). Użytkownicy urządzeń Apple’a znajdą ją zaś na oficjalnym sklepie z aplikacjami tej właśnie firmy. W forBET rejestracja i pobranie aplikacji możliwe jest tylko dla użytkowników Androida.

Aplikacja mobilna forBET, którą pobierzemy ze strony bukmachera i rejestracji z kodem promocyjnym BETONLINE, pozwala na korzystanie z jego pełnej oferty, ale też dokonywanie wszystkich tych rzeczy, które można wykonywać w jego serwisie internetowym. Wliczając w to deponowanie środków, wypłacanie ich (sposoby na obie te rzeczy przedstawiamy poniżej), przeglądanie statystyk i wiele więcej. Poniżej przedstawiamy te funkcjonalności, które zasługują na szczególną uwagę.

 • powiadomienia push, dzięki którym jesteśmy szybko i na bieżąco informowani o tym, co może być dla nas najistotniejsze – promocjach, wynikach meczów i wielu innych,
 • zintegrowany czat dla graczy, dzięki któremu będziemy mogli być częścią społeczności,
 • mecze na żywo, które możemy oglądać w specjalnym okienku, nie pozbawiając się możliwości typowania,
 • błyskawiczne logowanie, dzięki któremu będziemy mogli zalogować się na własne konto bez podawania danych do logowania (z wykorzystaniem odcisku palca).

Aplikacja mobilna forBET jest udostępniana całkowicie za darmo. Korzysta z tego samego konta, którym posługujemy się do użytkowania serwisu internetowego tego właśnie bukmachera.

Kody promocyjne bukmacherów legalnie działających w Polsce dają zwykle graczom większe bonusy na start, sprawdź poniżej kilka najciekawszych ofert z kodem bonusowym dla nowych graczy.

Kod promocyjny forBET – Metody płatności

forBET jest jednym z tych buków, którzy dają nam największą swobodę w wyborze metod płatności. Skorzystać u niego możemy z aż trzech pośredników płatności – PayU, dotpaya oraz tpay. Dzięki temu wpłaty środków na własne konto możemy dokonać z praktycznie dowolnego banku. W wygodny, bezpieczny i znany nam już doskonale sposób. Bukmacher udostępnia nam również opcje przelewania środków za pośrednictwem BLIKa, ale też korzystania z kart płatniczych – tak MasterCard, jak i VISA.

 • UWAGA: Aktualny w forBET kod promocyjny na dodatkowe bonusy to: BETONLINE.

Jeśli chodzi o wypłaty, te zawsze muszą być akceptowane ręcznie przez bukmachera. Jest to jednak robione bardzo sprawnie, a środki – dzięki korzystaniu z usług pośredników – trafiają na nasze konto praktycznie od razu. Musimy jednak mieć świadomość tego, że nie trafią na nie zawsze w tym samym czasie. Wiele zależy od pośrednika, ale i od banku, z którego korzystamy. Przelew bankowy jest jedyną legalną formą przekazywania nam wygranych – dlatego też u buka nie wypłacimy ich w żaden inny sposób. Podobna sytuacja jednak ma miejsce również u innych firm, które zajmują się przyjmowaniem zakładów bukmacherskich w naszym kraju.


Jaki jest aktualny kod promocyjny w forBET?

Na ten rok w forBET kod promocyjny to BETONLINE

Czy forBET oferuje grę bez podatku?

W promocjach tymczasowych forBET oferuje bardzo często opcję gry bez podatku.

5 / 5. Ocen: 44

Back to top button