Superbet kod promocyjny przy rejestracji – Bonus powitalny 3754 PLN!

Superbet kod promocyjny przy rejestracji na bonus powitalny i pakiet promocyjny dla nowych klientów bukmachera Superbet, to jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów na start na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Pula darmowych środków może być jeszcze wyższa, jeśli w trakcie rejestracji konta gracz wykorzysta kod promocyjny Superbet. Jaki to kod? W jaki sposób należy go wykorzystać? Co gwarantuje? Za kilka chwil poznacie odpowiedź na każde z tych pytań.

superbet kod promocyjny przy rejestracji
Superbet kod promocyjny przy rejestracji – Bonus powitalny 3754 PLN!

Kod promocyjny Superbet przy rejestracji – wyższy bonus powitalny

Bukmacher Superbet zadebiutował na polskim rynku w 2020 roku i z miejsca zaskarbił sobie sympatię i uznanie graczy w naszym kraju. Firma pochodzi z Rumunii, a w Polsce działa w 100% legalnie na bazie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów. Skąd biorą się tak pozytywne opinie o Superbet wśród typerów w naszym kraju? Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka.

Z pewnością nie bez wpływu na pozytywne komentarze graczy są m.in. szeroki wachlarz zakładów, bardzo dobra sekcja LIVE z transmisjami w livestreamach oraz solidna aplikacja mobilna. To jednak nie jedyne walory tego bukmachera, dzięki którym zbiera on tak dobre opinie. 

Tuż po rejestracji konta na każdego z nowych klientów Superbet czeka jeden z najwyższych pakietów promocyjnych, do zgarnięcia są aż cztery bonusy na start, ale żeby tak się stało należy wykorzystać specjalny kod promocyjny Superbet przy rejestracji konta. Jak i kiedy to zrobić? O tym za moment. 

Kod promocyjny SuperbetBETONLINE
Gdzie wpisać kod?Superbet.pl

Wykorzystaj Superbet kod promocyjny i zgarnij dodatkowy freebet bonus

Kod promocyjny Superbet w 2023 roku to hasło BETONLINE. Kod gwarantuje powiększony pakiet promocyjny dla nowych graczy, a żeby stało się to możliwe, należy wpisać go w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego na stronie www.Superbet.pl. Na dole przedstawiamy screen, gdzie doskonale widać to, w którym miejscu formularza należy podać hasło bonusowe. Co bardzo ważne – Superbet kod promocyjny działa tylko i wyłącznie przy zapisywaniu się do gry. Jeżeli nie podamy go na początku, później nie będziemy już mieli takiej możliwości.

Superbet kod promocyjny "BETONLINE"
Superbet kod promocyjny „BETONLINE”

Jak widać na obrazku, który został tutaj zamieszczony, miejsce do podania kodu promocyjnego jest dobrze widoczne i nikt nie powinien mieć problemu, by je znaleźć. Żeby jednak w ogóle się pojawiło, zaznaczyć opcję „Kod promocyjny”. W ten sposób dajemy do zrozumienia, iż posiadamy Superbet kod promocyjny i chcemy go podać.

A co jeśli gracz zapomni wykorzystać Superbet kod promocyjny podczas zakładania konta i dokończy rejestrację bez kodu? Czy będzie miał później możliwość naprawienia swojego błędu? Otóż nie! 

Gapiostwo na tym etapie sprawi, że do jego konta zostanie przypisany standardowy pakiet promocyjny składający się z trzech bonusów na start, a dodatkowy freebet bonus w kwocie 34 PLN przepadnie bezpowrotnie i nie będzie możliwości odzyskania darmowego zakładu. 

Szczegółową instrukcję krok po kroku zaprezentujemy Wam za moment, natomiast póki co sprawdźmy w ogóle co gwarantuje Superbet kod promocyjny przy rejestracji i jakie niespodzianki czekają na typerów rejestrujących nowe konto gracza z hasłem BETONLINE

Jak utworzyć konto w Superbet i wykorzystać kod promocyjny?

 1. Wejście na stronę www.Superbet.pl
 2. Kliknięcie przycisku „Rejestracja”
 3. Wypełnienie formularza, gdzie podaje się:
  • Imię
  • Nazwisko
  • E-mail
  • Nazwę użytkownika
  • Hasło
  • Narodowość
  • Numer PESEL
  • Kraj zamieszkania
  • Superbet kod promocyjny – „BETONLINE

Pamiętajmy, że możemy przy rejestracji wyrazić zgodę na przetwarzanie danych, dzięki którym można otrzymywać na bieżąco informacje o promocjach organizowanych przez bukmachera Superbet. Standardowo należy też oświadczyć, iż ma się ukończone 18 lat i akceptuje się regulamin zakładów oraz politykę prywatności. Każdy przed rejestracją musi także potwierdzić, że będzie grał pieniędzmi pochodzącymi z legalnego źródła.

Superbet kod promocyjny przy rejestracji – cztery bonusy powitalne i aż 3754 zł do zgarnięcia

Standardowy pakiet powitalny dla nowych klientów bukmachera Superbet to trzy bonusy na start. Rejestrując się z kodem promocyjnym BETONLINE można zgarnąć kolejny freebet bonus ekstra, a pula darmowych środków będzie o 34 zł wyższa! Jakie promocje dla nowych graczy przygotowała firma Superbet? Przekonajmy się!

 1. Bonus od pierwszej wpłaty aż do 200 zł.
 2. Tydzień bez ryzyka aż do 3500 zł.
 3. Freebet w aplikacji mobilnej 20 zł. 
 4. Freebet za kod promocyjny Superbet 34 zł. 

Nie trzeba być matematycznym geniuszem, aby obliczyć, że wykorzystując Superbet kod promocyjny przy rejestracji konta można zgarnąć aż 3754 zł, co czyni bonus powitalny od tego bukmachera jednym z najbardziej atrakcyjnych pakietów na start dostępnych na polskim rynku. 

Rejestracja konta w Superbet. Bonus na start
Rejestracja konta w Superbet. Bonus na start

Jak odebrać każdy kolejny bonus powitalny w Superbet? Czy darmowe środki można od razu przelać na konto w banku, czy też wymagają obrócenia? Dokładna instrukcja krok po kroku, odnosząca się do każdego bonusu powitalnego znajduje się poniżej. 

Superbet kod promocyjny na bonus powitalny – podwojenie pierwszego depozytu aż do 200 zł

Pierwsza promocja powitalna od bukmachera Superbet to klasyczny bonus od 1. wpłaty, a jego warunki nie różnią się przesadnie od tego, co napotkacie na stronach legalnych konkurentów na polskim rynku. Promocja gwarantuje podwojenie pierwszego depozytu, a maksymalny bonus to w tym przypadku 200 zł. Jak go otrzymać?

 1. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony www.Superbet.pl i kliknięcie button REJESTRACJA znajdujący się w prawym górnym rogu strony (można także kliknąć jeden z banerów bukmachera widocznych w naszym serwisie). 
 2. Gracz zostanie przeniesiony do formularza rejestracyjnego, gdzie będzie poproszony o kilka danych osobowych. To właśnie na tym etapie należy wykorzystać Superbet kod promocyjny BETONLINE, który należy wpisać w odpowiednie pole formularza. Następnie gracz powinien zaznaczyć chęć skorzystania z promocji powitalnej oraz potwierdzić zgody marketingowe i zakończyć rejestrację. 
 3. Kolejnym krokiem jest wpłacenie pierwszego depozytu, na co gracz ma 14 dni od momentu rejestracji konta w Superbet. Ta promocja wymaga depozytu o wartości co najmniej 20 zł, natomiast według nas warto wpłacić minimum 50 zł. Dlaczego? Zrozumiecie to za moment. 
 4. Automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty w budżecie depozyt gracza zostanie podwojony, natomiast warto pamiętać, że bonus Superbet wymaga zaakceptowania. Jeśli gracz wpłacił 20 zł, wówczas otrzyma dodatkowy bonus 20 zł. Depozyt 200 zł lub więcej oznacza, że na jego saldzie bonusowym znajdzie się 200 zł ekstra. 

Właśnie z tego powodu gracze, kiedy już dokonują rejestracji w Superbet, na dobry początek starają się wpłacić do bukmachera możliwie jak najwięcej. Doładowanie 100% jest okazją do tego, by zacząć typowanie za większe pieniądze, niż normalnie.

Czy darmowe środki można od razu przelać na rachunek bankowy? W idealnym świecie zapewne tak właśnie by się stało, jednak realna rzeczywistość w zakładach sportowych prezentuje się nieco inaczej, a bonus od depozytu w Superbet należy najpierw obrócić. 

Bonus od drugiego depozytu przed wypłatą można wykorzystać w zakładach przedmeczowych oraz live i to zarówno na stronie bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. Wymagany obrót to x2. Minimalny kurs kwalifikacyjny to 1.80.

Superbet bonus od II wpłaty
Superbet bonus od II wpłaty

Superbet kod promocyjny na bonus od depozytu – jak wypłacić środki?

Po rejestracji w Superbet z kodem promocyjnym przy rejestracji i wpłaceniu depozytów otrzymujemy należne bonusy powitalne, które przed wypłatą środków musimy obrócić. Czym jest tajemniczy obrót bonusem? W największym możliwym skrócie to konieczność obstawienia kolejnych kuponów za bonus, dzięki czemu darmowe środki zostaną przeniesione na saldo depozytowe, skąd będzie można je przelać na rachunek bankowy. Wypłata pieniędzy nie jest możliwa, dopóki środki znajdują się na saldzie bonusowym. 

Jakiego obrotu wymaga bonus od depozytu w Superbet? W tym przypadku jest to dwukrotny obrót na kuponach SOLO lub AKO z kursem nie mniejszym, niż 1.80. Gracz ma na spełnienie tego wymogu maksymalnie 10 dni, a jeśli nie zdąży dokonać obrotu w ustalonym terminie, to darmowe środki znikną z konta i nie będzie możliwości ich odzyskania. Warto także pamiętać, że w terminie 10 dni wszystkie zakłady na kuponach muszą zostać rozliczone!

Zakładając, że gracz otrzymał maksymalny bonus 200 zł, to wymagany obrót będzie spełniony, jeśli łączna kwota stawek na określonych kuponach będzie równa lub wyższa 400 zł. Można to zrobić na dwóch kuponach po 200 zł każdy, a można na dziesięciu zakładach po 40 zł każdy. 

Superbet kod promocyjny – tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 zł

Powitalny zakład bez ryzyka w Superbet to promocja doskonale znana polskim typerom, gdyż jest to bardzo powszechny bonus na start i w swojej ofercie ma go niemalże każdy legalny bukmacher. Taką promocję dla nowych graczy gwarantuje także firma Superbet, natomiast w tym przypadku bonus jest o tyle nietypowy, że obejmuje nie tylko pierwszy kupon po rejestracji konta, ale całość przegranych środków w pierwszym tygodniu!

Zasady są bardzo proste. Gracz zakłada konto z kodem promocyjnym BETONLINE na stronie www.Superbet.pl i wpłaca pierwszy depozyt min. 20 zł (po raz kolejny przypominamy, że warto jednak wpłacić 50 zł lub więcej) i obstawia dowolne kupony z oferty zakładów Superbet. 

Jeśli po 7 dniach od momentu wpłacenia depozytu jego saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci mu całość utraconych środków jako bonus. Maksymalna pula cashbacku od Superbet to aż 3500 zł, natomiast należy mieć świadomość, że będzie ona pomniejszona o kwotę zwycięskich kuponów, wykorzystane w tym okresie bonusy, a także 12% podatek obrotowy. 

Superbet tydzień bez ryzyka - bonus do 3500 PLN
Superbet tydzień bez ryzyka – bonus do 3500 PLN

Cashback bonus od bukmachera Superbet pojawi się w budżecie do 72 godzin od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego, natomiast jak nietrudno się domyślić darmowe środki powędrują na saldo bonusowe, co oznacza, że należy je obrócić, zanim będzie można wypłacić bonus na rachunek bankowy.

Wszystko najłatwiej wytłumaczyć na przykładzie. Warto zwrócić przy tym uwagę na fakt, że bonus pomniejszony jest o zapłacony podatek oraz przyznane i wykorzystane bonusy:

 • Gracz stawia przez tydzień 2000 PLN
 • Wygrane wynoszą 800 PLN
 • Zapłacony podatek to 240 PLN
 • Wykorzystane i przyznane bonusy to 40 PLN

Gracz w takiej sytuacji, jak ta omówiona tutaj otrzyma na konto bonusowe 930 PLN, ponieważ różnica między zagranymi środkami a wygranymi jest jeszcze pomniejszana o bonusy i podatek, który został zapłacony.

Oczywiście, brany jest cały czas pod uwagę scenariusz, w którym gracz nie wygrywa, a przegrywa pieniądze. Może się jednak okazać, iż w ciągu pierwszego tygodnia od rejestracji będzie na plusie. W takim wypadku bonus nie jest przyznawany.

Superbet kod promocyjny na Cashback bonus – jak wypłacić środki?

Ustaliliśmy już, że w Superbet kod promocyjny to BETONLINE, potem darmowe środki otrzymane w ramach promocji Tydzień Bez Ryzyka trafiają na saldo bonusowe. Gracz ma 10 dni od momentu otrzymania bonusu na dokonanie obrotu i przetransferowanie środków na saldo depozytowe. Jak tego dokonać?

Superbet wymaga dwukrotnego obrotu na kuponach SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.80. A zatem zakładając, że konto typera zasilił maksymalny cashback bonus Superbet o wartości 3500 zł, to wymóg obrotu zostanie spełniony dopiero wówczas, gdy gracz obstawi kupony za kwotę co najmniej 7000 zł. 

Po raz kolejny – może to zrobić na np. 7 kuponach po 1000 zł każdy, a może zagrać 70 kuponów po “stówie”. Superbet daje totalną dowolność w tej kwestii, dzięki czemu obrót bonusem cashback nie musi okazać się tak skomplikowanym, jak wygląda na pierwszy rzut oka.

Kod promocyjny Superbet – freebet za aplikację mobilną 20 zł

Trzeci element powitalnego pakietu dla nowych klientów bukmachera Superbet to freebet bonus o wartości 20 zł. Czy w przypadku tej promocji serwis wymaga wykorzystania kodu promocyjnego BETONLINE? Nie, kod bonusowy nie jest wymagany, jednak rzecz jasna i tak warto go wpisać do formularza, gdyż dzięki niemu gracz otrzyma dodatkowy freebet, o którym napiszemy za moment. 

Bonusy powitalne w Superbet
Bonusy powitalne w Superbet

Póki co skupiamy się na pierwszym z powitalnych freebetów od Superbet. Wszystko co trzeba zrobić, aby otrzymać darmowy zakład to założyć konto gracza i wpłacić pierwszy depozyt min. 20 zł (po raz kolejny przypominamy, że polując na komplet bonusów powitalnych od Superbet należy wpłacić 50 zł lub więcej). 

Następnie gracz ma 7 dni na to, aby pobrać, zainstalować i zalogować się na swoje konto za pomocą aplikacji mobilnej Superbet. W ciągu 72 godzin w budżecie pojawi się freebet bonus o wartości 20 zł, a gracz ma 7 dni na zaakceptowanie darmowych środków (w przeciwnym razie przepadną bezpowrotnie). 

Warto także mieć z tyłu głowy, że jeśli na koncie będą jakieś aktywne bonusy (np. pochodzące z promocji od pierwszego depozytu), to freebet za aplikację trafi na listę bonusów oczekujących, a aktywuje się automatycznie dopiero w momencie, gdy gracz wykorzysta wszystkie wcześniejsze bonusy. 

W jaki sposób można wykorzystać freebet za aplikację Superbet?

Jaki zakład można obstawić w ramach darmowego freebetu od bukmachera Superbet? Serwis nie stawia tutaj zbyt wygórowanych warunków, a na wykorzystanie bonusu gracz ma maksymalnie 10 dni. 

Za freebet można zagrać dowolny kupon z oferty zakładów Superbet, bukmacher akceptuje pojedyncze zakłady SOLO oraz wielokrotne kupony AKO, liczą się zarówno zakłady przedmeczowe, jak i te pochodzące z sekcji LIVE. 

Tym co bez dwóch zdań wpływa na bardzo pozytywne opinie graczy na temat freebetu za aplikację mobilną Superbet jest fakt, że ewentualna wygrana z kuponu wędruje od razu na saldo depozytowe, co oznacza, że gracz może dysponować środkami w dowolny sposób (tzn. przelać do banku lub grać dalej). 

Czym różni się bonus od środków gotówkowych?

 • Bonus musi być obrócony
 • Gotówkę można wypłacić i przeznaczyć na dowolny cel

Superbet kod promocyjny – dodatkowy freebet za kod BETONLINE o wartości 34 zł

I wreszcie nadeszła pora na ostatni z powitalnych bonusów dla nowych graczy od Superbet. Jest nim freebet bonus o wartości 34 zł, natomiast ta premia jest dostępna tylko i wyłącznie dla typerów, którzy w trakcie rejestracji wykorzystają nasz kod promocyjny Superbet i nie znajdziecie jej w standardowej ofercie bukmachera. Jak otrzymać darmowy zakład? Sprawdzamy. 

Pierwszym krokiem jest rzecz jasna rejestracja konta i wpisanie kodu bonusowego BETONLINE w odpowiednie pole formularza. Kolejnym (i ostatnim) warunkiem jest wpłacenie depozytu min. 50 zł (wreszcie się wyjaśniło, dlatego dokonując pierwszego depozytu, warto wpłacić 50 zł zamiast 20 zł wymaganych w przypadku trzech wcześniejszych promocji). 

Superbet kod promocyjny "BETONLINE"
Superbet kod promocyjny „BETONLINE”

Po spełnieniu tych warunków w ciągu 48 godzin w budżecie pojawi się freebet bonus, a wartość darmowych środków to 34 zł. To o czym należy bezwzględnie pamiętać, to konieczność zaakceptowania bonusu, na co gracz ma nie więcej, niż 24 godziny, a w przeciwnym razie darmowe środki przepadną bezpowrotnie. 

 • Superbet kod promocyjny brzmi „BETONLINE
 • Można wpisać kod tylko przy rejestracji
 • Bonusy powitalne odebrać można jedynie w wyznaczonym czasie
 • Należy pamiętać o obrocie przed wypłatą!

W jaki sposób wykorzystać freebet za kod promocyjny Superbet?

Zasady wykorzystania freebetu za kod promocyjny Superbet są niemalże takie same, jak w przypadku darmowego zakładu za aplikację mobilną. Co to oznacza?

Dokładnie tyle, że za freebet 34 zł można obstawić dowolne zakłady dostępne w ofercie bukmachera. Serwis akceptuje zakłady SOLO oraz AKO, przedmeczowe i na żywo. Jedyna różnica polega na tym, że tym razem “termin ważności” bonusu to 7 dni, zamiast 10, jak to miało miejsce w przypadku freebetu za aplikację. 

Również i tym razem ewentualna wygrana wędruje od razu na saldo depozytowe, co oznacza, że gracz może nią dysponować w dowolny sposób (wypłacić lub grać dalej). 

Jak wykorzystać darmowy zakład (freebet) od Superbet za podanie kodu promocyjnego „BETONLINE„?

 • Tylko dla osób, które wpiszą
 • Minimalny depozyt kwalifikacyjny to 50 PLN
 • Na akceptację bonusu są trzy doby
 • Dla każdego gracza przygotowano jedną premię
 • Obstawianie możliwe tylko w zakładach przedmeczowych oraz na żywo na stronie www.Superbet.pl oraz w aplikacji mobilnej

Rejestracja konta z kodem promocyjnym Superbet – warto, czy nie warto?

Podsumowując – czy warto założyć konto w Superbet i wykorzystać kod promocyjny BETONLINE przy rejestracji? Według nas jest to pytanie z gatunku tych retorycznych, a na potwierdzenie naszych słów wystarczy zerknąć na opinie o Superbet dostępne na rozmaitych forach bukmacherskich

Superbet powiększone wygrane
Superbet powiększone wygrane

Powitalny pakiet bonusów dostępny z kodem promocyjnym Superbet to jedna z najlepszych ofert na start dostępnych na polskim rynku. Kwota darmowych środków w wysokości 3754 zł sprawia, że tylko nieliczne serwisy z polską licencją mogą konkurować z Superbet na tym polu. 

Bardzo do gustu przypadł nam także fakt, że bonus powitalny Superbet jest tak zróżnicowany i innowacyjny. Po pierwsze mamy bowiem kilka rodzajów promocji (premia od depozytu, cashback bonus oraz darmowe freebety), a powitalny tydzień gry bez ryzyka to promocja, której nie znajdziecie w żadnym innym serwisie z polską licencją. 

Dodajmy do tego nie przesadnie skomplikowane warunki obrotu darmowymi środkami za dwie pierwsze promocje oraz brak konieczności obrotu wygranymi z kuponów obstawionych za freebety, a otrzymamy obraz promocji niemalże idealnej. W naszej opinii jedynym czego zabrakło w Superbet bonusie powitalnym, aby mógł on otrzymać maksymalne noty jest w 100% darmowy freebet bez konieczności depozytu. Ale i bez niego jest bardzo dobrze!

Rejestracja konta z kodem promocyjnym Superbet – instrukcja krok po kroku

Obiecaliśmy Wam na wstępie, że przeprowadzimy Was przez proces rejestracji konta gracza z wykorzystaniem kodu promocyjnego Superbet niemalże za rękę. Wychodzimy z założenia, że umów należy dotrzymywać, dlatego teraz właśnie nadszedł ten moment. Jak krok po kroku wygląda rejestracja konta gracza w Superbet? W jaki sposób wykorzystać kod promocyjny Superbet? Instrukcja dostępna jest poniżej. 

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony bukmachera, czyli www.Superbet.pl (można to również zrobić, klikając jeden z banerów tego legalnego operatora, dostępnych w naszym serwisie) i kliknięcie czerwonego buttonu REJESTRACJA, widocznego w prawym górnym rogu strony. Następnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego i podanie kilku danych osobowych. Jakich? Będą to kolejno:

 • imię
 • nazwisko
 • adres email
 • nazwa użytkownika (login)
 • hasło do konta w Superbet
 • narodowość
 • pesel
 • kraj zamieszkania

Teraz nadszedł moment, aby wykorzystać Superbet kod promocyjny, dzięki któremu gracz otrzyma dodatkowy freebet bonus 34 zł. Hasło BETONLINE należy wpisać w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY, a następnie potwierdzić wszystkie zgody marketingowe i dokończyć proces rejestracji konta. 

Ostatnim krokiem jest kliknięcie w link aktywacyjny, który powinien pojawić się na podanym adresie mailowym. To sprawi, że konto gracza stanie się aktywne, a on sam będzie mógł zgarnąć pełen pakiet powitalny, wpłacić pierwszy depozyt i typować dowolne zakłady z oferty bukmachera Superbet. Taki rodzaj rejestracji oznacza jednak tylko konto TYMCZASOWE, które jako takie posiada kilka niedogodności i ograniczeń. 

Rejestracja w Superbet – tymczasowe konto bez dowodu, czy pełna rejestracja?

Powyżej opisaliśmy Wam krok po kroku, w jaki sposób przebiega rejestracja konta z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Superbet. Zaznaczyliśmy także, że jest to błyskawiczna rejestracja bez dowodu, a takie konto nie gwarantuje dostępu do wszystkich funkcji bukmachera. 

Jakie zatem wady posiada konto tymczasowe w Superbet? Które funkcje i opcje zakładów będą wówczas niedostępne? Będą to m.in.:

 • brak możliwości wypłacenia wygranych
 • limit depozytów 5000 zł
 • maksymalna wygrana na pojedynczym kuponie 2279,99 zł
 • ważność konta to maksymalnie 90 dni

Widzicie zatem, że lista dostępnych funkcji jest mocno ograniczona, a największą niedogodnością konta tymczasowego w Superbet wydaje się być brak możliwości wypłacenia wygranych środków na konto bankowe. Rzecz jasna wygrane pieniądze nie przepadają, lecz można je wypłacić, natomiast będzie to możliwe dopiero po dokonaniu pełnej weryfikacji danych osobowych i założeniu konta stałego. 

Jakie kroki będą konieczne w tym celu? Należy zalogować się na konto, wejść na profil gracza i spełnić trzy warunki, tj:

 1. Podać pełny adres zamieszkania. 
 2. Wpisać numer konta bankowego, na które gracz będzie chciał przelać wygraną. 
 3. Wysłać skan lub wyraźne zdjęcie obu stron dowodu osobistego. 

Kilka minut po tym, jak gracz wyśle dokumenty i zostaną one poprawnie zweryfikowane przez pracowników bukmachera Superbet rejestracja konta stałego stanie się faktem, a gracz otrzyma pełen dostęp do wszystkich funkcji i opcji zakładów tej firmy. 

Kod promocyjny Superbet – promocje okolicznościowe

Bylibyście w gigantycznym błędzie sądząc, że na klientów bukmachera Superbet czeka atrakcyjny bonus powitalny i żadne promocje w późniejszym czasie. Dzieje się dokładnie na odwrót, a bonusy okolicznościowe dla stałych graczy w Superbet należą do najlepszych i najbardziej regularnych promocji na polskim rynku!

Czy skorzystanie z nich uzależnione jest od tego, czy gracz wykorzystał Superbet kod promocyjny przy rejestracji? Nie, wpisanie kodu BETONLINE nie gwarantuje żadnych profitów w późniejszym okresie, a jedyną premią jest freebet o wartości 34 zł. A zatem każdy aktywny bonus widoczny w sekcji PROMOCJE na stronie Superbet jest dostępny dla każdego posiadacza konta i wszyscy typerzy mają dokładnie taką samą szansę na zgarnięcie darmowych środków na dalszą grę. 

Oczywiście nie wszystkie bonusy okolicznościowe Superbet są aktywne w tym samym momencie. Niektóre promocje są dedykowane wyłącznie pod konkretny mecz lub wydarzenie sportowe (np. hiszpańskie El Clasico, tenisowy turniej na kortach Wimbledonu, albo szlagier w Lidze Mistrzów) i aktywują się na kilka dni przed startem imprezy. 

Tak czy inaczej, liczba stałych promocji okolicznościowych organizowanych z myślą o aktywnych typerach w Superbet robi naprawdę spore wrażenie, podobnie zresztą jak pula nagród możliwych do zgarnięcia niemalże każdego dnia. Poniżej znajdziecie skrócony regulamin kilku z nich. 

Promocja Super Spin – do wygrania Jackpot 2500 zł

Super Spin to codzienna i co najważniejsze w 100% darmowa promocja, co oznacza, że każdego dnia może z niej skorzystać każdy posiadacz konta stałego w Superbet. Od razu odpowiadamy na pytanie, które na pewno pojawi się w głowach części z Was – nie, kod promocyjny Superbet nie jest w tym przypadku wymagany, a wykorzystania hasła BETONLINE nie jest warunkiem uczestnictwa w promocji. 

Na czym polega bonus Super Spin? W największym skrócie to zabawa przypominająca koło fortuny. Gracz loguje się na swoje konto w Superbet i kręci kołem (codziennie może to zrobić tylko jeden raz). Koło jest podzielone na 8 pól, 7 z nich to premia w postaci bonusu, a 1 pole oznacza brak wygranej. Jakie bonusy czekają na graczy w promocji Super Spin? Sprawdzamy. 

 • Sport Bonus o wartości 5 zł
 • Super Sport Bonus 10 zł
 • Mega Sport Bonus 30 zł
 • Wirtualne Bonus 5 zł
 • Jackpot 2500 zł
 • Wpłać 50, odbierz 50 – bonus 50 zł
 • Gry Karciane Bonus 10 zł
 • Brak wygranej 

Główna wygrana to zatem Jackpot o wartości 2500 zł, a bonus wymaga obrotu 1x na kuponach SOLO po kursie min. 1.60 oraz wielokrotnych kuponach AKO z min. kursem łącznym 2.00 oraz kursem min. każdej selekcji 1.30. Ważność darmowych środków to 7 dni, a po tym okresie nieobrócony bonus przepada bezpowrotnie.  Co ważne – tutaj już przygotowany przez Superbet kod promocyjny nie jest wymagany.

Promocja Super Przewaga – wcześniejsze wygrane na kuponach

Super przewaga w Superbet
Super przewaga w Superbet

Promocja Super Przewaga to jeden z flagowych produktów Superbet i znak rozpoznawczy tego legalnego bukmachera. Na czym on polega? W największym możliwym skrócie nagrodą jest wcześniejsze rozliczenie kuponu jako zwycięski, niezależnie od końcowych wyników. 

Rzecz jasna, aby tak się stało musi zaistnieć pewien scenariusz, a mianowicie mecz musi układać się po myśli typera, a zespół lub zawodnik, którego triumf obstawiał musi osiągnąć określoną przewagę. Jaką? To zależy od dyscypliny, której dotyczy zakład. 

 • Piłka nożna – 2 gole przewagi
 • Piłka ręczna – 6 goli przewagi
 • Koszykówka – 15 punktów przewagi
 • Tenis ziemny – set wygrany 6:0
 • Siatkówka – wynik 2:0 po dwóch setach
 • Hokej na lodzie – 3 gole przewagi

Jeśli tylko zaistnieje jeden z ww. scenariuszy, wówczas bukmacher automatycznie rozliczy kupon jako zwycięski i wypłaci graczowi wygraną niezależnie od wyniku końcowego. Wszyscy mają możliwość skorzystania z tej promocji. Nie jest wymagany przez markę Superbet kod promocyjny.

Super Bonus – powiększone wygrane na wielokrotnych kuponach AKO

Ta promocja powstała z myślą o ekspertach o kuponów wielokrotnych. W największym uproszczeniu każdy kolejny typ na zwycięskim kuponie gwarantuje wyższą pulę darmowych środków. Aby skorzystać z promocji należy obstawić wielokrotny kupon AKO zbudowany z co najmniej 5 selekcji po kursie min. 1.20, a wówczas kwota bonusu wyniesie 7% od wygranej wynikającej z kuponu. 

Pula darmowych środków rośnie z każdym trafionym typem. Przykładowo – jeśli gracz stworzy zwycięski kupon z 10 zdarzeniami, wówczas otrzyma bonus 30% od wygranej, a maksymalny bonus 100% można zgarnąć typując prawidłowo 24 lub więcej selekcje na kuponie. 

Promocja Super Bets na weekend – piłka nożna bez ryzyka w każdy piątek, sobotę i niedzielę

Kolejna promocja dla stałych klientów Superbet to ukłon w kierunku ekspertów od piłki nożnej. Bonusem jest zwrot stawki aż do 20 zł za przegrany kupon w każdy piątek, sobotę i niedzielę, a każdy gracz może zgarnąć 3 takie bonusy co weekend. 

Zasady są proste. Gracz za co najmniej 20 zł obstawia kupon z oferty na piłkę nożną, a do promocji kwalifikują się zakłady SOLO oraz AKO. Jeśli tym razem zabraknie mu szczęścia, wówczas stawka wraca na konto jako bonus, a maksymalny cashback to w tym przypadku 20 zł. Każdy typer może skorzystać z tej promocji każdego dnia weekendu, a darmowe środki pojawią się w budżecie w ciągu 48 godzin. 

Promocja Super Game Jackpot – bonus 100 tysięcy złotych do zgarnięcia za poprawne wyniki piłkarskie

Ta promocja odbywa się cyklicznie raz na tydzień, a zadaniem uczestników jest poprawne wytypowanie dokładnych wyników 5 zaproponowanych przez bukmachera meczów piłkarskich. Udział w zabawie jest bezpłatny (żaden Superbet kod promocyjny nie musi być podawany), a im więcej trafionych typów, tym wyższa pula darmowych środków. 

Maksymalny bonus 100,000 zł padnie łupem gracza, któremu w danej kolejce jako jedynemu uda się poprawnie przewidzieć komplet wyników. Jeśli szczęśliwców będzie więcej, wówczas podzielą oni pulę nagród po równo pomiędzy siebie. 

Darmowy bonus w tej promocji można także otrzymać, jeśli nie będzie się bezbłędnym w swoim typowaniu. Bukmacher Superbet przewidział nagrody pocieszenia. 

 • pula 8350 zł do podziału pomiędzy graczy z 4 celnymi typami
 • pula 8350 zł do podziału pomiędzy graczy z 3 celnymi typami
 • pula 8350 zł do podziału pomiędzy graczy z 2 celnymi typami
 • gwarantowany bonus 2 zł dla każdego typera z 1 celnym wynikiem

Pozostałe promocje okolicznościowe dla stałych klientów bukmachera Superbet

Promocje okolicznościowe w Superbet
Promocje okolicznościowe w Superbet

Powyższe bonusy dla stałych graczy to flagowe i najbardziej rozpoznawalne promocje okolicznościowe od Superbet. Bukmacher jest jednak znacznie bardziej aktywny na tym polu, a na regularnie grających typerów czeka jeszcze masa niespodzianek. Poniżej prezentujemy kilka z nich. 

 • Super Kursy – bonus gwarantujący znacznie bardziej atrakcyjne kursy na najpopularniejsze mecze w danym dniu. 
 • Sporty wirtualne bez podatku – z tej promocji skorzystać mogą specjaliści od zakładów na sporty wirtualne i wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na takim kuponie, tym wyższa pula darmowych środków. Najniższy bonus to +14% do wygranej na kuponie za AKO z min. 3 typami, natomiast maksymalny bonus +40% do wygranej można dostać za trafiony kupon z min. 10 typami z sekcji sportów wirtualnych.
 • Super Liga – konkurs typerów odbywający się na aplikacji mobilnej Superbet. Aby dołączyć do zabawy należy zalogować się na swój profil w Super Social, a następnie typować i udostępniać swoje kupony innym uczestnikom zabawy. Typerzy z największą liczbą punktów na koniec zabawy odbiorą atrakcyjne nagrody.  

Zakłady sportowe Superbet – opinie graczy

Trudno doszukać się większych mankamentów w ofercie zakładów bukmachera Superbet. Analitycy firmy wystawiają swoje kursy na łącznie kilkadziesiąt konkurencji, a tak szeroki wachlarz zakładów sprawia, że gracz może typować wyniki dokładnie tych zdarzeń, na które ma ochotę i w których dostrzega value. 

 • Zakłady sportowe (ok. 25 konkurencji)
 • Zakłady na e-sport (4 gry)
 • Zakłady na sporty wirtualne (12 gier)
 • Zakłady na gry karciane (6 gier)

W ofercie Superbet odnajdziecie kursy na wszystkie rodzaje zakładów, natomiast nas rzecz jasna najbardziej interesują rynki stricte sportowe. Mnóstwo ciekawych kursów czeka na ekspertów od piłki nożnej. Oddsmakerzy Superbet wystawiają bowiem swoje kursy nie tylko na topowe ligi, ale i na niższe klasy rozgrywkowe (np. 5. ligę angielską oraz 4. ligę polską). 

Bardzo dobrze prezentują się także zakłady długoterminowe Superbet. Gracz ma szansę wytypować rozstrzygnięcia w poszczególnych ligach i turniejach na długo przed ich zakończeniem, a to doskonała okazja do odnalezienia wartościowego kursu. 

Oferta zakładów Superbet nie zawiedzie Was także wtedy, jeśli w momencie rejestracji zależy Wam przede wszystkim na wysokich kursach na najpopularniejsze wydarzenia. Marża pobierana przez Superbet na topowe ligi piłkarskie to średnio ok. 4%, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku, bardzo solidnie prezentują się także kursy Superbet na sporty walki z marżą na poziomie ok. 5%. 

Nie można też zapominać o tym, że mamy w Superbet kod promocyjny. Nie każdy bukmacher pozwala na korzystanie z haseł bonusowych, które dają dodatkowe profity.

Bukmacher Superbet – oferta zakładów na żywo

O ile oferta zakładów przedmeczowych Superbet prezentuje się bardzo solidnie, tak sekcja na żywo to jeden z najlepszych produktów tego typu w Polsce. Zgadza się tam absolutnie wszystko, a bukmacher każdego dnia wystawia setki kursów na rozmaite wydarzenia LIVE, od piłki nożnej i tenisa, aż po snooker, ping pong i baseball. 

Superbet obstawianie na żywo (zakłady live)
Superbet obstawianie na żywo (zakłady live)

Znakomicie wygląda także lista narzędzi i funkcji będących do dyspozycji typerów grających na żywo. Większość wydarzeń opakowana jest w sporych rozmiarów paczkę statystyk na żywo i czytelny Match Tracker, a najlepsze mecze można obejrzeć w darmowych livestreamach (dostęp ma każdy posiadacz aktywnego konta w Superbet). 

Aplikacja mobilna Superbet – opinie graczy

Spora rzesza typerów obstawia swoje kupony na ekranie smartfona lub tabletu. Jak przystało na serwis tej klasy bukmacher Superbet oddaje rzecz jasna w ręce swoich klientów specjalną aplikację mobilną i od razu możemy zdradzić Wam, że jest to jedno z najlepszych oprogramowań tego typu na polskim rynku. 

Wyjaśniamy kluczową kwestię – czy wykorzystując kod promocyjny Superbet podczas rejestracji w aplikacji mobilnej gracz otrzyma dodatkowy freebet bonus 34 zł? Oczywiście, że tak. Założenie konta na apce nie różni się niczym od standardowej rejestracji i daje takie same profity. 

Aplikacja mobilna Superbet działa bardzo płynnie na wszystkich urządzeniach z systemem Android oraz iOS i gwarantuje dostęp do dokładnie tych samych funkcji i opcji zakładów. Bardzo wygodne jest m.in. typowanie na żywo w aplikacji, gdzie poza łatwym dostępem do statystyk meczowych gracz może także obejrzeć darmową transmisję w livestreamie. 

Oczywiście apkę Superbet warto pobrać chociażby dla darmowego freebetu 20 zł, natomiast mamy wrażenie, że po kilkudniowych testach wielu z Was stwierdzi, że korzystanie z niej jest naprawdę intuicyjne i wygodne i nie wyrzuci jej ze swojego smartfona. 

Oto kilka opinii na temat aplikacji Superbet:

Wydaje mi się, że to najlepszy program tego typu na polskim rynku. Ma dużo więcej, niż potrzebuje przeciętny gracz, więc tym bardziej odnajdzie się tu nawet ten, kto wiele wymaga”

Bardzo przypadły mi do gustu opcje społecznościowe. Fajnie też, że można podać w aplikacji Superbet kod promocyjny, a rejestracja to bułka z masłem”

Wiele osób nie docenia marki Superbet, a zdaje się, że obecnie to dla profesjonalnych graczy najlepszy wybór. Konkurencja jest mocno przereklamowana!”

Jakie są metody płatności w Superbet?

Bardzo mocną stroną legalnego bukmachera Superbet są jego opcje płatnicze. Zarówno błyskawiczne wpłacenie depozytu, jak również bezpieczny transfer wygranych środków na rachunek bankowy nie stanowi najmniejszego problemu, a wszystko przebiega bardzo szybko i bezstresowo. 

Minimalna kwota depozytu oraz wypłaty w Superbet to 1 zł, a zatem dolny limit nie powinien stanowić problemu. Do dyspozycji typerów jest długa lista sprawdzonych i bezpiecznych metod, a depozyt w Superbet można wpłacić przy użyciu m.in.:

 • Przelewy24
 • MasterCard
 • Visa
 • BLIK
 • Paysafecard
 • Neteller 
 • Skrill
 • Przelew bankowy
 • TPay

Kod promocyjny Superbet – FAQ

Jaki jest Superbet kod promocyjny w tym roku?

Specjalny kod dla czytelników naszego serwisu to BETONLINE. 

Kiedy należy wykorzystać kod promocyjny Superbet?

Można to zrobić tylko w jednym momencie, czyli podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. 

Jakie korzyści gwarantuje kod promocyjny Superbet?

Rejestrując się z kodem BETONLINE poza standardowym pakietem promocyjnym otrzymasz także specjalny freebet bonus o wartości 34 zł

Na czym polega powitalny cashback bonus od bukmachera Superbet?

To bardzo proste! Gracz zakłada konto i wpłaca pierwszy depozyt, a następnie przez 7 dni obstawia kupony bez obaw o swój budżet, gdyż w przypadku niepowodzenia przegrane środki wrócą na konto jako bonus. 

Czy mogę wykorzystać kod promocyjny BETONLINE w aplikacji mobilnej Superbet?

Oczywiście, że tak! Rejestracja konta na smartfonie gwarantuje dostęp do identycznych bonusów i opcji zakładów, co tradycyjne założenie konta na komputerze.

5 / 5. Ocen: 67

Back to top button