GoPlusBet kod promocyjny przy rejestracji 2023 – Opinie

GoPlusBet kod promocyjny przy rejestracji 2023 – co wpisać i jakie opinie o GoBet mają zawodowi gracze? Kody bonusowe to znakomity sposób na to, aby zwiększyć pulę darmowych środków powitalnych dostępnych dzięki promocji na start dla nowych graczy. Tym razem sprawdzamy, jakie korzyści gwarantuje kod promocyjny Goplusbet. Jaki to kod na bonus powitalny, kiedy należy go wykorzystać i jakie dodatkowe profity gwarantuje jego użycie?

goplusbet kod promocyjny przy rejestracji
GoPlusBet kod promocyjny przy rejestracji 2023 – Co wpisać? Opinie graczy!

GoPlusBet kod promocyjny przy rejestracji – co wpisać, żeby otrzymać bonus powitalny?

Legalny bukmacher Gobet dołączył do elitarnego grona najlepszych operatorów z licencją w Polsce, którzy oferują powiększone pakiety powitalne czytelnikom naszego serwisu. Warunkiem jest wykorzystanie kodu promocyjnego, czyli specjalnego hasła, dzięki któremu do konta gracza zostanie przypisany dodatkowy bonus. 

Jaki to kod? Aktualny kod promocyjny GoBet to hasło BETONLINE. O tym, jak krok po kroku założyć konto u tego bukmachera z wykorzystaniem naszego kodu opowiemy Wam za moment, natomiast póki co sprawdzamy, kiedy i czy w ogóle warto użyć kod bonusowy. 

Kod promocyjny Goplusbet o treści BETONLINE może zostać wykorzystany w jednym i tylko jednym momencie, a konkretnie podczas rejestracji konta gracza. Pominięcie tego kroku podczas wypełniania formularza rejestracyjnego i niewpisanie kodu BETONLINE w odpowiednie pole jest nieodwracalne i skutkuje utratą szansy na wyższy pakiet bonusów powitalnych. 

Go+Bet kod promocyjny – jaki bonus powitalny na start?

No właśnie! Jakie promocje i bonus powitalny na start czekają na graczy, którzy wykorzystają kod bonusowy Go+Bet i wpiszą hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza? O ile większa pula darmowych środków czeka na takich typerów? Otóż każdy z nich otrzyma dwa bonusy na start. 

Bonus GoPlusBetBonus w PLN
Powitalny zakład bez ryzyka1000 PLN
Freebet za kod promocyjny BETONLINE 👉👉30 PLN
Go+Bet kod promocyjny – jaki bonus powitalny na start?

Łączna pula darmowych środków bonusowych w Go+Bet to zatem aż 1030 PLN, natomiast należy mieć świadomość, że powitalnego freebetu nie znajdziecie w standardowej ofercie bukmachera i jest on dostępny wyłącznie z naszym kodem BETONLINE!

Wiecie już zatem, jakie bonusy gwarantuje kod promocyjny Go+Bet oraz w którym momencie należy wykorzystać hasło BETONLINE. W kolejnych fragmentach naszego poradnika typera poznacie szczegółowy regulamin poszczególnych bonusów powitalnych bukmachera GoBet, dzięki czemu nie powinniście mieć problemu ze zgarnięciem maksymalnej puli darmowych środków na dalszą grę. 

GoBet kod promocyjny - bonus powitalny
GoBet kod promocyjny – bonus powitalny

Gobet kod promocyjny – powitalny zakład bez ryzyka dla nowych graczy

Pierwszy kupon po rejestracji konta gracza w Goplusbet jest zakładem bez ryzyka. Czy to oznacza, że nie można stracić pieniędzy? Tak, w największym możliwym skrócie dokładnie tak się dzieje. Gracz zakłada konto, wpłaca depozyt i obstawia pierwszy kupon za środki własne, a jeśli zabraknie mu szczęścia i jego typy będą błędne, wówczas cała stawka wróci do budżetu! 

W przypadku powitalnego zakładu bez ryzyka Goplusbet kod promocyjny nie jest wymagany, jednak i tak warto go wykorzystać, gdyż w przeciwnym razie gracz nie otrzyma darmowego freebetu. Ale o tym za moment. Póki co sprawdzamy krok po kroku, jak otrzymać cashback bonus za premierowy kupon w Gobet. 

 1. Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony www.Goplusbet.pl (można również po prostu kliknąć jeden z banerów bukmachera widocznych na tej stronie).
 2. Gracz klika żółty button ZAREJESTRUJ widoczny w prawym górnym rogu i wypełnia wszystkie wymagane pola formularza (szczegółowa instrukcja dostępna jest nieco niżej). 
 3. W pole oznaczone jako KOD PROMOCYJNY należy wpisać hasło BETONLINE. 
 4. Gracz potwierdza wszystkie zgody marketingowe i dokonuje weryfikacji danych osobowych, czyli zakłada konto stałe. 
 5. Wpłaca pierwszy depozyt co najmniej 20 PLN. 
 6. Gracz obstawia dowolny kupon SOLO lub AKO z oferty zakładów bukmachera (ma na to 30 dni od momentu rejestracji oraz 14 dni od pierwszego depozytu). 
 7. Stawka min. 20 PLN, kurs maksymalny 10.00.
 8. W przypadku powodzenia wygrana pojawia się od razu na saldzie głównym (depozytowym) i można ją natychmiast wypłacić. 
 9. Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, wówczas 100% stawki wraca na saldo bonusowe, a maksymalny cashback od Goplusbet to 1000 PLN.

WAŻNE!!! Cashback bonus od bukmachera Goplusbet należy zaakceptować, a pominięcie tego kroku będzie skutkowało bezpowrotnym przepadnięciem darmowych środków. Gracz ma na to 14 dni, a w tym celu powinien kliknąć sekcję BONUSY dostępne w swoim profilu i potwierdzić chęć odebrania zwrotu stawki. 

Nawet jeśli to zrobi, to i tak nie może od razu przelać środków do banku. Dlaczego tak się dzieje? Cashback Gobet ląduje na saldzie bonusowym, a to oznacza, że wymaga obrócenia, zanim będzie można go przelać na rachunek bankowy. Jak tego dokonać? Całość nie jest przesadnie trudna i nawet początkujący typerzy nie powinni mieć większych trudności. 

Rejestracjawww.Goplusbet.pl 🖊️
Kod promocyjnyBETONLINE 🟢
Bonus powitalnyCashback 1000 PLN 💰
Premia za kodFreebet 30 PLN

GoPlusBet kod promocyjny BETONLINE – jak wypłacić cashback bonus?

Jak wypłacić cashback w GoBet?
Jak wypłacić cashback w GoBet?

Jak wypłacić cashback bonus w GoPlus Bet z kodem promocyjnym BETONLINE? Fakt, że darmowe środki pochodzące ze stawki przegranego kuponu wędrują na saldo bonusowe, nieco komplikuje sprawę, jednak starzy bukmacherscy wyjadacze zdążyli się już przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy. Taka jest po prostu polityka zdecydowanej większości legalnych operatorów w naszym kraju i nic na to nie można poradzić. 

A zatem cashback w GoPlusBet ląduje na koncie bonusowym i należy go obrócić. Obrócić, czyli co dokładnie? W największym możliwym skrócie bukmacher chce, aby za te środki zagrać jeszcze kilka kuponów i dopiero wówczas będzie można przelać je na konto w banku. Jaki obrót bonusem cashback jest wymagany na stronie bukmachera Goplusbet? 

Firma wymaga obrotu 1x na kuponach AKO z min. 3 typami i kursem min. każdej selekcji 1.30. Na dokonanie obrotu bonusem gracz ma maksymalnie 7 dni od momentu pojawienia się środków w budżecie. Co to oznacza w praktyce?

Obrót bonusu cashback w GoPlusBet

Zakładamy, że gracz polował na pełną pulę darmowych środków i zagrał swój kupon za 1000 PLN lub więcej. Otrzyma wówczas cashback bonus o wartości 1000 PLN i za dokładnie taką samą kwotę będzie musiał zagrać kupon (lub kupony), o których wspominamy powyżej. 

Bukmacher nie stawia bowiem żadnych ograniczeń w kontekście liczby zakładów, na których dokonany zostanie obrót bonusem. Można zatem od razu zagrać za cały bonus i mieć kłopot z głowy, a można rozbić bonus na mniejsze stawki i zagrać np. 100 kuponów po 10 PLN każdy. To co ważne, to należy się wyrobić w ciągu tygodnia, gdyż po 7 dniach środki przepadną. 

Zaraz po tym, jak gracz spełni warunki obrotu bonusem środki zostaną przetransferowane na saldo depozytowe i będzie można nimi dowolnie dysponować (tzn. przelać do banku lub obstawiać kolejne zakłady).  

Powitalny cashback bonus GoBet w porównaniu z ofertą pozostałych bukmacherów

Jak ten powitalny bonus Gobet prezentuje się na tle legalnych konkurentów na polskim rynku? Czy jest to najlepsza, czy może najgorsza promocja tego typu dostępna dla typerów w naszym kraju? Według nas jest to jeden z solidniejszych zakładów bez ryzyka w Polsce. 

Goplusbet zwraca więcej pieniędzy, niż chociażby giganci polskiego rynku, czyli firmy Fortuna (zakład bez ryzyka 600 PLN) oraz STS (cashback bonus 100 PLN). Porównywalny bonus jest w forBET (1200 PLN), natomiast wszystkich na głowę bije serwis Superbet, który zamiast powitalnego kuponu bez ryzyka oferuje nowym graczom powitalny tydzień bez ryzyka! Gracz wpłaca depozyt i obstawia dowolne kupony, a jeśli po 7 dniach jego saldo będzie na minusie, wówczas bukmacher zwróci mu całość straconych środków aż do 3500 PLN!!!

Większych kontrowersji nie powinna także wzbudzać konieczność obrotu bonusem. Jest to stała praktyka legalnych bukmacherów, a firmy nie wymagające obrócenia cashbackiem można policzyć na palcach jednej ręki (m.in. Fuksiarz, eWinner oraz TOTALbet). Wymagany obrót związany z tym, co daje Goplusbet kod promocyjny nie jest zbyt skomplikowany i powinni sobie z nim poradzić nawet gracze stawiający swoje pierwsze kroki w zakładach sportowych. 

Goplusbet kod promocyjny na bonus cashback – opinie graczy

Gobet opinie graczy
Gobet opinie graczy

Zerkamy na to, co na temat powitalnego zakładu bez ryzyka od bukmachera Gobet sądzą sami gracze. W tym celu przejrzeliśmy komentarze znalezione w sieci i większość typerów ma odczucia podobne do naszych. A zresztą zobaczcie sami. 

“Faken, zabrakło mi jednego typu do wygranej na pierwszym kuponie. 14 koła do zgarnięcia. Na szczęście odzyskałem kasę jako bonus, ale i tak mega się wkurzyłem.”

“Bardzo fajna promka. Oczywiście uwaliłem pierwszy zakład, ale bez trudu dokonałem obrotu bonusem. Kasy z Go+Bet i tak nie wypłacam, bo całkiem dobry bukmacher, żeby tylko transmisje ogarnęli jeszcze.

“Plus za to, że nie potrącają podatku od stawki pierwszego kuponu. Minus za konieczność obrotu, ale życie byłoby zbyt piękne, gdyby od razu można było wypłacić kasę.”

Kod promocyjny Goplusbet – freebet bonus za kod BETONLINE 

Przechodzimy do drugiego bonusu powitalnego dla nowych klientów bukmachera Gobet. Jest nim freebet bonus o wartości 30 PLN, natomiast tej premii nie odnajdziecie w standardowej ofercie na start. Darmowy zakład dostępny jest tylko z dostępnym tu, przygotowanym przez Goplusbet kodem promocyjnym i pojawi się wyłącznie na kontach graczy, którzy w trakcie rejestracji wpiszą hasło BETONLINE w odpowiednie pole formularza. 

 1. Gracz odwiedza stronę bukmachera www.GoPlusBet.pl
 2. Wypełnia formularz i zakłada konto stałe. 
 3. Wpisuje hasło BETONLINE w pole formularza oznaczone jako KOD PROMOCYJNY. 
 4. Wpłaca depozyt min. 100 PLN. 
 5. Na jego koncie automatycznie pojawi się freebet bonus o wartości 30 PLN. 

Proste, prawda? Chyba trudno o łatwiejszy regulamin promocji, niż w przypadku dodatkowego freebetu za Goplusbet kod promocyjny. Czy równie nieskomplikowana jest kwestia wykorzystania darmowego zakładu? Przekonajmy się. 

Jak wykorzystać freebet bonus za Gobet kod promocyjny?

Gracz ma nie więcej, niż 7 dni na wykorzystanie darmowego freebetu od bukmachera Gobet. Może to zrobić na dowolnym kuponie z oferty zakładów sportowych, natomiast nie może to być pojedynczy zakład SOLO. 

Bukmacher akceptuje w tym przypadku wyłącznie wielokrotne kupony AKO, na których znajdą się 3 lub więcej typy, a kurs minimalny żadnej selekcji nie będzie niższy od 1.30. 

Jeśli graczowi dopisze odrobinę szczęścia i wszystkie typy na kuponie okażą się zwycięskie, wówczas wygrana (pomniejszona rzecz jasna o kwotę freebetu) wyląduje od razu na głównym saldzie depozytowym. Oznacza to, że gracz może nią dysponować w dowolny sposób (wypłacić lub grać dalej). 

Goplusbet kod promocyjny i freebet – oto warunki kwalifikacyjne:

 • Kupon AKO 📝
 • Minimum 3 zdarzenia ⚽️⚽️⚽️
 • Kurs każdego zdarzenia w wysokości 1.30 lub wyższy 📊

Jak freebet Gobet wypada na tle bonusów od legalnych konkurentów?

Z zadowoleniem obserwujemy, że coraz większe grono legalnych bukmacherów postanawia włączyć powitalny freebet do swojej oferty na start. Kwoty darmowych zakładów być może nie powalają na kolana, jednak są przyjemnym dodatkiem i nie warto z nich rezygnować. 

Bukmacher Goplusbet doskonale wpisuje się w ten trend, natomiast warto zaznaczyć, że freebet bonus dostępny jest wyłącznie z kodem promocyjnym BETONLINE i próżno go szukać w standardowej ofercie. Nie jest to także do końca darmowy zakład, gdyż bukmacher wymaga jednak wpłacenia depozytu, jednak zakładamy, że rejestrując konto i tak zamierzacie wpłacić jakieś środki do budżetu, a zatem nie robi to wielkiej różnicy. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Całkowicie darmowe freebety dostępne są w 2023 roku na stronach bukmacherów Fortuna (20 PLN), LV Bet (20 PLN) oraz TOTALbet (30 PLN). W przypadku tych firm wystarczy rejestracja konta stałego, ewentualnie należy potwierdzić także zgody marketingowe. 

Freebet za Gobet kod promocyjny – opinie graczy

Co na temat tej promocji powitalnej sądzą gracze? Jakie opinie typerów krążą po sieci? Z naszych obserwacji wynika, że nowi klienci Goplusbet doceniają w ogóle fakt, że taki bonus wreszcie się pojawił, a powitalny zakład bez ryzyka nie jest jedyną promocją na start. 

Jaki kod promocyjny w GoBet?
Jaki kod promocyjny w GoBet?

Natrafiliśmy także na kilka wpisów deprecjonujących freebet Goplusbet, gdzie argumentem była niska kwota darmowych środków. Wszystkich narzekaczy na zbyt mały freebet za kod BETONLINE prosimy zatem, żeby pokazali na wyższy darmowy zakład na polskim rynku. 

“Freebet jak freebet, normalny bonus. Nie żebym narzekał :) ale też nie rozumiem zachwytów”

“Dobrze, że nie karzą obracać wygraną. Freebet mógłby być kapkę wyższy, ale poza tym ok!!!”

“Wreszcie jakiś dodatkowy bonus za kod od Goplusbet. Czekałem kilka miesięcy z rejestracją u nich, tylko po to, żeby zgarnąć dodatkową kasę. Myślałem, że już się nie doczekam.”

Kod promocyjny Goplusbet – podsumowanie i opinie graczy

Dwa słowa podsumowania po to, żeby zebrać w jedną logiczną całość wszystko to, o czym napisaliśmy do tej pory. Aktualny kod promocyjny Goplusbet w 2023 roku to hasło BETONLINE i należy je wykorzystać podczas procesu zakładania konta. Kod gwarantuje dodatkowy freebet bonus, a gracze wykorzystujący go w trakcie rejestracji otrzymają bonus powitalny wyższy o 30 PLN. 

 • Pierwszy zakład bez ryzyka 1000 PLN
 • Freebet za kod promocyjny Gobet 30 PLN

To sprawia, że powitalna promocja dla nowych klientów bukmachera Goplusbet prezentuje się znacznie korzystniej. Być może nie jest to najbardziej atrakcyjny pakiet bonusów na start na polskim rynku, lecz z pewnością oferta Gobet znajdzie się w czubie każdego takiego rankingu. Na koniec zerkamy jeszcze raz, co na temat pakietu powitalnego bukmachera Goplusbet sądzą najważniejsi recenzenci, czyli Wy – gracze. 

“Brawa za super zakład bez ryzyka i dzięki za dodatkowy freebet za kod. Brakuje bonusu od depozytu i promki np. za aplikację mobilną.”

“Oczywiście, do tygodnia gry bez ryzyka w Superbet im daleko, ale i tak jest w porządku. Z czasem powinni pomyśleć nad bonusem od wpłaty, myślę że jeszcze więcej ludzi by tym przyciągnęli. ”

“Założyłem konto bez dowodu, wpisałem kod, wpłaciłem depozyt i czekam, czekam, czekam, a tu nic! Nie wiedziałem, że muszę zweryfikować konto, żeby dostać freebet. Trudno, czasu już nie cofnę. Szkoda, bo mam ekstra pewniaczki na weekend, a sakwa pusta hehehehehe”

Kod promocyjny Gobet – rejestracja krok po kroku

Obiecaliśmy Wam w jednym z wcześniejszych fragmentów, że przeprowadzimy Was krok po kroku przez proces rejestracji konta w Goplusbet, niemalże za rączkę. Doświadczeni gracze posiadający już kilka kont bukmacherskich mogą pominąć ten rozdział, gdyż dla nich będzie to bułka z masłem. 

Nowi typerzy mogą jednak mieć niewielkie obawy w kontekście rejestracji konta, natomiast cały proces jest bajecznie prosty i zajmuje kilka minut. Od razu zaznaczamy, że rejestracja w aplikacji mobilnej daje dostęp do takich samych funkcji i bonusów, można także wykorzystać Goplusbet kod promocyjny na smartfonie i również otrzyma się powitalny freebet za kod promocyjny w GoPlusBet. 

 1. Gracz odwiedza oficjalną stronę bukmachera www.GoPlusBet.pl i klika żółty button ZAREJESTRUJ znajdujący się w prawym górnym rogu.
 2. Gracz wypełnia formularz rejestracyjny i wpisuje kolejno adres mailowy, login (nick gracza), hasło do konta, numer telefonu oraz kod weryfikacyjny wysłany przez bukmachera SMS-em. 
 3. W pole oznaczone jako Goplusbet KOD PROMOCYJNY należy wpisać hasło BETONLINE
 4. Następnie należy podać imię i nazwisko, kraj pochodzenia, numer PESEL oraz źródło finansowania zakładów bukmacherskich (etat, renta, spadek, itd.). 
 5. Gracz ustala limity pieniężne i czasowe (można po prostu zaakceptować te sugerowane przez bukmachera) i potwierdza regulamin. 
 6. Kilka chwil po zakończonej rejestracji konto będzie aktywne, a gracz będzie mógł typować pierwsze kupony. 

Go+Bet rejestracja bez dowodu osobistego?

WAŻNE!!! Warto jednak mieć świadomość, że proces rejestracji w Go+Bet opisany powyżej to błyskawiczna rejestracja konta bez dowodu osobistego. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że w jej trakcie bukmacher nie poprosi gracza o weryfikację danych osobowych i przesłanie skanów dokumentu potwierdzającego tożsamość typera (np. dowodu osobistego). 

Gracz będzie mógł zatem dokonać depozytu, obstawić pierwszy kupon, a w przypadku niepowodzenia otrzyma zwrot stawki aż do 1000 PLN. Nie otrzyma jednak powitalnego freebetu za kod promocyjny Goplusbet, a jeśli trafi kilka kuponów z rzędu to i tak nie będzie miał możliwości wypłacenia wygranej kwoty na rachunek bankowy. 

Oczywiście wygrane środki nie przepadają bezpowrotnie i gracz będzie miał do nich dostęp. Stanie się tak jednak dopiero wówczas, gdy pomyślnie przebrnie przez proces weryfikacji danych i założy konto stałe. 

Goplusbet kod promocyjny – weryfikacja danych i założenie konta stałego

Przekształcenie statusu konta z TYMCZASOWEGO na STAŁE jest nieuniknione, jeśli gracz zamierza A) dłużej obstawiać w Goplusbet i mieć możliwość wypłat, a także B) poluje na powitalny freebet za kod promocyjny BETONLINE. Dlatego nie radzimy odwlekać tego procesu w czasie, lecz zabrać się do niego od razu po rejestracji konta tymczasowego. 

Na czym polega taka weryfikacja danych? W największym skrócie na podaniu kilku dodatkowych informacji, a także przesłaniu skanu dokumentów potwierdzających tożsamość gracza. Jeśli chodzi o dane, to należy wpisać aktualny adres zamieszkania, a także numer i serię dowodu osobistego oraz numer konta bankowego należącego do gracza. Należy również zrobić i wysłać skan lub bardzo wyraźne zdjęcia obu stron dowodu osobistego. 

Weryfikacja danych i konto stałe w GoBet
Weryfikacja danych i konto stałe w GoBet

Chwilę później pracownicy bukmachera zweryfikują dane (o ile oczywiście wszystkie informacje i dokumenty będą prawidłowe) i przekształcą status konta na STAŁE. Gracz automatycznie otrzyma powitalny freebet bonus za Goplusbet kod promocyjny, a także będzie miał możliwość przelania wygranych środków na podany chwilę wcześniej rachunek bankowy. 

Kod bonusowy Gobet – promocje okolicznościowe dla stałych klientów bukmachera

Posiadacze aktywnego konta gracza w Goplusbet mogą liczyć nie tylko na dwa bonusy powitalne (przypominamy, że ten drugi, czyli freebet bonus 30 PLN dostępny jest wyłącznie z kodem promocyjnym BETONLINE), ale także na sporo premii w późniejszym czasie. Być może lekkim nadużyciem byłoby stwierdzenie, że promocje okolicznościowe od bukmachera Goplusbet są najlepsze na polskim rynku, jednak aktywni typerzy nie powinni narzekać na brak darmowych środków w budżecie. 

Zanim przejdziemy do przeglądu poszczególnych bonusów dla stałych graczy, od razu odpowiadamy na dość często zadawane pytanie. Nie, kod promocyjny Goplusbet nie zwiększa puli nagród, a gracze, którzy wpiszą w GoBet kod promocyjny BETONLINE będą mieli dostęp do identycznych bonusów okolicznościowych, co pozostali typerzy. 

 • Promocja Go Booster – to codzienny bonus zwiększający kursy, a co za tym idzie także i ewentualne wygrane w przypadku powodzenia na najbardziej popularne zdarzenia z oferty na dany dzień. Sam bukmacher chwali się, że podnosi kursy co najmniej o 30%, a promocja nie obejmuje wyłącznie piłki nożnej, lecz także m.in. koszykówkę, MMA oraz e-sporty. Podwyższonych kursów należy szukać w sekcji Go Boost w lewym górnym rogu strony, a każde zdarzenie objęte tą promocją opatrzone zostaje charakterystyczną błyskawicą. 
 • Gra bez podatku – posiadacze konta w Goplusbet mogą obstawiać wszystkie swoje kupony bez konieczności płacenia podatku obrotowego. O każdej porze dnia i nocy, 365 dni w roku. Jedyny warunek to co najmniej 3 zdarzenia na kuponie po kursie minimalnym 1.25, a bukmacher automatycznie podwyższy wygraną o 14%. W promocji nie biorą udziału wyłącznie gry karciane oraz sporty wirtualne. 
 • Długość ma znaczenie – kolejna promocja organizowana głównie z myślą o ekspertach od wielokrotnych kuponów AKO. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa wartość bonusu. Do promocji kwalifikują się wszystkie kupony z co najmniej 3 typami i kursem minimalnym każdego z nich 1.25. Maksymalny bonus 100% od wygranej można otrzymać obstawiając prawidłowo kupon wielokrotny składający się z 24 lub więcej celnych typów. 
 • Przyjdź z kolegami – klasyczny bonus za przyjaciela, z którego mogą skorzystać wszyscy posiadacze konta stałego w Goplusbet, którzy wpłacili i obrócili na kuponach co najmniej 200 PLN. Za każdego znajomego, który założy stałe konto ze specjalnego linku polecającego, a następnie wpłaci i obróci 200 PLN zarówno gracz, jak i jego znajomy otrzymają freebet bonus 50 PLN. Liczba freebetów jest nieograniczona, a na ich wykorzystanie gracz ma maksymalnie 7 dni (kupony AKO z co najmniej 3 selekcjami i kursem min. każdego typu 1.30).
 • Urodzinowy freebet – każdy klient bukmachera Goplusbet, który kiedykolwiek dokonał depozytu na kwotę min. 10 PLN otrzyma darmowy freebet bonus 25 PLN w dniu swoich urodzin. Bonus należy zaakceptować w ciągu 7 dni, a następnie gracz ma kolejne 7 dni na wykorzystanie darmowego zakładu. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe, na żywo oraz dotyczące e-sportów, a jedyny warunek to kurs minimalny na poziomie 2.00. 

Opisane wyżej promocje okolicznościowe od bukmachera Goplusbet to rzecz jasna wyłącznie stałe bonusy. Dostępne są również specjalne premie dedykowane pod konkretne wydarzenia, natomiast one pojawiają się w ofercie tuż przed rozpoczęciem jakiegoś popularnego meczu lub turnieju. 

Bukmacher Goplusbet – opinie graczy o ofercie zakładów

Nawet najlepsze bonusy i promocje nie zagwarantowałyby bukmacherowi tak pozytywnych opinii wśród graczy, gdyby nie stała za nimi bardzo solidna oferta zakładów. A ta na stronie firmy Goplusbet prezentuje się bardzo korzystnie. Analitycy Gobet pokrywają ponad 30 dyscyplin sportowych (w zależności od pory roku i sezonu), do tego sporty wirtualne, gry karciane oraz popularne turnieje e-sportowe. Podsumowując, pełen pakiet. 

Oczywiście większość graczy zwraca uwagę przede wszystkim na jakość produktów dostępnych w sekcji sportowej, dlatego i my postanowiliśmy rzucić okiem na poszczególne zakłady od bukmachera Goplusbet. Oddsmakerzy tego operatora wystawiają swoje kursy nie tylko na najpopularniejsze konkurencje jak piłka nożna, tenis oraz sporty walki, lecz można odnaleźć także dość niszowe dyscypliny. Przykład? Chociażby surfing, unihokej lub netball. 

Oferta zakładów na piłkę nożną w GoBet

Jaka jest najchętniej obstawiana dyscyplina na stronach legalnych bukmacherów w Polsce? Rzecz jasna jest to piłka nożna, a jeśli Wy także zaliczacie się do grona ekspertów od futbolu, to oferta serwisu Gobet po prostu Was zachwyci. Bukmacher pokrywa wszystkie istotne i mniej istotne ligi i rozgrywki, a liczba opcji zakładów w obrębie poszczególnych spotkań przyprawi o zawrót głowy nawet najbardziej doświadczonych typerów. 

Najlepsze mecze są bowiem przez analityków bukmachera Goplusbet opakowane w blisko 600 opcji zakładów, a takiego wyniku może pozazdrościć niemalże każda legalna firma w Polsce. Do dyspozycji graczy są m.in. ćwiartkowe handicapy azjatyckie oraz ćwiartkowe azjatyckie linie goli, a także mnóstwo kursów na meczowe statystyki (strzały, faule, rzuty rożne, itd.). Jest zatem w czym wybierać w momencie tworzenia kuponu. 

GoBet oferta na MMA, tenis, żużel, koszykówkę

Z pustymi rękami strony bukmachera GoBet nie opuszczą rzecz jasna gracze typujący inne sporty. Bardzo solidnie wyglądają zakłady na tenis, żużel, koszykówkę oraz pozostałe gry drużynowe, a gdybyśmy musieli na coś kręcić nosem, to byłyby to minimalnie słabsze zakłady na sporty walki (MMA). 

Powodów do narzekań nie ma także jeśli chodzi o wysokość marży pobieranej przez Gobet i jakości oferowanych kursów. Przykładowo – w przypadku topowych lig piłkarskich średnia marża pobierana przez bukmachera zazwyczaj nie przekracza granicy 5% i należy do najniższych w Polsce. 

Zakłady na żywo w Gobet – opinie graczy

Dość trudno jest wyrobić sobie klarowną opinię na temat jakości zakładów na żywo od bukmachera Goplusbet i doskonale widać to także po samych opiniach graczy. Zacznijmy może od zalet. Niewątpliwie na plus należy zapisać fakt, że bukmacher pokrywa sporo dyscyplin sportowych i problemu nie stanowi odnalezienie kursów nawet na dość niszowe sporty, jak chociażby badminton lub łucznictwo. 

Należy docenić także liczbę opcji zakładów w obrębie poszczególnych zdarzeń, która chociażby w przypadku piłki nożnej po raz kolejny prezentuje się całkiem solidnie. Kursy są na bieżąco odświeżane, a kupony rozliczane dosyć szybko, dzięki czemu nie ma mowy o braku płynności. Tyle o zaletach. 

GoBet – czy ma jakieś wady?

Niestety, doszukaliśmy się także kilku większych i mniejszych mankamentów. Przede wszystkim bukmacher Gobet nie transmituje żadnych meczów w livestreamach, a zatem jeśli do tej pory typowaliście zakłady na żywo w STS, Fortunie lub Superbet, to czeka Was niemałe rozczarowanie. 

Po bukmacherze tej klasy spodziewalibyśmy się także nieco lepszych statystyk meczowych oraz bardziej czytelnego Match Trackera, dzięki któremu łatwiej będzie przewidzieć dalszy bieg boiskowych wydarzeń. Sporo przeciętnych opinii wśród graczy zbiera także typowanie zakładów na żywo na ekranie smartfona za pomocą aplikacji mobilnej. 

Podsumowując – jeśli zakłady na żywo nie są Waszym priorytetem, albo jeśli nie potrzebujecie transmisji, itd., to sekcja LIVE od bukmachera Goplusbet zadowoli Wasze oczekiwania. Jeśli jednak przyzwyczailiście się do nieco wyższych standardów na stronach topowych firm z licencją w Polsce, to niektórzy z Was mogą kręcić nosem na jakość produktów Gobet. 

Jeżeli sprawdzić, jak ten bukmacher wypada na tle innych, możemy sprawdzić aktualny ranking bukmacherów!

Zakłady na sporty wirtualne w Goplusbet – opinie graczy

Osobnej sekcji na stronie bukmachera Goplusbet doczekały się zakłady na sporty wirtualne. Czy jest to najlepsza tego typu sekcja w Polsce? Nie. Czy najgorsza? Też nie! W największym skrócie eksperci od sportów wirtualnych znajdą w Gobet mniej więcej te same produkty, co na stronach pozostałych bukmacherów z tej półki. 

Jakie wirtualne rozgrywki można typować w Goplusbet? Bukmacher wystawia na ten moment kursy na 7 konkurencji. 

 • Piłka nożna (x2)
 • Tenis
 • Kolarstwo
 • Rzuty karne
 • Wyścigi psów
 • Wyścigi koni

Opinie graczy o zakładach na e-sporty od bukmachera Gobet

GoBet oferta na e-sport
GoBet oferta na e-sport

Sporo ciekawych opcji zakładów czeka z kolei na typerów, którzy swoją specjalnością uczynili obstawianie turniejów e-sportowych. Analitycy bukmachera Goplusbet wystawiają swoje kursy na aż 10 konkurencji, co jest bardzo dobrym wynikiem na tle legalnych konkurentów w Polsce, podobnie zresztą jak nawet do 100 opcji zakładów na poszczególne wydarzenia. 

Jakie sporty elektroniczne można typować w sekcji ESPORT na stronie bukmachera Gobet? Lista jest naprawdę długa. 

 • League of Legends
 • King of Glory 
 • Dota 2
 • Counter Strike: Global Offensive
 • E-basketball
 • Starcraft
 • Rainbow Six
 • Valorant
 • LoL: Wild Rift
 • E-football

Ekspertów od typowania zakładów e-sportowych na żywo z pewnością zainteresuje fakt, że w sekcji LIVE dostępne są transmisje w livestreamach. O ile bukmacher Goplusbet nie pokazuje żadnych meczów piłkarskich lub tenisowych, tak wydarzeń e-sportowych jest całkiem sporo i należy to docenić. 

Legalny bukmacher Goplusbet – produkty, funkcje i opcje zakładów

To co nam bardzo przypadło do gustu w trakcie testowania poszczególnych sekcji i produktów od bukmachera Goplusbet to fakt, że kilka minut spędzonych na stronie serwisu wystarczy aby przekonać się, że Gobet chce być operatorem nowoczesnym, stawiającym na innowacje. Stąd kilka bardzo ciekawych funkcji i opcji zakładów, które z pewnością będą przydatne w kontekście maksymalizowania profitów w dłuższej perspektywie. 

Co dokładnie mamy na myśli? Chociażby kilka wariantów sprzedania kuponu z wykorzystaniem funkcji Cashout, znakomitą opcję edycji kuponu, a także sekcję Dream Bet, gdzie można zaproponować swój pomysł na zakład. Ale po kolei.

 • Aż cztery opcje Cashout w Goplusbet

Możliwość wcześniejszego sprzedania kuponu nie jest niczym nadzwyczajnym na polskim rynku i taka opcja dostępna jest u większości legalnych bukmacherów. Firma Gobet poszła jednak o krok dalej i oddaje w ręce graczy kilka wariantów skorzystania z tej funkcji. 

 1. Cashout klasyczny – opcja znana ze stron pozostałych legalnych operatorów. Bukmacher proponuje graczowi Cashout, a ten z niego korzysta lub nie. 
 2. Cashout częściowy – bukmacher Gobet daje graczom możliwość odsprzedania tylko części kuponu, a reszta środków pozostaje w grze. 
 3. Cashout automatyczny – to możliwość wcześniejszego ustawienia kwoty, przy której gracz zechce sprzedać zakład. Na tym robota typera się kończy, a jeśli kupon osiągnie pożądaną kwotę, wówczas system automatycznie rozliczy zakład. 
 4. Cashout częściowy automatyczny – połączenie dwóch wcześniejszych opcji. Gracz ustawia wartość dla części stawki, którą chce rozliczyć przed czasem, a system zrobi to za niego. 
 • Możliwość edycji aktywnych kuponów

Każdy aktywny kupon, który pozostaje w grze, tzn. nie ma na nim ani jednej przegranej selekcji można w dowolnym momencie edytować. To spora innowacja na polskim rynku i z pewnością zachęta, aby przynajmniej przetestować ofertę zakładów i produkty od bukmachera Gobet. 

Opcja edycji kuponu dostępna jest na wszystkich rodzajach kuponów przedmeczowych oraz na żywo, a jedyny warunek to brak nietrafionej selekcji. Do każdego takiego kuponu można dowolnie:

 • dodawać typy
 • usuwać typy
 • zamieniać typy
 • zmieniać typ zakładu
 • edytować stawkę kuponu

Możliwość edytowania kuponu dostępna jest także dla pojedynczych zakładów SOLO, do których można po prostu dodać kilka selekcji i stworzyć kupon AKO. 

Aplikacja mobilna Gobet – opinie użytkowników

Drugim, po sekcji zakładów na żywo, produktem od bukmachera Goplusbet, na który można lekko kręcić nosem jest aplikacja mobilna na smartfony i tablety. Niby apka działa na wszystkich najważniejszych systemach operacyjnych, niby gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji i opcji zakładów, a jednak czegoś jej brakuje i oprogramowania od innych firm prezentują się o niebo lepiej. 

Czego zabrakło nam najbardziej w trakcie naszych testów? Drobnostek, jak chociażby możliwości zalogowania się odciskiem palca lub postawienia kuponu poprzez dłuższe przytrzymanie kursu. Pocieszający jest z kolei fakt, że bukmacher respektuje kod promocyjny Goplusbet także na aplikacji i każdy gracz, który założy konto na smartfonie z kodem promocyjnym BETONLINE również otrzyma powiększony pakiet na start. 

Kod promocyjny GoBet 2023 – pytania i odpowiedzi


Jaki jest aktualny Goplusbet kod promocyjny? 

Kod bonusowy zwiększający pakiet powitalny dla nowych graczy to hasło BETONLINE

Co gwarantuje kod promocyjny Gobet?

Każdy gracz, który założy konto z kodem promocyjnym BETONLINE poza powitalnym zakładem bez ryzyka otrzyma także dodatkowy freebet bonus 30 PLN. 

Zapomniałem wykorzystać Gobet kod bonusowy podczas rejestracji konta. Mogę to zrobić później?

Nie, jedyny moment na wykorzystanie kodu promocyjnego BETONLINE jest podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. 

Czy rejestrując błyskawiczne konto bez dowodu, będę mógł skorzystać z powitalnego zakładu bez ryzyka?

Nie, ta promocja dostępna jest tylko dla posiadaczy zweryfikowanego konta stałego. 

Czy firma Goplusbet jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Tak. Serwis posiada wymaganą licencję o nr PA11.6831.11.2021 wydaną w 2021 roku na okres sześciu lat. 


5 / 5. Ocen: 33

Jarosław Wilk

Ekspert zakładów bukmacherskich, typy i analizy w jednym paluszku. Od lat związany z rynkiem zakładów sportowych w Polsce.

Podobne artykuły

Back to top button